Suplování:   Úterý 5.9.2017

datum výpisu: 4.9.2017 (12:22)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gergelitsová Šárka (N)

 

Pt1

Pt1

Pt1

Pt1

-

-

-

Br

Br

         

Heřmanová Darina (OCR)

 

Pl

-

-

Sm

Sm

Je

               

Marešovská Alena (Doz)

     

Po

Dz

..

..

               

Nováková Tereza (Doz)

 

..

Kr

..

..

Mk

-

               

Pilátová Eliška (N)

 

-

Su

..

..

Ak

-

-

-

..

         

Šupková Renata (L)

       

..

                   

Vidrnová Vlasta (N)

 

..

..

Ki

Tu

Tu

-

-

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

2.hod

odpadá

Tv

1A8 (Dív)

 

Obecná absence třídy

Brabec Petr

8.hod

spojeno (Ga N)

It

5A8 (It2)

(p2)

 
 

9.hod

spojeno (Ga N)

It

5A8 (It2)

(p2)

 

Dvořák Zdeněk

4.hod

supl. (Ma Doz)

D

8A8

(bi)

 

Dvořáková Dana

2.hod

změna

N

3B (Nj)

(fr)

 

Hašková Klára

5.hod

odpadá

Hv

1A8 (A2)

 

Obecná absence třídy

Hnátová Ivana

1.hod

změna

F

2B

(m2)

 

Jelínková Dana

6.hod

supl. (Hm OCR)

A

4A8 (A2)

(j1)

 

Králíková Miroslava

3.hod

supl. (Vi N)

M

4B

(ch)

 
 

6.hod

změna

M

5A8

(m2)

 

Králová Alena

5.hod

změna

N

4B8 (NJ1)

(č.11)

 
 

5.hod

spojeno (Pi N)

N

4B8 (NJ2)

(č.11)

 

Krátká Hana

2.hod

supl. (Nt Doz)

C

3A

(d)

 

Malý Jakub

5.hod

supl. (Nt Doz)

F

6A8

(z)

 

Palla Roman

1.hod

supl. (Hm OCR)

A

4B8 (A2)

(j4)

 
 

6.hod

odpadá

A

1A8 (A1)

 

Obecná absence třídy

Pavlíčková Lada

2.hod

odpadá

Tv

1A8 (Chl)

 

Obecná absence třídy

Poláková Jana

3.hod

supl. (Ma Doz)

Bi

5B8

(bi)

 

Praktikant1 P

1.hod

supl. (Ga N)

It

4A8 (It1)

(p1)

 
 

2.hod

supl. (Ga N)

It

4B8 (It1)

(p1)

 
 

3.hod

supl. (Ga N)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 
 

4.hod

supl. (Ga N)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 

Smetanová Marie

4.hod

změna

A

1A (A1)

(d)

 
 

4.hod

spojeno (Hm OCR)

A

1A (A2)

(d)

 
 

5.hod

supl. (Hm OCR)

A

2A8 (A2)

(j2)

 
 

6.hod

odpadá

A

1A8 (A2)

 

Obecná absence třídy

Šeborová Jana

3.hod

odpadá

Hv

3A8 (Evb)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

Hv

3A8

(hv)

 
 

5.hod

odpadá

Vv

1A8 (A1)

 

Obecná absence třídy

Šupková Renata

2.hod

supl. (Pi N)

C

3A8 (Nj)

(bl)

 
 

3.hod

navíc

Vv

3A8

(hv)

 
 

5.hod

změna

C

3A8

(hv)

 

Turková Luďka

4.hod

spojeno (Vi N)

M

4A8 (A1)

(č.9)

 
 

5.hod

spojeno (Vi N)

M

4A8 (A2)

(č.9)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 1.- 6. hod - Nováková Tereza

 

Zpracováno v systému Bakaláři