Suplování:   Čtvrtek 15.6.2017

datum výpisu: 15.6.2017 (7:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

5A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

2B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

..

..

..

-

-

Ms

-

-

..

   

Dvořáková Dana (Doz)

 

..

..

-

..

..

..

-

..

-

   

Klein Radim (L)

 

-

-

                 

Klein Radim (OCR)

     

Bz

Bz

Bz

Bz

         

Kureš Petr (NV)

               

..

..

   

Kuťáková Eva (Doz)

 

-

..

-

-

Kr

-

..

..

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

..

....

Kv

-

-

-

-

   

Nováková Šárka (Doz)

 

..

-

..

Kb

-

..

-

<>

-

   

Ošmerová Magda (Doz)

 

....

   

..

-

>>

-

..

-

   

Šupková Renata (N)

 

-

Hs

Hs

-

Hs

Hs

-

..

..

   

Šváchová Jana (Doz)

 

-

....

..

<>

..

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

KN

8A8 (KN)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KN

8A8 (KN)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

přesun <<

N

6A8 (Nj)

(j1)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

N

4A8 (Nj)

 

Výlet

 

6.hod

přesun >>

N

6A8 (Nj)

 

na 3.hod

Beznosova Irina

3.hod

supl. (Kn OCR)

Tv

2A (H)

(tv)

 
 

4.hod

supl. (Kn OCR)

Tv

2A (H)

(tv)

 
 

5.hod

supl. (Kn OCR)

Tv

4B8 (H)+

(tv)

 
 

6.hod

supl. (Kn OCR)

Tv

4B8 (H)+

(tv)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Brabec Petr

1.hod

odpadá

VKF

4B (VKF)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKF

4B (VKF)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

It

5A8 (IT1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

It

5A8 (IT1)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

F

2B (PC1)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

F

2B (PC1)

 

Výlet

 

9.hod

přesun >>

F

6A8

 

na 20.6. 6.hod

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

5A8 (IT2)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

It

5A8 (IT2)

 

Výlet

Hašková Klára

2.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Eva)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Eva)

(hv)

 
 

5.hod

spojeno (Su N)

Hv

3B8 (Eva)

(hv)

 
 

6.hod

spojeno (Su N)

Hv

3B8 (Eva)

(hv)

 

Heřmanová Darina

2.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Hovorková Lenka

1.hod

výměna <<

D

3B

(d)

z 3.hod

 

3.hod

přesun <<

C

3A

(d)

z 1.hod

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

D

4A8

 

Výlet

 

2.hod

přesun >>

C

1A

 

na 7.hod

 

4.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

 

6.hod

navíc

C

6A8

(f1)

 
 

7.hod

přesun <<

C

1A

(f1)

z 2.hod

Chawnerová Hana

1.hod

výměna <<

A

6A8 (A2)

(m1)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

A

1A (A1)

(m1)

z 7.hod

 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

výměna >>

A

6A8 (A2)

 

na 1.hod

 

7.hod

přesun >>

A

1A (A1)

 

na 2.hod

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KA1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KA1)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Klein Radim

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

přesun >>

M

3A

 

na 5.hod

 

4.hod

supl. (No Doz)

M

3A

(f1)

 
 

5.hod

přesun <<

M

3A

(m1)

z 3.hod

 

6.hod

odpadá

M

8A8 (P1)

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

2.hod

odpadá

Ch

7A8

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

Ch

7A8

(ch)

 
 

5.hod

supl. (Ma Doz)

Ch

7A8

(f2)

 
 

7.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

Výlet

Králíková Miroslava

2.hod

změna

M

3B

(m2)

 
 

5.hod

přesun <<

Bi

3B

(f1)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Bi

3B

 

na 5.hod

Králová Alena

3.hod

navíc

D

3A8

(č.44)

 

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

4B (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

R

2B (Rj)

 

Výlet

Krátká Hana

5.hod

supl. (Ku Doz)

C

2A

(m2)

 

Krůtová Vlasta

3.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

1.hod

přesun <<

Ch

3A

(ch)

z 5.hod

 

5.hod

výměna <<

Ch

6A8

(ch)

z 1.hod

Malý Jakub

9.hod

odpadá

M

2B

 

Výlet

Mareš Pavel

6.hod

supl. (Dz Doz)

Z

7A8

(z)

 
 

8.hod

odpadá

Ov

4A8

 

Výlet

Ošmerová Magda

3.hod

přesun <<

Sp

6A8 (Sp)

(fr)

z 6.hod

Palla Roman

1.hod

výměna <<

A

6A8 (A1)

(j2)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

A

1A (A2)

(j2)

z 7.hod

 

5.hod

výměna >>

A

6A8 (A1)

 

na 1.hod

 

7.hod

přesun >>

A

1A (A2)

 

na 2.hod

Pilátová Eliška

4.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

Poláková Jana

3.hod

změna

M

3B8

(m1)

 

Prášek Vladimír

1.hod

výměna >>

F

3B

 

na 3.hod

 

2.hod

navíc

F

7A8

(f2)

 
 

3.hod

výměna <<

F

3B

(f1)

z 1.hod

Smetanová Marie

2.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

Výlet

Škoulová Hana

5.hod

odpadá

A

2B (A2)

 

Výlet

Turková Luďka

4.hod

výměna <<

M

1A

(m2)

z 12.6. 1.hod

Vidrnová Vlasta

5.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

 

8.hod

výměna <<

D

2A

(fr)

z 22.6. 9.hod

Ziková Věra

6.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Nováková Šárka

5A8, 1.- 9. hod - Marešovská Alena, Šváchová Jana

2B, 1.- 9. hod - Dvořáková Dana, Kuťáková Eva

 

Zpracováno v systému Bakaláři