Suplování:   Úterý 6.6.2017

datum výpisu: 5.6.2017 (11:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

4B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

       

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (OCR)

 

-

Mk

Ga

Ga

-

-

Ga

..

Ga

   

Heřmanová Darina (Doz)

 

Pl

-

..

..

Sm

-

-

-

-

   

Krátká Hana (Doz)

 

Ki

Hz

Kp

-

Kv

Vi

-

       

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Bz

Bz

Pi

Pi

-

-

         

Poláková Jana (Doz)

 

..

..

Ak

-

..

Hn

-

       

Šintalová Pavla (Doz)

 

Ds

-

-

Hz

Je

Je

-

-

-

   

Šupková Renata (Doz)

 

Ki

Hz

..

-

Kv

Vi

         

Ziková Věra (Doz)

 

....

Sm

..

Hz

Pl

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

Ballová Renata

6.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

1.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

7A8 (D)

(tm)

 
 

2.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

7A8 (D)

(tm)

 

Dvořáková Dana

1.hod

supl. (Si Doz)

N

3B8 (NJ1)

(j1)

 
 

5.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

Dg

4B (DG)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

Dg

4B (DG)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

spojeno (Br OCR)

It

1A (It2)

(p2)

 
 

4.hod

spojeno (Br OCR)

It

1A (It2)

(p2)

 
 

7.hod

spojeno (Br OCR)

It

1A8 (It2)

(p2)

 
 

8.hod

odpadá

It

4B8 (It2)

 

Exkurze

 

9.hod

spojeno (Br OCR)

It

4A8 (It1)

(p1)

 

Hašková Klára

3.hod

odpadá

Hv

2A8 (Eva)

 

Výlet

Hnátová Ivana

2.hod

odpadá

M

4B8

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Po Doz)

F

3B8

(m1)

 

Hovorková Lenka

5.hod

odpadá

C

4B8

 

Exkurze

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

ML

8A8 (ML)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Kr Doz)

D

1B (Hv)

(č.44)

 
 

2.hod

spojeno (Su Doz)

D

1B (Vv)

(č.44)

 
 

4.hod

supl. (Si Doz)

D

1B (A2)

(d)

 
 

4.hod

spojeno (Zi Doz)

D

1B (A1)

(d)

 
 

5.hod

odpadá

C

4A (P1)

 

Ukončila studium

Chawnerová Hana

2.hod

změna

A

3B (A2)

(m1)

 
 

3.hod

změna

A

6A8 (A2)

(m2)

 
 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

změna

A

1A (A1)

(m2)

 

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Si Doz)

A

5A8 (A1)

(st)

 
 

6.hod

supl. (Si Doz)

A

5A8 (A1)

(j2)

 

Koblerová Jaroslava

3.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

5.hod

supl. (Kr Doz)

Ch

3A8 (Eva)

(ch)

 
 

5.hod

spojeno (Su Doz)

Ch

3A8 (Evb)

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

4B8

 

Exkurze

Králíková Miroslava

1.hod

supl. (Kr Doz)

Bi

1B (Hv)

(bi)

 
 

1.hod

spojeno (Su Doz)

Bi

1B (Vv)

(bi)

 

Králová Alena

3.hod

supl. (Po Doz)

D

1A8

(z)

 
 

6.hod

odpadá

N

4A (NJ2)

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

Kureš Petr

3.hod

supl. (Kr Doz)

Ch

1B

(ch)

 
 

5.hod

odpadá

Ch

2A8

 

Výlet

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

M

2A

 

Exkurze

Malý Jakub

1.hod

výměna >>

F

5A8

 

na 1.6. 5.hod

 

2.hod

supl. (Br OCR)

M

2B

(f1)

 
 

7.hod

odpadá

F

2A

 

Exkurze

Mareš Pavel

2.hod

odpadá

Ov

2A8

 

Výlet

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

HB

4B (HB)+

 

Ukončila studium

Nováková Tereza

1.hod

odpadá

Z

4B8

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Z

2A

 

Exkurze

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

2A

 

Exkurze

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

4B8 (Sp)

 

Exkurze

Palla Roman

1.hod

supl. (Hm Doz)

A

1A8 (A2)

(j4)

 
 

4.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

Výlet

 

5.hod

spojeno (Zi Doz)

A

3B8 (A1)

(z)

 

Pilátová Eliška

3.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3B8 (D)

(tm)

 
 

4.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tm)

 

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Zi Doz)

A

3A8 (A1)

(j1)

 
 

3.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

A

4B8 (A2)

 

Exkurze

 

5.hod

změna

A

4A8 (A2)

(č.44)

 
 

5.hod

spojeno (Hm Doz)

A

4A8 (A1)

(č.44)

 

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Výlet

Šváchová Jana

1.hod

výměna <<

M

5A8

(m1)

z 1.6. 5.hod

 

2.hod

odpadá

SM

4B (SM)+

 

Ukončila studium

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

2A8

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4A (P1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

4A (P2)

 

Ukončila studium

Vidrnová Vlasta

6.hod

supl. (Kr Doz)

C

3A8 (Eva)

(hv)

 
 

6.hod

spojeno (Su Doz)

C

3A8 (Evb)

(hv)

 
 

9.hod

odpadá

D

4B8

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 6. hod - Pavlíčková Lada, Šupková Renata

4B8, 1.- 9. hod - Heřmanová Darina, Šintalová Pavla, Ziková Věra

2A, 1.- 7. hod - Krátká Hana, Poláková Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři