Suplování:   Úterý 31.10.2017

datum výpisu: 31.10.2017 (7:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7A8

         

KP

                 

3A

 

KP

                         

3B

     

KP

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Brabec Petr (Doz)

         

..

                 

Dvořák Zdeněk (L)

 

..

..

Kp

-

Pk

Pk

               

Gergelitsová Šárka (N)

 

Ly

Ly

Ly

Ly

-

-

-

Ku

Br

         

Hašková Klára (L)

 

..

..

Po

                     

Králová Alena (N)

 

Ba

Ba

..

..

Pi

..

               

Malý Jakub (Doz)

     

-

                     

Smetanová Marie (Doz)

 

..

                         

Vidrnová Vlasta (N)

 

Kr

Pl

Kr

Tu

Tu

-

-

Bz

Bz

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

změna

N

1B (Nj1)

(d)

 
 

1.hod

spojeno (Ak N)

N

1B (Nj2)

(d)

 
 

2.hod

změna

N

1B (Nj1)

(d)

 
 

2.hod

spojeno (Ak N)

N

1B (Nj2)

(d)

 

Beznosova Irina

8.hod

supl. (Vi N)

KR

3B (KR2)

(č.11)

 
 

9.hod

supl. (Vi N)

KR

3B (KR2)

(č.11)

 

Brabec Petr

9.hod

supl. (Ga N)

It

5A8 (It2)

(p2)

 

Dvořáková Dana

1.hod

změna

C

6A8

(č.31)

 
 

3.hod

odpadá

C

3B

 

Kulturní pořad

 

4.hod

změna

C

3B

(m2)

 
 

5.hod

změna

C

1A (A2)

(f2)

 

Hoza Pavel

3.hod

změna

C

7A8

(d)

 

Klein Radim

8.hod

spojeno (Bz)

Tv

1A (Dív)

(tv)

 
 

9.hod

spojeno (Bz)

Tv

1A (Dív)

(tv)

 

Krátká Hana

1.hod

supl. (Vi N)

C

1A8

(č.11)

 
 

3.hod

supl. (Vi N)

C

4B

(fr)

 

Kureš Petr

3.hod

supl. (Dz L)

Ch

1B

(ch)

 
 

5.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC3)

 

Kulturní pořad

Kuťáková Eva

8.hod

supl. (Ga N)

It

5A8 (It2)

(p2)

 
 

9.hod

změna

It

5A8 (It1)

(p1)

 

Lysoněk Tomáš

1.hod

supl. (Ga N)

It

4A8 (It1)

(p1)

 
 

2.hod

supl. (Ga N)

It

4B8 (It1)

(p1)

 
 

3.hod

supl. (Ga N)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 
 

4.hod

supl. (Ga N)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 

Malý Jakub

4.hod

odpadá

M

3B

 

změna hodiny

Marešovská Alena

5.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC2)

 

Kulturní pořad

Nováková Tereza

před 5., 6. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Nováková Šárka

před 3. hodinou dohled 1.patro

 

Palla Roman

2.hod

supl. (Vi N)

R

3B (Rj)

(č.30)

 

Pilátová Eliška

5.hod

spojeno (Ak N)

N

4B8 (NJ1)

(č.11)

 
 

5.hod

změna

N

4B8 (NJ2)

(č.11)

 

Poláková Jana

3.hod

supl. (Hs L)

M

2A8

(č.31)

 

Prášek Vladimír

5.hod

supl. (Dz L)

F

8A8

(d)

 
 

6.hod

supl. (Dz L)

F

5B8

(bi)

 

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Kulturní pořad

Turková Luďka

4.hod

spojeno (Vi N)

M

4A8 (A1)

(č.9)

 
 

5.hod

spojeno (Vi N)

M

4A8 (A2)

(č.9)

 
 

před 7. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 5. hod - Brabec Petr

3A, 1. hod - Smetanová Marie

3B, 3. hod - Malý Jakub

Přednáška pro 3A, 3B, 7A8 v učebně č.44

 

Zpracováno v systému Bakaláři