Suplování:   Pátek 10.11.2017

datum výpisu: 10.11.2017 (10:13)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

     

KP

                     

5B8

     

KP

                     

6A8

     

KP

 

KP

                 

8A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

4A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

4B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dvořáková Dana (Doz)

 

Ak

Ba

..

<>

-

Kb

               

Gergelitsová Šárka (N)

 

Br

Br

-

-

-

-

-

-

-

         

Hašková Klára (Doz)

     

..

                     

Hovorková Lenka (Doz)

 

....

Tu

..

Hn

Mk

-

               

Hronek Roman (Doz)

     

-

                     

Králová Hana (Doz)

 

Ki

Ku

-

..

Pl

Nt

               

Krátká Hana (Doz)

 

..

..

-

-

Ms

-

               

Kureš Petr (Doz)

 

..

..

Po

Ki

Ki

-

               

Malý Jakub (Doz)

     

-

                     

Marešovská Alena (Doz)

 

..

-

-

-

-

-

               

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

..

Ki

Ki

-

               

Šeborová Jana (Doz)

     

..

 

..

                 

Šupková Renata (L)

 

-

Ms

-

-

-

-

               

Zemanová Jana (OCR)

 

-

..

Zi

Je

-

-

               

Ziková Věra (L)

       

Sm

Sh

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Ds Doz)

N

6A8 (NJ)

(j1)

 

Beznosova Irina

5.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (D)

 

Exkurze

Brabec Petr

1.hod

spojeno (Ga N)

It

5B8 (It2)

(p1)

 
 

2.hod

spojeno (Ga N)

It

5B8 (It2)

(p1)

 

Březinová Jana

4.hod

výměna <<

Ch

3B

(ch)

z 16.11. 6.hod

Dvořák Zdeněk

3.hod

odpadá

C

8A8

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

D

4A

 

Exkurze

Hnátová Ivana

4.hod

supl. (Ha Doz)

F

4B8

(m2)

 

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Ze OCR)

A

5B8 (A1)

(j4)

 
 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Exkurze

 

před 5., 6., 7. hodinou dohled 1.patro

 

Klein Radim

5.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

4B (H)+

 

Exkurze

 

před 1., 2. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Koblerová Jaroslava

6.hod

supl. (Ds Doz)

M

1A

(č.31)

 

Králíková Miroslava

1.hod

supl. (Kh Doz)

M

5A8

(fr)

 
 

4.hod

spojeno (Kp Doz)

Bi

1B (PC1)

(f2)

 
 

4.hod

změna

Bi

1B (PC3)

(f2)

 
 

5.hod

spojeno (Kp Doz)

Bi

1B (PC1)

(f2)

 
 

5.hod

změna

Bi

1B (PC3)

(f2)

 

Králová Alena

1.hod

supl. (Ds Doz)

N

3B (Nj)

(d)

 

Kuťáková Eva

2.hod

supl. (Kh Doz)

Bi

3B

(bi)

 

Malý Jakub

5.hod

supl. (Ha Doz)

M

3B

(m1)

 
 

před 1., 2. hodinou dohled 2.patro

 

Mareš Pavel

2.hod

supl. (Su L)

Ov

3A8

(č.44)

 
 

5.hod

supl. (Kr Doz)

Z

2B

(z)

 

Nováková Tereza

4.hod

změna

Z

6A8

(fr)

 
 

6.hod

supl. (Kh Doz)

Z

3A

(fr)

 

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Exkurze

Palla Roman

5.hod

supl. (Kh Doz)

R

1A (Rj)

(č.11)

 

Pilátová Eliška

5.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Exkurze

Poláková Jana

3.hod

supl. (Kp Doz)

Bi

4B8

(ch)

 

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Zi L)

A

4A8 (A1)

(pr)

 
 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Exkurze

Škoulová Hana

5.hod

supl. (Zi L)

A

4B8 (A1)

(pr)

 

Šváchová Jana

2.hod

odpadá

M

8A8

 

Exkurze

Turková Luďka

2.hod

supl. (Ha Doz)

Z

7A8

(z)

 

Vidrnová Vlasta

3.hod

odpadá

C

4B

 

Exkurze

Ziková Věra

3.hod

supl. (Ze OCR)

A

5A8 (A2)

(bl)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 3. hod - Hašková Klára, Šeborová Jana

5B8, 3. hod - Hronek Roman

6A8, 3. hod - Malý Jakub

6A8 (Vv), 5. hod - Šeborová Jana

KP - Architektura Benešova
1A8 - 3. hod - hv
6A8 (skupina Vv) - 5. hod - vv

 

Zpracováno v systému Bakaláři