Suplování:   Pondělí 11.9.2017

datum výpisu: 10.9.2017 (16:45)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

4B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

2A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

2B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3B

 

KP

KP

KP

KP

KP

KP

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (Doz)

 

Ak

Ds

..

-

..

-

-

-

-

         

Beznosova Irina (Doz)

 

Dz

Ak

..

..

-

-

-

-

-

         

Gergelitsová Šárka (N)

 

..

..

..

..

Ly

Ly

-

-

-

         

Hovorková Lenka (MAT)

 

Hn

Hn

                       

Hoza Pavel (MAT)

 

Ze

No

Hn

Hn

                   

Hronek Roman (MAT)

 

-

-

-

-

                   

Jelínková Dana (Doz)

 

Pl

Pl

Dz

Kb

..

..

-

-

-

         

Klein Radim (Doz)

 

Dz

Ak

-

-

Sv

..

-

-

-

         

Králíková Miroslava (MAT)

     

Ha

                     

Králová Hana (MAT)

     

-

Br

                   

Krátká Hana (Doz)

 

..

..

..

..

..

-

-

-

-

         

Kuťáková Eva (MAT)

     

..

                     

Malý Jakub (Doz)

 

..

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Mareš Pavel (MAT)

   

..

Pt1

                     

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

-

Po

-

-

-

-

-

         

Nováková Tereza (MAT)

   

....

....

                     

Nováková Šárka (MAT)

     

-

Br

                   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

..

..

Sv

..

-

-

-

         

Pilátová Eliška (N)

 

..

..

..

-

Ds

-

-

-

-

         

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

-

Kp

..

No

-

-

-

         

Smetanová Marie (Doz)

 

..

..

..

..

Pl

-

-

-

-

         

Šintalová Pavla (Doz)

 

-

-

Dz

Kb

Nt

-

-

-

-

         

Škoulová Hana (Doz)

 

..

..

..

..

Nt

..

-

-

-

         

Turková Luďka (Doz)

 

..

Kb

Kp

Su

..

Br

-

-

-

         

Vidrnová Vlasta (N)

 

..

..

Ha

Ki

..

Hz

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

3.hod

odpadá

It

2A (It2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (No MAT)

F

1A (Fr)

(ch)

 
 

4.hod

spojeno (Kh MAT)

F

1A (Rj)

(ch)

 
 

6.hod

supl. (Tu Doz)

F

7A8

(f2)

 

Březinová Jana

4.hod

odpadá

Ch

3B

 

Kulturní pořad

Dvořák Zdeněk

1.hod

supl. (Bz Doz)

C

2A8 (Dív)

(fr)

 
 

1.hod

spojeno (Kn Doz)

C

2A8 (Chl)

(fr)

 
 

3.hod

spojeno (Si Doz)

D

4A (A1)

(bi)

 
 

3.hod

supl. (Je Doz)

D

4A (A2)

(bi)

 

Dvořáková Dana

1.hod

změna

N

6A8 (NJ)

(hv)

 
 

2.hod

supl. (Ba Doz)

N

5A8 (Nj)

(j1)

 
 

5.hod

supl. (Pi N)

N

5B8 (Nj)

(bl)

 

Hnátová Ivana

1.hod

spojeno (Ha MAT)

M

5B8 (A2)

(m1)

 
 

2.hod

spojeno (Ha MAT)

M

5B8 (A1)

(m1)

 
 

3.hod

supl. (Hz MAT)

F

1A8

(f1)

 
 

4.hod

spojeno (Hz MAT)

M

7A8 (A2)

(m2)

 
 

5.hod

odpadá

M

7A8 (A2)

 

zrušeno

Hovorková Lenka

3.hod

spojeno (Vi N)

C

4B (P2)

(m1)

 
 

3.hod

supl. (Ki MAT)

C

4B (P1)

(m1)

 
 

5.hod

odpadá

C

4B8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

C

4B8 (A1)

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

5.hod

navíc

C

7A8

(fr)

 
 

6.hod

supl. (Vi N)

D

1A8

(d)

 

Koblerová Jaroslava

2.hod

supl. (Tu Doz)

M

1B

(m2)

 
 

4.hod

supl. (Si Doz)

M

4A (A1)

(f1)

 
 

4.hod

spojeno (Je Doz)

M

4A (A2)

(f1)

 

Králíková Miroslava

4.hod

změna

Bi

4B (P2)

(m1)

 
 

4.hod

spojeno (Vi N)

Bi

4B (P1)

(m1)

 

Králová Alena

1.hod

spojeno (Ba Doz)

N

1B (Nj1)

(m2)

 
 

2.hod

supl. (Bz Doz)

D

2A8 (Dív)

(fr)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Doz)

D

2A8 (Chl)

(fr)

 
 

6.hod

odpadá

D

4A8

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

3A

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Tu Doz)

Ch

1B

(f2)

 
 

4.hod

supl. (Pk Doz)

Ch

1B

(f2)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

2B

 

Sportovní kurz

Lysoněk Tomáš

5.hod

supl. (Ga N)

It

2A8 (It3)

(p1)

 
 

6.hod

supl. (Ga N)

It

2A8 (It1)

(p1)

 

Mareš Pavel

5.hod

odpadá

Z

3B

 

Kulturní pořad

Nováková Tereza

5.hod

supl. (Si Doz)

Z

6A8 (A1)

(z)

 
 

5.hod

spojeno (Sh Doz)

Z

6A8 (A2)

(z)

 

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Hz MAT)

Sv

7A8

(f1)

 
 

6.hod

supl. (Pk Doz)

Sv

4B

(f1)

 

Palla Roman

1.hod

supl. (Je Doz)

KA

4A (KAg)+

(j4)

 
 

2.hod

supl. (Je Doz)

KA

4A (KAg)+

(j2)

 
 

5.hod

spojeno (Sm Doz)

A

1A8 (A2)

(č.30)

 

Poláková Jana

4.hod

supl. (Ma Doz)

Bi

1A8

(bi)

 
 

5.hod

odpadá

M

4B8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

M

4B8 (A2)

 

Sportovní kurz

Praktikant1 P

3.hod

supl. (Ms MAT)

Z

3A8

(z)

 

Šupková Renata

3.hod

odpadá

Vv

2B (Vv)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Tu Doz)

C

3A8

(č.30)

 

Šváchová Jana

5.hod

supl. (Kn Doz)

M

8A8 (H)

(m1)

 
 

5.hod

spojeno (Pa Doz)

M

8A8 (D)

(m1)

 

Zemanová Jana

1.hod

supl. (Hz MAT)

A

5A8

(d)

 
 

2.hod

odpadá

Fr

2A (Fr)

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Ballová Renata, Beznosova Irina, Klein Radim

4B8, 1.- 9. hod - Malý Jakub, Marešovská Alena

2A, 1.- 9. hod - Pavlíčková Lada, Turková Luďka

2B, 1.- 9. hod - Prášek Vladimír

3A, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Smetanová Marie, Škoulová Hana

Od pondělí 11.9. platí drobné změny v úmístění tříd. Zkontrolujte si prosím váš rozvrh.

 

Zpracováno v systému Bakaláři