Suplování:   Úterý 13.6.2017

datum výpisu: 12.6.2017 (11:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

       

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

2A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

..

-

Kb

-

-

-

..

-

-

   

Klein Radim (Doz)

 

..

..

....

-

Bz

-

..

..

-

   

Králíková Miroslava (Doz)

 

-

-

-

..

..

..

-

..

..

   

Krátká Hana (Doz)

 

Hz

Hz

Pk

-

Pk

Ak

-

-

-

   

Malý Jakub (D)

 

Sv

-

-

-

-

-

..

..

..

   

Mareš Pavel (Doz)

 

Ha

Ak

..

Po

-

-

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

-

       

Nováková Šárka (Doz)

 

-

..

-

-

<>

-

-

Kp

..

   

Ošmerová Magda (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

   

Škoulová Hana (Doz)

 

-

-

..

Mo

Hm

Sm

-

..

..

   

Šupková Renata (N)

 

Hz

Hz

Hs

-

Pk

Ak

-

-

-

   

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

-

-

-

..

..

..

-

-

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

Ballová Renata

2.hod

odpadá

N

4A8 (Nj)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

5.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tm)

 

Brabec Petr

9.hod

odpadá

It

4A8 (It1)

 

Výlet

Dvořáková Dana

5.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

8.hod

změna

C

5A8

(č.44)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

Dg

4B (DG)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

Dg

4B (DG)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

It

4A8 (It2)

 

Výlet

Hašková Klára

3.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Eva)

(hv)

 

Heřmanová Darina

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Sh Doz)

A

5A8 (A2)

(bl)

 

Hnátová Ivana

3.hod

odpadá

F

4A8

 

Výlet

 

5.hod

změna

M

6A8

(m2)

 

Hovorková Lenka

1.hod

supl. (Ms Doz)

D

2B

(d)

 

Hoza Pavel

1.hod

supl. (Kr Doz)

D

1B (Hv)

(hv)

 
 

1.hod

spojeno (Su N)

D

1B (Vv)

(hv)

 
 

2.hod

supl. (Kr Doz)

D

1B (Hv)

(hv)

 
 

2.hod

spojeno (Su N)

D

1B (Vv)

(hv)

 
 

4.hod

odpadá

C

4A (P2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

C

4A (P1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

změna

C

6A8

(č.44)

 

Chawnerová Hana

2.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Exkurze

 

3.hod

změna

A

6A8 (A2)

(m2)

 
 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

změna

A

1A (A1)

(m1)

 
 

8.hod

změna

KA

3A (KAg)+

(m2)

 
 

9.hod

změna

KA

3A (KAg)+

(m2)

 

Jelínková Dana

2.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

změna hodiny

 

9.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

změna hodiny

Koblerová Jaroslava

3.hod

supl. (Dz Doz)

M

3A

(č.31)

 

Kovaříková Alena

3.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC3)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC3)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Výlet

Králová Alena

2.hod

supl. (Ms Doz)

D

2A8

(fr)

 
 

6.hod

supl. (Kr Doz)

D

3A8 (Evb)

(č.30)

 
 

6.hod

spojeno (Su N)

D

3A8 (Eva)

(č.30)

 

Králová Hana

1.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

Kureš Petr

8.hod

supl. (No Doz)

Ch

6A8

(ch)

 
 

9.hod

odpadá

Ch

2A (PC3)

 

Výlet

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

M

2A

 

Výlet

Motyčková Hana

4.hod

supl. (Sh Doz)

A

2A8 (A2)

(dk)

 

Nováková Tereza

4.hod

odpadá

Z

2A

 

Výlet

Pavlíčková Lada

1.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Exkurze

Poláková Jana

4.hod

supl. (Ms Doz)

M

3B8

(m1)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

2A

 

Výlet

 

6.hod

změna

M

3B8

(m2)

 
 

8.hod

odpadá

Bi

2A (PC2)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Bi

2A (PC2)

 

Výlet

Prášek Vladimír

3.hod

supl. (Kr Doz)

M

1B

(f1)

 
 

4.hod

odpadá

F

7A8 (PC1)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Kr Doz)

M

3A8 (Evb)

(č.30)

 
 

5.hod

spojeno (Su N)

M

3A8 (Eva)

(č.30)

 
 

7.hod

odpadá

F

3B

 

Exkurze

Růžičková Eliška

4.hod

odpadá

Bi

4A8

 

Výlet

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Výlet

 

6.hod

supl. (Sh Doz)

A

5A8 (A2)

(bl)

 
 

8.hod

odpadá

KA

3B (KA)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

KA

3B (KA)+

 

zrušeno

Šintalová Pavla

5.hod

změna

A

5A8 (A1)

(j3)

 
 

6.hod

změna

A

5A8 (A1)

(j3)

 

Šváchová Jana

1.hod

supl. (Mk D)

M

5A8

(f1)

 
 

2.hod

odpadá

SM

4B (SM)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

výměna <<

F

1A

(f1)

z 16.6. 3.hod

Turková Luďka

3.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4A (P1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

4A (P2)

 

Ukončila studium

Ziková Věra

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

změna

A

1B (A1)

(fr)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Mareš Pavel, Nováková Šárka

7A8, 1.- 7. hod - Dvořák Zdeněk, Marešovská Alena

2A, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Škoulová Hana

3B, 1.- 9. hod - Králíková Miroslava, Vidrnová Vlasta

 

Zpracováno v systému Bakaláři