Suplování:   Čtvrtek 8.6.2017

datum výpisu: 7.6.2017 (10:11)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3B8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

4B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

..

Ak

Os

-

Ds

-

..

     

Brabec Petr (OCR)

 

..

..

Ga

Ga

-

-

..

..

..

   

Heřmanová Darina (Doz)

 

..

Sh

Sm

..

-

..

-

-

-

   

Hovorková Lenka (Doz)

 

..

..

Vi

..

-

-

         

Klein Radim (NV)

 

-

-

Bz

Bz

Pa

Pa

         

Šintalová Pavla (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Ziková Věra (Doz)

 

-

-

-

-

Mo

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

3.hod

supl. (Kn NV)

Tv

2A (H)

(tv)

 
 

4.hod

supl. (Kn NV)

Tv

2A (H)

(tv)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

SD

8A8 (SD)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SD

8A8 (SD)+

 

Ukončila studium

Dvořáková Dana

5.hod

odpadá

C

8A8 (P1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Ba Doz)

N

6A8 (Nj)

(j1)

 

Gergelitsová Šárka

3.hod

spojeno (Br OCR)

It

5A8 (IT1)

(p2)

 
 

4.hod

spojeno (Br OCR)

It

5A8 (IT1)

(p2)

 

Hašková Klára

5.hod

odpadá

Hv

3B8 (Eva)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

Hv

3B8 (Eva)

 

Výlet

Hnátová Ivana

1.hod

odpadá

F

3B8

 

Výlet

Hoza Pavel

2.hod

výměna >>

C

1A

 

na 7.hod

 

4.hod

navíc

C

6A8

(d)

 
 

5.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

 

7.hod

výměna <<

C

1A

(f1)

z 2.hod

Hronek Roman

8.hod

odpadá

F

4B8

 

Exkurze

Chawnerová Hana

1.hod

výměna <<

A

6A8 (A2)

(m1)

z 5.hod

 

2.hod

výměna <<

A

1A (A1)

(m1)

z 7.hod

 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

výměna >>

A

6A8 (A2)

 

na 1.hod

 

7.hod

výměna >>

A

1A (A1)

 

na 2.hod

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KA1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KA1)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Klein Radim

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

navíc

M

3A

(m2)

 
 

6.hod

odpadá

M

8A8 (P1)

 

Ukončila studium

Králová Alena

3.hod

supl. (Ba Doz)

N

3A8 (Nj)

(j1)

 

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

4B (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

Krůtová Vlasta

3.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

1.hod

přesun <<

Ch

3A

(ch)

z 5.hod

 

5.hod

výměna <<

Ch

6A8

(ch)

z 1.hod

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

VKB

4B (VKB)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

4B (VKB)+

 

Ukončila studium

Motyčková Hana

5.hod

spojeno (Zi Doz)

A

3A8 (A1)

(j3)

 

Nováková Tereza

3.hod

odpadá

Z

4B8

 

Exkurze

Nováková Šárka

3.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

 

8.hod

výměna >>

Sv

2A

 

na 1.6. 9.hod

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

4B8 (Sp)

 

Exkurze

 

4.hod

změna

Sp

4A8 (Sp)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Ba Doz)

Sp

4A8 (Nj)

(hv)

 

Palla Roman

1.hod

výměna <<

A

6A8 (A1)

(j2)

z 5.hod

 

2.hod

výměna <<

A

1A (A2)

(j2)

z 7.hod

 

5.hod

výměna >>

A

6A8 (A1)

 

na 1.hod

 

7.hod

výměna >>

A

1A (A2)

 

na 2.hod

Pavlíčková Lada

5.hod

supl. (Kn NV)

Tv

4A8 (H)+

(tv)

 
 

6.hod

supl. (Kn NV)

Tv

4A8 (H)+

(tv)

 

Pilátová Eliška

2.hod

odpadá

N

4B8 (Nj)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Tv

4B8 (D)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

4B8 (D)

 

Exkurze

Poláková Jana

3.hod

odpadá

M

3B8

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Bi

3B8

 

Výlet

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

4B8 (A2)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Hm Doz)

A

1A8 (A2)

(j3)

 
 

4.hod

odpadá

A

4B8 (A2)

 

Exkurze

Škoulová Hana

2.hod

supl. (Hm Doz)

A

4A8 (A1)

(j4)

 

Šupková Renata

5.hod

odpadá

Vv

3B8 (Evb)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

Vv

3B8 (Evb)

 

Výlet

Vidrnová Vlasta

3.hod

supl. (Ha Doz)

C

3B

(fr)

 
 

5.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

 

8.hod

výměna <<

D

2A

(fr)

z (1.6. 9.hod)

Pedagogický dohled u třídy:

3B8, 1.- 6. hod - Ballová Renata, Hovorková Lenka

4B8, 1.- 9. hod - Heřmanová Darina, Šintalová Pavla, Ziková Věra

 

Zpracováno v systému Bakaláři