Suplování:   Pondělí 19.6.2017

datum výpisu: 16.6.2017 (10:04)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4B8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

             

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hnátová Ivana (Doz)

 

No

..

-

Ki

-

Ki

-

-

-

   

Hoza Pavel (Doz)

 

-

-

Kv

-

..

-

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Klein Radim (Doz)

 

..

..

Bz

Bz

-

-

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

..

..

..

-

-

-

-

   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

Bz

Bz

-

-

-

   

Pilátová Eliška (Doz)

 

-

-

..

Ds

..

..

-

-

-

   

Šupková Renata (N)

 

Ms

-

..

..

..

..

-

-

-

   

Ziková Věra (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

3.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A (Chl)

(tm)

 
 

4.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A (Chl)

(tm)

 
 

5.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3B8 (D)

(tv)

 
 

6.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3B8 (D)

(tv)

 

Dvořák Zdeněk

3.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

C

7A8

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

1.hod

navíc

C

2B

(d)

 
 

2.hod

navíc

C

2B

(14)

 
 

4.hod

supl. (Pi Doz)

N

3B8 (NJ2)

(pr)

 

Hovorková Lenka

1.hod

odpadá

C

4B8

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

C

3A (P2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

C

3A (P1)

 

Sportovní kurz

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

zrušeno

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

navíc

A

3B

(m1)

 
 

5.hod

navíc

A

3B

(fr)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

SM

4B (SM1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SM

4B (SM1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

M

3A (P1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

M

3A (P2)

 

Sportovní kurz

Kovaříková Alena

2.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Hz Doz)

Ch

4A8

(ch)

 

Králíková Miroslava

4.hod

supl. (Hn Doz)

Bi

1B

(f1)

 
 

6.hod

supl. (Hn Doz)

Bi

2A8

(f2)

 

Králová Alena

2.hod

výměna >>

D

2A8

 

na 20.6. 4.hod

Králová Hana

1.hod

odpadá

PS

8A8 (PS)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

PS

8A8 (PS)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

R

3B (RJ)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

KR

3B (KRj)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

KR

3B (KRj)

 

Sportovní kurz

Krátká Hana

3.hod

odpadá

Hv

4B8 (Eva)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Hv

4B8 (Eva)

 

Výlet

 

6.hod

změna

C

2A

(d)

 

Krůtová Vlasta

3.hod

odpadá

Fr

7A8 (FJ)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

3A

 

Sportovní kurz

Malý Jakub

1.hod

odpadá

M

2B (P2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

2B (P1)

 

zrušeno

 

6.hod

výměna <<

M

2B

(m1)

z 23.6. 3.hod

Mareš Pavel

1.hod

supl. (Su N)

Z

2A8

(hv)

 
 

2.hod

odpadá

SZ

4B (SZ)+

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

1.hod

supl. (Hn Doz)

Sv

6A8

(f1)

 
 

3.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

3B (Fr)

 

zrušeno

Ošmerová Magda

6.hod

odpadá

Sp

4B8 (Sp)

 

Výlet

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

4B (KAB1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

výměna <<

A

2A8 (A1)

(vv)

z 20.6. 4.hod

Poláková Jana

5.hod

odpadá

Bi

3A

 

Sportovní kurz

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

F

7A8

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

F

3A

 

Sportovní kurz

Smetanová Marie

5.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

výměna >>

A

2B (A1)

 

na 23.6. 3.hod

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

CAE

4B (CAE)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

CAE

4B (CAE)+

 

Ukončila studium

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

CAE

8A8 (CAE2)

 

Ukončila studium

 

2.hod

výměna <<

A

2A8 (A2)

(f1)

z 20.6. 4.hod

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

výměna >>

A

2B (A2)

 

na 23.6. 3.hod

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

SM

4B (SM2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SM

4B (SM2)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

7A8

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

4.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Ukončila studium

Vidrnová Vlasta

1.hod

změna

C

3A8

(č.44)

 
 

5.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Ukončila studium

Zemanová Jana

2.hod

změna

Fr

1A (Fr)

(č.44)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4B8, 1.- 9. hod - Hnátová Ivana, Pilátová Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři