Suplování:   Pátek 23.6.2017

datum výpisu: 23.6.2017 (8:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

     

Zk

               

3A8

         

UC

           

3B8

   

UC

                 

4A8

 

Zk

                   

4B8

   

Zk

                 

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

3B

             

SK

SK

SK

   

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Gergelitsová Šárka (Doz)

 

..

..

                 

Heřmanová Darina (NV)

 

..

Mo

-

-

-

-

         

Hovorková Lenka (Doz)

   

..

                 

Hoza Pavel (Doz)

 

....

..

..

..

Hn

Hn

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Klein Radim (Doz)

 

Bz

Bz

Bz

Bz

..

..

-

-

-

   

Malý Jakub (D)

 

-

-

<>

-

..

..

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

-

..

-

..

..

-

-

-

   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Pilátová Eliška (Doz)

 

..

..

..

               

Poláková Jana (Doz)

     

..

               

Šeborová Jana (Absc)

 

Kr

Kr

Kr

Kr

Po

           

Šupková Renata (N)

 

-

-

Tu

Tu

....

Tu

-

-

-

   

Šváchová Jana (NV)

 

-

-

<>

..

..

....

         

Vidrnová Vlasta (Doz)

         

..

           

Ziková Věra (Doz)

 

..

Pl

Si

Si

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

přesun >>

N

1B (NJ2)

 

na 9.6. 0.hod

 

2.hod

odpadá

N

3A (NJ1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

1.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tm)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tm)

 
 

3.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1B (Chl)

(tm)

 
 

4.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1B (Chl)

(tm)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Ukončila studium

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

D

3A

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

D

7A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

C

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

C

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

3.hod

změna

C

5A8

(f1)

 
 

4.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

Hnátová Ivana

2.hod

změna

F

3A8

(f1)

 
 

5.hod

spojeno (Hz Doz)

M

6A8 (A1)

(m1)

 
 

6.hod

spojeno (Hz Doz)

M

6A8 (A2)

(m1)

 

Hovorková Lenka

4.hod

odpadá

C

3A

 

Sportovní kurz

Chawnerová Hana

3.hod

změna

A

6A8 (A2)

(m1)

 
 

5.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Sportovní kurz

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Sportovní kurz

Kovaříková Alena

1.hod

odpadá

Ch

3B (PC1)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

Ch

3B

(f2)

 

Králíková Miroslava

1.hod

odpadá

Bi

3B (PC3)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Bi

3B (PC3)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

M

3B

(m2)

 
 

5.hod

změna

M

4A8

(m2)

 

Králová Alena

2.hod

odpadá

N

3A (NJ2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

přesun <<

D

1A

(fr)

z 20.6. 9.hod

 

5.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

R

3B (RJ)

 

zrušeno

Krátká Hana

1.hod

spojeno (Sj Absc)

Hv

2A (Vv)

(hv)

 
 

2.hod

spojeno (Sj Absc)

Hv

2A (Vv)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Sj Absc)

Hv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Sj Absc)

Hv

4A8 (Evb)

(hv)

 

Kuťáková Eva

4.hod

změna

M

2A

(f1)

 

Mareš Pavel

1.hod

změna

Z

1A

(č.44)

 

Motyčková Hana

2.hod

supl. (Hm NV)

A

4A8 (A1)

(14)

 

Nováková Tereza

4.hod

změna

Z

5A8

(z)

 

Nováková Šárka

2.hod

změna

Sv

6A8

(m2)

 
 

3.hod

výměna <<

Sv

1A

(č.44)

z 20.6. 5.hod

 

4.hod

odpadá

Fr

3B (Fr)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

Sv

3B

(fr)

 
 

6.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Sportovní kurz

Palla Roman

2.hod

supl. (Zi Doz)

A

1B (A1)

(j3)

 
 

3.hod

změna

A

6A8 (A1)

(z)

 

Poláková Jana

2.hod

odpadá

M

3B8 (A1)

 

Učebnice

 

5.hod

supl. (Sj Absc)

M

1A8 (Ev1)

(hv)

 

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

F

3B (PC2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

F

3B (PC2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

F

3A

 

Sportovní kurz

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

výměna <<

A

2B (A1)

(bl)

z 19.6. 6.hod

Šintalová Pavla

3.hod

supl. (Zi Doz)

A

3A8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

supl. (Zi Doz)

A

3B8 (A1)

(p1)

 

Škoulová Hana

2.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

3.hod

výměna <<

A

2B (A2)

(bi)

z 19.6. 6.hod

Turková Luďka

1.hod

změna

Z

6A8

(d)

 
 

2.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

 

3.hod

spojeno (Su N)

M

2A8 (A1)

(č.30)

 
 

4.hod

spojeno (Su N)

M

2A8 (A2)

(č.30)

 
 

6.hod

supl. (Su N)

M

2A8

(č.30)

 

Vidrnová Vlasta

1.hod

navíc

C

3B

(fr)

 
 

2.hod

změna

R

1A (Rj)

(d)

 
 

4.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 3. hod - Pilátová Eliška, Poláková Jana

3A8, 5. hod - Vidrnová Vlasta

3B8, 2. hod - Hovorková Lenka

4A8, 1. hod - Gergelitsová Šárka, Pilátová Eliška

4B8, 2. hod - Gergelitsová Šárka, Pilátová Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři