Suplování:   Čtvrtek 16.11.2017

datum výpisu: 16.11.2017 (9:31)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

8A8

         

KP

KP

               

4A

         

KP

KP

               

4B

         

KP

KP

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gergelitsová Šárka (N)

 

-

-

-

-

Do

Do

-

-

-

         

Klein Radim (N)

 

-

-

Ru

Ru

Pa

Pa

-

Bz

Bz

         

Králíková Miroslava (NV)

   

-

-

Kh

Dz

-

-

..

>>

         

Mareš Pavel (L)

 

-

-

-

..

..

..

-

..

-

         

Marešovská Alena (Doz)

         

..

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

8.hod

supl. (Kn N)

Tv

1B (Chl)

(tm)

 
 

9.hod

supl. (Kn N)

Tv

1B (Chl)

(tm)

 

Brabec Petr

5.hod

změna

F

3B

(bi)

 

Březinová Jana

6.hod

výměna >>

Ch

3B

 

na 10.11. 4.hod

Doležalová Marie

5.hod

supl. (Ga N)

VT

4A (VT2)+

(p1)

 
 

6.hod

supl. (Ga N)

VT

4A (VT2)+

(p1)

 

Dvořák Zdeněk

5.hod

supl. (Ki NV)

D

3A8

(č.44)

 

Dvořáková Dana

6.hod

výměna <<

C

3B

(f2)

z (10.11. 4.hod)

Heřmanová Darina

4.hod

navíc

A

4A8 (A2)

(j4)

 

Králová Hana

4.hod

supl. (Ki NV)

Sv

5A8

(m2)

 
 

8.hod

výměna <<

Sv

1A

(č.11)

z (9.11. 9.hod)

Malý Jakub

5.hod

výměna >>

F

3A

 

na 21.11. 2.hod

Nováková Tereza

5.hod

výměna <<

Z

3A

(z)

z 21.11. 2.hod

Ošmerová Magda

4.hod

změna

Sp

5B8 (Sp)

(č.9)

 

Pavlíčková Lada

5.hod

supl. (Kn N)

Tv

5B8 (H)+

(tm)

 
 

6.hod

supl. (Kn N)

Tv

5B8 (H)+

(tm)

 

Poláková Jana

6.hod

změna

Bi

1A

(bi)

 

Růžičková Eliška

3.hod

supl. (Kn N)

Tv

7A8 (H)

(tv)

 
 

4.hod

supl. (Kn N)

Tv

7A8 (H)

(tv)

 

Šváchová Jana

8.hod

výměna >>

F

1A

 

na 9.11. 9.hod

Ziková Věra

4.hod

navíc

A

4A8 (A1)

(č.11)

 

Pedagogický dohled u třídy:

8A8 (HB2), 5., 6. hod - Marešovská Alena

Přednáška - Buňka v souvislostech
11:50 - 13:30
učebna f1

 

Zpracováno v systému Bakaláři