Suplování:   Úterý 7.11.2017

datum výpisu: 6.11.2017 (16:56)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

6A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gergelitsová Šárka (N)

 

Ly

Ly

..

..

-

-

-

Br

Br

         

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

         

Jelínková Dana (Doz)

 

-

-

No

..

Po

-

               

Klein Radim (JD)

               

..

..

         

Krátká Hana (NeSu)

 

-

-

-

..

..

-

               

Palla Roman (Doz)

 

-

-

Hm

..

Zi

Vi

               

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Bz

Bz

Bz

Bz

-

-

               

Smetanová Marie (Doz)

 

..

-

No

..

-

Vi

               

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

No

Po

-

-

..

..

         

Škoulová Hana (Doz)

 

..

-

-

-

-

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

před 5., 6., 7. hodinou dohled 3.patro

 

Beznosova Irina

1.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tm)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

4B8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

4B8 (D)

(tv)

 
 

6.hod

odpadá

Tv

3B (D)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Tv

3B (D)

 

zrušeno

Brabec Petr

3.hod

odpadá

It

6A8 (IT1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

It

6A8 (IT1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

F

7A8 (PC2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

F

7A8 (PC2)

 

Exkurze

 

8.hod

spojeno (Ga N)

It

5A8 (It2)

(p2)

 
 

9.hod

spojeno (Ga N)

It

5A8 (It2)

(p2)

 

Dvořák Zdeněk

9.hod

odpadá

D

6A8

 

Exkurze

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

C

6A8

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

N

3B (Nj)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

C

3B

 

Exkurze

Heřmanová Darina

3.hod

supl. (Pl Doz)

A

2A (A2)

(j4)

 

Hnátová Ivana

2.hod

odpadá

M

7A8

 

Exkurze

Hovorková Lenka

1.hod

odpadá

D

3B

 

Exkurze

Hoza Pavel

0.hod

přesun <<

D

2B

(č.44)

z (1.11. 9.hod)

 

3.hod

odpadá

C

7A8

 

Exkurze

Klein Radim

6.hod

odpadá

Tv

3B (H)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Tv

3B (H)

 

zrušeno

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

3A (Nj)

 

Exkurze

Králová Hana

6.hod

odpadá

Sv

3A

 

Exkurze

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Ch

6A8

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC1)

 

Exkurze

Kuťáková Eva

4.hod

odpadá

M

3A (P1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

M

3A (P2)

 

Exkurze

Lysoněk Tomáš

1.hod

supl. (Ga N)

It

4A8 (It1)

(p1)

 
 

2.hod

supl. (Ga N)

It

4B8 (It1)

(p1)

 

Malý Jakub

4.hod

odpadá

M

3B

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

F

6A8

 

Exkurze

Marešovská Alena

5.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC3)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC3)

 

Exkurze

Nováková Tereza

2.hod

odpadá

Z

3A

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Z

6A8

 

Exkurze

Nováková Šárka

3.hod

supl. (Sm Doz)

Sv

8A8 (A1)

(m1)

 
 

3.hod

spojeno (Je Doz)

Sv

8A8 (A2)

(m1)

 
 

4.hod

supl. (Si Doz)

A

2B (A2)

(st)

 
 

8.hod

odpadá

Sv

6A8

 

Exkurze

Poláková Jana

5.hod

supl. (Si Doz)

Bi

4A (A1)

(f2)

 
 

5.hod

spojeno (Je Doz)

Bi

4A (A2)

(f2)

 

Vidrnová Vlasta

2.hod

odpadá

R

3B (Rj)

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Pl Doz)

C

1A8 (A1)

(m2)

 
 

6.hod

spojeno (Sm Doz)

C

1A8 (A2)

(m2)

 

Ziková Věra

5.hod

supl. (Pl Doz)

A

2A8 (A1)

(j4)

 

Pedagogický dohled u třídy:

6A8, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Šintalová Pavla

7A8, 1.- 6. hod - Škoulová Hana

3A, 1.- 6. hod - Palla Roman

 

Zpracováno v systému Bakaláři