Suplování:   Úterý 20.6.2017

datum výpisu: 19.6.2017 (11:46)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

4B8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

1B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

             

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

Ak

-

..

..

..

-

-

-

   

Hnátová Ivana (Doz)

 

....

..

Kv

-

Tu

Kp

-

..

-

   

Hoza Pavel (Doz)

 

..

..

-

..

..

..

-

..

..

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Klein Radim (Doz)

 

..

..

....

-

Bz

-

Ru

Ru

-

   

Krátká Hana (Doz)

 

..

..

..

-

..

..

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

-

..

..

   

Palla Roman (Doz)

 

-

Sm

Si

<>

Ha

Sv

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

..

..

Nt

..

-

-

-

-

-

   

Pilátová Eliška (Doz)

 

Ds

-

..

-

-

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

..

..

-

   

Škoulová Hana (JD)

     

Hm

               

Šupková Renata (N)

 

..

..

Hs

-

..

..

-

-

-

   

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

-

-

-

..

..

..

-

-

..

   

Ziková Věra (Doz)

 

....

..

..

..

Ha

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KPD

4B (KPD)+

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

4.hod

odpadá

Tv

3A8 (H)

 

Výlet

 

5.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tm)

 

Brabec Petr

6.hod

přesun <<

F

6A8

(f2)

z (15.6. 9.hod)

 

8.hod

odpadá

It

4B8 (It1)

 

Výlet

Dvořák Zdeněk

3.hod

odpadá

D

3A

 

Sportovní kurz

 

7.hod

odpadá

C

7A8

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

1.hod

supl. (Pi Doz)

N

3B8 (NJ2)

(st)

 
 

5.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

Dg

4B (DG)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

Dg

4B (DG)+

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

It

4B8 (It2)

 

Výlet

Hašková Klára

3.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Evb)

(hv)

 

Heřmanová Darina

3.hod

supl. (Sh JD)

A

2A (A1)

(z)

 
 

4.hod

odpadá

A

4B8 (A1)

 

Výlet

Hovorková Lenka

5.hod

spojeno (Pl Doz)

D

3B8 (A2)

(d)

 
 

5.hod

supl. (Zi Doz)

D

3B8 (A1)

(d)

 
 

6.hod

odpadá

C

3A

 

Sportovní kurz

Chawnerová Hana

2.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Jelínková Dana

2.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

KA

7A8 (KAg)+

 

Sportovní kurz

Koblerová Jaroslava

3.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

3A

 

Sportovní kurz

Kovaříková Alena

1.hod

odpadá

Ch

3A8

 

Výlet

 

3.hod

supl. (Hn Doz)

Ch

4A8

(ch)

 
 

4.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Ch

4B8

 

Výlet

Králíková Miroslava

2.hod

navíc

Bi

3B

(m1)

 
 

4.hod

navíc

M

3B

(m1)

 
 

5.hod

navíc

M

3B

(m1)

 
 

6.hod

změna

M

4A8

(m2)

 
 

8.hod

odpadá

VKB

3B (VKB2)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

VKB

3B (VKB2)+

 

Sportovní kurz

Králová Alena

2.hod

supl. (Ba Doz)

N

4A8 (Nj)

(p1)

 
 

4.hod

výměna <<

D

2A8

(fr)

z 19.6. 2.hod

 

5.hod

odpadá

N

1B (NJ1)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

N

4A (NJ2)

 

Ukončila studium

 

9.hod

přesun >>

D

1A

 

na 23.6. 4.hod

Králová Hana

1.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

3A (PC1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Ch

3A (PC1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Hn Doz)

Ch

2A8

(ch)

 
 

7.hod

odpadá

Ch

1B

 

Výlet

Kuťáková Eva

1.hod

změna

M

2A

(m1)

 

Mareš Pavel

2.hod

změna

Ov

2A8

(m2)

 

Motyčková Hana

2.hod

odpadá

A

3A8 (A2)

 

Výlet

Nováková Tereza

1.hod

odpadá

Z

4B8

 

Výlet

 

3.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3B8 (D)

(tm)

 

Nováková Šárka

5.hod

výměna >>

Sv

1A

 

na 23.6. 3.hod

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

4B8 (Sp)

 

Výlet

Poláková Jana

1.hod

odpadá

Bi

3A (PC3)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Bi

3A (PC3)

 

Sportovní kurz

Růžičková Eliška

3.hod

odpadá

Bi

3A8

 

Výlet

 

7.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2B (H)

(tm)

 
 

8.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2B (H)

(tm)

 

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Pl Doz)

A

1A8 (A1)

(č.11)

 
 

4.hod

odpadá

A

4B8 (A2)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

KA

3B (KA)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

KA

3B (KA)+

 

Sportovní kurz

Šintalová Pavla

3.hod

supl. (Pl Doz)

A

6A8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Výlet

Škoulová Hana

4.hod

výměna >>

A

2A8 (A2)

 

na 19.6. 2.hod

 

8.hod

odpadá

KA

3B (KA2)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

KA

3B (KA2)+

 

Sportovní kurz

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

SM

4B (SM)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SM

4B (SM)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

výměna <<

F

1A

(f1)

z 23.6. 3.hod

 

6.hod

supl. (Pl Doz)

F

1A (A2)

(j4)

 

Turková Luďka

3.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4A (P1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Hn Doz)

Z

6A8

(z)

 

Pedagogický dohled u třídy:

3A8, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Vidrnová Vlasta

4B8, 1.- 9. hod - Hnátová Ivana, Pilátová Eliška

1B, 1.- 9. hod - Ballová Renata, Prášek Vladimír

 

Zpracováno v systému Bakaláři