Suplování:   Čtvrtek 22.6.2017

datum výpisu: 21.6.2017 (10:55)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

UC

                   

4B8

     

UC

               

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

1A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

1B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

             

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

..

Ds

Ak

-

..

-

..

-

   

Hoza Pavel (Doz)

 

..

..

-

..

..

-

-

..

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

..

-

   

Klein Radim (Doz)

 

-

-

Kr

Kr

..

..

-

..

..

   

Kuťáková Eva (Doz)

 

-

                   

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

Hn

....

..

-

-

-

-

   

Motyčková Hana (Doz)

 

-

-

-

-

Vi

-

-

-

-

   

Nováková Tereza (Doz)

     

..

               

Palla Roman (Doz)

 

-

-

Sh

Sh

..

Sm

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Ru

Ru

Kr

Kr

-

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

-

-

Ms

-

..

..

-

-

   

Šupková Renata (N)

 

-

Hs

Hs

-

Hs

Hs

-

..

..

   

Turková Luďka (Doz)

 

Ki

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Ziková Věra (Doz)

 

-

-

-

-

Vi

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

5.hod

navíc

Tv

4A8

(tv)

 
 

6.hod

navíc

Tv

4A8

(tv)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Brabec Petr

1.hod

odpadá

VKF

4B (VKF)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKF

4B (VKF)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

přesun <<

F

6A8

(f1)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

F

6A8

 

na 5.hod

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

SD

8A8 (SD)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SD

8A8 (SD)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

C

7A8

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

1.hod

změna

C

5A8

(fr)

 
 

2.hod

změna

C

2B

(č.44)

 
 

3.hod

supl. (Ba Doz)

N

3A8 (Nj)

(j1)

 
 

5.hod

odpadá

C

8A8 (P1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

C

8A8 (P2)

 

Ukončila studium

Hašková Klára

2.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Evb)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Su N)

Hv

2A8 (Evb)

(hv)

 
 

5.hod

spojeno (Su N)

Hv

3B8 (Evb)

(hv)

 
 

6.hod

spojeno (Su N)

Hv

3B8 (Evb)

(hv)

 

Heřmanová Darina

6.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Hnátová Ivana

1.hod

změna

F

3B8

(m2)

 
 

3.hod

supl. (Ma Doz)

M

6A8

(m1)

 
 

4.hod

odpadá

F

1B (PC2)

 

Výlet

Hovorková Lenka

1.hod

navíc

D

3B

(d)

 
 

2.hod

změna

D

3B8

(d)

 
 

3.hod

odpadá

D

3B

 

zrušeno

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

6A8 (A2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

Výlet

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KA1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KA1)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

navíc

M

3B

(m1)

 
 

3.hod

navíc

M

3B

(m2)

 
 

5.hod

odpadá

M

8A8 (P2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

M

8A8 (P1)

 

Ukončila studium

Kovaříková Alena

2.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Sportovní kurz

 

5.hod

přesun <<

Ch

3B

(ch)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Ch

3B

 

na 5.hod

Králíková Miroslava

1.hod

supl. (Tu Doz)

Bi

2A8

(bi)

 
 

2.hod

odpadá

M

3B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Bi

1B (PC3)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Bi

1B (PC3)

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

Bi

3B

 

Sportovní kurz

Králová Alena

3.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Ba Doz)

N

4A8 (Nj)

(j1)

 
 

6.hod

změna

D

1A8

(fr)

 
 

8.hod

odpadá

N

1B (NJ1)

 

Výlet

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

4B (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

supl. (Kn Doz)

C

2A (H)

(fr)

 
 

3.hod

spojeno (Pa Doz)

C

2A (D)

(fr)

 
 

4.hod

supl. (Kn Doz)

C

2A (H)

(fr)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

C

2A (D)

(fr)

 
 

6.hod

výměna <<

C

2A

(m2)

z (9.6. 5.hod)

 

7.hod

odpadá

C

1B (A2)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

Hv

1A (Hv)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Hv

1A (Hv)

 

Výlet

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

Fr

7A8 (FJ)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

1B

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

Ch

1B (PC1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Ch

1B (PC1)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

Ch

3A

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

SC

3B (SC)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

SC

3B (SC)+

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

5.hod

přesun >>

M

2A

 

na 9.hod

 

9.hod

přesun <<

M

2A

(m2)

z 5.hod

Malý Jakub

2.hod

výměna >>

F

2A

 

na 8.hod

 

8.hod

výměna <<

F

2A

(f1)

z 2.hod

Mareš Pavel

4.hod

supl. (Pk Doz)

Ov

3A8

(m1)

 
 

5.hod

odpadá

Z

1A

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Z

1B

 

Výlet

Nováková Šárka

2.hod

výměna <<

Sv

2A

(fr)

z 8.hod

 

3.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sv

3A

 

Sportovní kurz

 

5.hod

navíc

Sv

2A

(fr)

 
 

8.hod

výměna >>

Sv

2A

 

na 2.hod

Ošmerová Magda

3.hod

změna

Sp

3A8 (Sp)

(f2)

 

Palla Roman

7.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Výlet

Pilátová Eliška

1.hod

odpadá

N

7A8 (NJ)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

N

8A8 (NJ1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

změna

Tv

4B8 (D)

(tm)

 
 

5.hod

navíc

Tv

4B8 (H)

(tm)

 
 

6.hod

změna

Tv

4B8 (D)

(tm)

 
 

6.hod

navíc

Tv

4B8 (H)

(tm)

 

Poláková Jana

1.hod

výměna >>

M

1A8

 

na 23.6. 6.hod

 

6.hod

výměna >>

Bi

2A

 

na 9.6. 5.hod

 

7.hod

odpadá

Bi

3A

 

Sportovní kurz

Růžičková Eliška

1.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tm)

 
 

2.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tm)

 

Smetanová Marie

6.hod

supl. (Pl Doz)

A

2A8 (A1)

(j4)

 

Škoulová Hana

3.hod

supl. (Pl Doz)

A

1A8 (A1)

(j2)

 
 

4.hod

změna

A

2A8 (A2)

(m2)

 
 

4.hod

spojeno (Pl Doz)

A

2A8 (A1)

(m2)

 

Šváchová Jana

1.hod

výměna <<

F

1A8

(f2)

z 23.6. 6.hod

 

3.hod

odpadá

M

7A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

F

1A

 

Výlet

Vidrnová Vlasta

5.hod

supl. (Zi Doz)

C

3A8 (A1)

(m2)

 
 

5.hod

spojeno (Mo Doz)

C

3A8 (A2)

(m2)

 
 

9.hod

odpadá

D

2A

 

zrušeno

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1. hod - Kuťáková Eva

4B8, 3. hod - Nováková Tereza

1A, 1.- 9. hod - Motyčková Hana, Turková Luďka

1B, 1.- 9. hod - Ballová Renata, Prášek Vladimír

 

Zpracováno v systému Bakaláři