Suplování:   Pondělí 27.11.2017

datum výpisu: 27.11.2017 (7:43)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

Pře

Pře

Pře

                     

1B

       

Pře

Pře

Pře

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gergelitsová Šárka (N)

 

Ly

Ly

Ly

Ly

Ly

Ly

-

-

-

         

Jelínková Dana (D)

 

Pl

Pl

Si

Si

Ze

Ze

               

Klein Radim (Doz)

 

Pa

Pa

-

-

..

..

-

-

-

         

Nováková Šárka (L)

 

..

..

-

..

..

Sv

               

Smetanová Marie (D)

 

..

..

Mk

Po

Pl

-

               

Škoulová Hana (JD)

       

Po

....

                 

Vidrnová Vlasta (L)

 

..

                         

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

před 1., 2. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Březinová Jana

0.hod

navíc

Ch

5A8

(ch)

 
 

1.hod

odpadá

Ch

1A (PC1)

 

Přednáška-beseda

 

2.hod

odpadá

Ch

1A (PC1)

 

Přednáška-beseda

Dvořák Zdeněk

2.hod

změna

D

6A8

(f2)

 
 

5.hod

odpadá

C

1B

 

Přednáška-beseda

Hnátová Ivana

3.hod

změna

F

4B8

(č.31)

 

Hoza Pavel

3.hod

změna

D

1A8

(f1)

 
 

6.hod

změna

D

3A

(m2)

 

Koblerová Jaroslava

3.hod

odpadá

M

1A

 

Přednáška-beseda

Králíková Miroslava

0.hod

navíc

Bi

2B

(m1)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

1B

 

Přednáška-beseda

Krůtová Vlasta

3.hod

přesun >>

Fr

8A8 (FJ)

 

na 29.11. 0.hod

Lysoněk Tomáš

1.hod

supl. (Ga N)

Pm

4B8 (It1)

(p1)

 
 

2.hod

supl. (Ga N)

Pm

4A8 (It1)

(p1)

 
 

3.hod

supl. (Ga N)

It

2A (It1)

(p1)

 
 

4.hod

supl. (Ga N)

It

2A (It1)

(p1)

 
 

5.hod

supl. (Ga N)

It

2A8 (It3)

(p1)

 
 

6.hod

supl. (Ga N)

It

2A8 (It1)

(p1)

 

Malý Jakub

3.hod

supl. (Sm D)

M

3B (A1)

(bi)

 

Palla Roman

1.hod

supl. (Je D)

KA

4A (KAg)+

(j4)

 
 

2.hod

supl. (Je D)

KA

4A (KAg)+

(j2)

 
 

5.hod

spojeno (Sm D)

A

1A8 (A2)

(č.30)

 

Pavlíčková Lada

1.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2A8 (Chl)

(tv)

 
 

2.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2A8 (Chl)

(tv)

 

Poláková Jana

1.hod

odpadá

Bi

1A (PC3)

 

Přednáška-beseda

 

2.hod

odpadá

Bi

1A (PC3)

 

Přednáška-beseda

 

4.hod

supl. (Sm D)

Bi

3A (A2)

(f2)

 
 

4.hod

spojeno (Sh JD)

Bi

3A (A1)

(f2)

 

Prášek Vladimír

4.hod

odpadá

F

1B

 

Přednáška-beseda

Šintalová Pavla

3.hod

spojeno (Je D)

A

4A (A2)

(j2)

 
 

4.hod

změna

A

4A (A1)

(j2)

 
 

4.hod

spojeno (Je D)

A

4A (A2)

(j2)

 

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

F

1A (PC2)

 

Přednáška-beseda

 

2.hod

odpadá

F

1A (PC2)

 

Přednáška-beseda

 

6.hod

supl. (No L)

F

2A

(č.31)

 

Turková Luďka

1.hod

změna

M

4A8

(f2)

 
 

5.hod

změna

M

2A

(m2)

 

Zemanová Jana

5.hod

spojeno (Je D)

A

5A8 (A1)

(bi)

 
 

6.hod

spojeno (Je D)

A

5A8 (A1)

(j3)

 

Beseda s dr. Kašparovou:
1A - 1. - 3. hodina (učebna č. 14)
1B - 4. - 6. hodina (učebna č. 14)

 

Zpracováno v systému Bakaláři