Suplování:   Úterý 12.9.2017

datum výpisu: 11.9.2017 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

4B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

2A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

2B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (Doz)

 

Ak

Ak

-

..

..

..

-

..

-

         

Beznosova Irina (Doz)

 

-

Hz

..

..

-

..

..

Hz

..

         

Dvořáková Dana (Doz)

 

Sv

..

..

-

Kb

Kb

-

-

-

         

Gergelitsová Šárka (N)

 

..

..

Ly

Ly

-

-

-

Br

Br

         

Hnátová Ivana (NeSu)

 

..

                         

Jelínková Dana (Doz)

 

-

-

No

Zi

Po

-

-

-

-

         

Klein Radim (Doz)

 

-

-

-

-

-

..

..

Hz

..

         

Krátká Hana (Doz)

 

-

-

-

..

..

-

-

..

..

         

Kuťáková Eva (Doz)

 

-

-

-

..

..

-

-

-

-

         

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

..

-

..

-

-

-

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

Hn

Dz

..

..

-

-

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Ru

Hz

..

..

-

-

-

-

-

         

Pilátová Eliška (N)

 

-

Os

Nt

Nt

..

-

-

-

..

         

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

..

Kh

-

-

-

-

-

         

Smetanová Marie (Doz)

 

..

-

No

..

-

Hm

-

-

-

         

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

..

Po

-

-

..

..

         

Škoulová Hana (Doz)

 

..

-

-

-

-

Zi

Zi

-

-

         

Turková Luďka (Doz)

 

..

..

-

..

..

-

-

Ki

-

         

Vidrnová Vlasta (N)

 

Hz

..

Ki

..

..

-

-

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

1.hod

odpadá

It

4A8 (It2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

It

4B8 (It2)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

spojeno (Ga N)

It

5A8 (It2)

(p2)

 
 

9.hod

spojeno (Ga N)

It

5A8 (It2)

(p2)

 

Březinová Jana

5.hod

odpadá

Ch

2A

 

Sportovní kurz

 

7.hod

odpadá

Ch

2A (PC2)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

Ch

2A (PC2)

 

Sportovní kurz

Dvořák Zdeněk

4.hod

supl. (Ma Doz)

C

8A8

(m2)

 

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

A

4B8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Sm Doz)

A

1A8 (A2)

(m2)

 

Hnátová Ivana

3.hod

supl. (Ma Doz)

M

5B8

(bi)

 
 

9.hod

odpadá

F

4B8

 

Sportovní kurz

Hovorková Lenka

1.hod

odpadá

D

3B

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

C

4B8

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

1.hod

supl. (Vi N)

C

1A8

(č.11)

 
 

2.hod

supl. (Bz Doz)

D

1A8 (Dív)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

D

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

5.hod

odpadá

D

2B

 

Sportovní kurz

 

8.hod

spojeno (Bz Doz)

D

1A (Dív)

(d)

 
 

8.hod

supl. (Kn Doz)

D

1A (Chl)

(d)

 

Koblerová Jaroslava

5.hod

spojeno (Ds Doz)

M

1A (A2)

(m1)

 
 

6.hod

spojeno (Ds Doz)

M

1A (A1)

(m1)

 

Králíková Miroslava

2.hod

odpadá

Bi

2B

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Vi N)

M

4B

(f1)

 
 

8.hod

supl. (Tu Doz)

Bi

3A8

(fr)

 

Králová Alena

1.hod

spojeno (Ba Doz)

N

1B (Nj1)

(f2)

 
 

1.hod

změna

N

1B (Nj2)

(f2)

 
 

2.hod

spojeno (Ba Doz)

N

1B (Nj1)

(f2)

 
 

2.hod

změna

N

1B (Nj2)

(f2)

 
 

3.hod

odpadá

N

3A (Nj)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

N

4B8 (NJ1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

N

2B (NJ1)

 

Sportovní kurz

Králová Hana

4.hod

supl. (Pk Doz)

Sv

5B8

(f1)

 
 

6.hod

odpadá

Sv

3A

 

Exkurze

Lysoněk Tomáš

3.hod

supl. (Ga N)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 
 

4.hod

supl. (Ga N)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 

Mareš Pavel

4.hod

odpadá

Z

2A

 

Sportovní kurz

Nováková Tereza

2.hod

odpadá

Z

3A

 

Exkurze

 

3.hod

spojeno (Pi N)

M

1A8 (A2)

(č.30)

 
 

4.hod

spojeno (Pi N)

M

1A8 (A1)

(č.30)

 

Nováková Šárka

3.hod

supl. (Sm Doz)

Sv

8A8 (A1)

(m1)

 
 

3.hod

spojeno (Je Doz)

Sv

8A8 (A2)

(m1)

 
 

9.hod

odpadá

Sv

2A

 

Sportovní kurz

Ošmerová Magda

2.hod

spojeno (Pi N)

N

3A8 (Nj)

(č.44)

 
 

2.hod

změna

Sp

3A8 (Sp)

(č.44)

 
 

8.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Palla Roman

3.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Sportovní kurz

Poláková Jana

5.hod

spojeno (Si Doz)

Bi

4A (A1)

(bi)

 
 

5.hod

supl. (Je Doz)

Bi

4A (A2)

(bi)

 
 

6.hod

odpadá

M

4B8

 

Sportovní kurz

Růžičková Eliška

1.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tv)

 
 

2.hod

odpadá

Bi

4A8

 

Sportovní kurz

 

7.hod

odpadá

Bi

2A (PC1)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

Bi

2A (PC1)

 

Sportovní kurz

Šváchová Jana

1.hod

supl. (Ds Doz)

M

6A8

(č.44)

 
 

7.hod

odpadá

F

2A (PC3)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

F

2A (PC3)

 

Sportovní kurz

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

4B8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Je Doz)

A

7A8 (A2)

(j2)

 
 

6.hod

supl. (Sh Doz)

A

1B (A1)

(j2)

 
 

7.hod

supl. (Sh Doz)

A

1B (A2)

(m2)

 
 

8.hod

odpadá

KA

3B (KAB2)+

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

KA

3B (KAB2)+

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Ballová Renata, Beznosova Irina, Klein Radim

4B8, 1.- 9. hod - Malý Jakub, Marešovská Alena

2A, 1.- 9. hod - Pavlíčková Lada, Turková Luďka

2B, 1.- 9. hod - Prášek Vladimír

3A, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Smetanová Marie, Škoulová Hana

3B, 1.- 9. hod - Dvořáková Dana, Kuťáková Eva

 

Zpracováno v systému Bakaláři