Suplování:   Pondělí 11.12.2017

datum výpisu: 10.12.2017 (18:16)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dvořáková Dana (Doz)

 

..

..

Kp

Ku

-

Ms

               

Gergelitsová Šárka (N)

 

Ly

Ly

Ly

Ly

Ly

Ly

-

-

-

         

Hašková Klára (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

               

Králová Hana (Doz)

 

..

..

-

..

..

-

               

Malý Jakub (D)

 

..

-

-

-

-

-

               

Nováková Tereza (Doz)

 

..

..

....

Bj

-

Dz

               

Nováková Šárka (N)

 

..

..

-

..

..

..

-

-

-

         

Smetanová Marie (L)

 

..

..

..

                     

Šváchová Jana (DVPP)

 

..

..

Kp

Ku

-

-

-

-

-

         

Vidrnová Vlasta (Doz)

         

Ms

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

před 3., 4. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Brabec Petr

6.hod

odpadá

F

3B

 

Exkurze

Březinová Jana

4.hod

supl. (Nt Doz)

Ch

2A8

(ch)

 

Dvořák Zdeněk

6.hod

supl. (Nt Doz)

D

5B8

(fr)

 

Hoza Pavel

3.hod

odpadá

D

1A8

 

Exkurze

 

6.hod

změna

D

3A

(f2)

 
 

před 5., 6., 7. hodinou dohled 2.patro

 

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KAg)+

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KAg)+

 

změna hodiny

Kureš Petr

3.hod

supl. (Ds Doz)

Ch

6A8 (A1)

(č.44)

 
 

3.hod

spojeno (Sv DVPP)

Ch

6A8 (A2)

(č.44)

 

Kuťáková Eva

4.hod

supl. (Ds Doz)

Bi

6A8 (A2)

(č.44)

 
 

4.hod

spojeno (Sv DVPP)

Bi

6A8 (A1)

(č.44)

 

Lysoněk Tomáš

1.hod

supl. (Ga N)

Pm

4B8 (It1)

(p1)

 
 

2.hod

supl. (Ga N)

Pm

4A8 (It1)

(p1)

 
 

3.hod

supl. (Ga N)

It

2A (It1)

(p1)

 
 

4.hod

supl. (Ga N)

It

2A (It1)

(p1)

 
 

5.hod

supl. (Ga N)

It

2A8 (It3)

(p1)

 
 

6.hod

supl. (Ga N)

It

2A8 (It1)

(p1)

 

Mareš Pavel

5.hod

supl. (Vi Doz)

Ov

4A8

(fr)

 
 

6.hod

supl. (Ds Doz)

Z

1A

(č.44)

 

Marešovská Alena

4.hod

odpadá

Bi

1A8

 

Exkurze

Palla Roman

1.hod

změna

KA

8A8 (KAg)+

(j4)

 
 

2.hod

změna

KA

8A8 (KAg)+

(j2)

 
 

5.hod

odpadá

A

1A8 (A1)

 

Exkurze

Smetanová Marie

5.hod

odpadá

A

1A8 (A2)

 

Exkurze

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Exkurze

Turková Luďka

5.hod

změna

M

2A

(č.30)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 1.- 6. hod - Hašková Klára, Nováková Tereza

3B, 1.- 6. hod - Králová Hana

Olympiáda z ČJ - 3A8 a 4AB8 - 5. - 6. hodina učebna č. 14

 

Zpracováno v systému Bakaláři