Suplování:   Středa 14.6.2017

datum výpisu: 13.6.2017 (13:28)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3B8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

7A8

         

SK

           

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

2A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina (Doz)

 

-

-

-

-

Pa

Pa

         

Hovorková Lenka (Doz)

 

..

Dz

Dz

....

..

-

         

Králová Hana (Doz)

 

..

..

..

..

-

..

         

Krátká Hana (Doz)

 

-

-

-

..

..

..

-

-

-

   

Ošmerová Magda (Doz)

 

-

..

..

-

..

-

-

-

-

   

Škoulová Hana (Doz)

 

-

-

..

Pl

..

-

-

-

-

   

Šupková Renata (N)

 

-

Ki

Sj

Sj

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

navíc

N

1B (NJ2)

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Ukončila studium

Dvořák Zdeněk

2.hod

supl. (Ha Doz)

C

4B8 (A2)

(d)

 
 

3.hod

supl. (Ha Doz)

C

4B8 (A1)

(d)

 

Heřmanová Darina

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Hnátová Ivana

1.hod

odpadá

F

3B8

 

Výlet

 

2.hod

změna

M

4B8 (A1)

(č.9)

 

Hoza Pavel

2.hod

výměna <<

D

4A8

(m1)

z (29.5. 3.hod)

Chawnerová Hana

2.hod

změna

A

3A (A1)

(m2)

 
 

4.hod

výměna <<

A

3A (A1)

(m2)

z (5.6. 1.hod)

 

8.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg2)+

 

změna hodiny

 

9.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg2)+

 

změna hodiny

Jelínková Dana

4.hod

výměna <<

A

3A (A2)

(st)

z (5.6. 1.hod)

 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

změna

KA

7A8 (KAg2)+

(j3)

 
 

9.hod

změna

KA

7A8 (KAg2)+

(j3)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

 

4.hod

výměna >>

M

3A

 

na 5.6. 1.hod

Kolouch Jan

1.hod

odpadá

VT

4B (VT)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VT

4B (VT)+

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

5.hod

výměna >>

Ch

4A8

 

na 9.6. 5.hod

 

6.hod

odpadá

Ch

3B8

 

Výlet

Králíková Miroslava

2.hod

supl. (Su N)

Bi

2A8

(č.44)

 
 

5.hod

výměna <<

M

4A8

(m2)

z (9.6. 5.hod)

Králová Alena

2.hod

odpadá

N

2A (Nj)

 

Výlet

 

4.hod

navíc

N

1B (NJ1)

(bl)

 
 

6.hod

odpadá

N

4A (NJ2)

 

Ukončila studium

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

1.hod

odpadá

SC

8A8 (SC)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SC

8A8 (SC)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Ch

2A

 

Výlet

Kuťáková Eva

5.hod

odpadá

M

2A (P2)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

M

2A (P1)

 

Výlet

Mareš Pavel

5.hod

odpadá

Z

7A8

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

2.hod

změna

Sv

1B

(fr)

 
 

5.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

4A (KA4)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4A (KA4)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Sh Doz)

A

5A8 (A2)

(j3)

 

Pavlíčková Lada

5.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3B (D)

(ddm)

 
 

6.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3B (D)

(ddm)

 

Pilátová Eliška

4.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

Poláková Jana

2.hod

odpadá

M

3B8

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

Bi

3B8

 

Výlet

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Výlet

Šeborová Jana

3.hod

spojeno (Su N)

Hv

1A8 (Ev1)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Su N)

Hv

1A8 (Ev1)

(hv)

 

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

KA

4B (KA3)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA3)+

 

Ukončila studium

Turková Luďka

4.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

D

2A

 

Výlet

Zemanová Jana

2.hod

odpadá

Fr

2A (Fr)

 

Výlet

Ziková Věra

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

3B8 (A1)

 

Výlet

Pedagogický dohled u třídy:

3B8, 1.- 6. hod - Hovorková Lenka, Králová Hana

2A, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Škoulová Hana

 

Zpracováno v systému Bakaláři