Suplování:   Úterý 16.1.2018

datum výpisu: 16.1.2018 (7:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (N)

 

-

Kn

Ms

Po

-

Kn

Kn

..

..

         

Dvořák Zdeněk (JD)

       

-

Kb

..

-

-

..

         

Gergelitsová Šárka (Doz)

 

Br

Br

Br

Br

-

-

-

Ku

Br

         

Hovorková Lenka (L)

     

Kb

                     

Hovorková Lenka (JD)

       

-

Hn

..

-

..

-

         

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

         

Jelínková Dana (N)

 

-

-

Hm

Hm

Zi

-

               

Králová Alena (JD)

 

..

..

..

..

Ds

..

-

-

           

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

Dz

No

..

..

-

-

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Ru

Kn

Ms

Po

-

-

-

-

-

         

Smetanová Marie (OCR)

 

..

-

Si

..

-

Pl

               

Šeborová Jana (N)

 

..

..

Su

Su

Hs

                 

Škoulová Hana (Doz)

 

..

-

-

-

-

..

..

-

-

         

Šváchová Jana (Doz)

 

....

..

..

..

-

Pk

..

..

-

         

Vidrnová Vlasta (D)

 

Pl

..

Ki

Tu

Tu

-

-

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

N

1B (Nj1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

N

1B (Nj1)

 

Sportovní kurz

Brabec Petr

1.hod

spojeno (Ga Doz)

It

4A8 (It1)

(p1)

 
 

2.hod

spojeno (Ga Doz)

It

4B8 (It1)

(p1)

 
 

3.hod

spojeno (Ga Doz)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 
 

4.hod

spojeno (Ga Doz)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 
 

9.hod

supl. (Ga Doz)

It

5A8 (It2)

(p2)

 

Březinová Jana

3.hod

navíc

Ch

5A8

(ch)

 
 

4.hod

odpadá

Ch

5A8 (PC1)

 

zrušeno

Dvořák Zdeněk

3.hod

supl. (Ma Doz)

D

5B8

(bi)

 

Dvořáková Dana

1.hod

změna

C

6A8

(č.11)

 
 

4.hod

změna

C

3B

(m2)

 
 

5.hod

supl. (Ak JD)

N

4B8 (NJ1)

(p1)

 
 

6.hod

odpadá

C

1A (A1)

 

Sportovní kurz

Hašková Klára

5.hod

spojeno (Sj N)

Hv

1A8 (A1)

(hv)

 

Heřmanová Darina

1.hod

změna

A

4B8 (A2)

(14)

 
 

3.hod

supl. (Je N)

A

8A8 (A2)

(st)

 
 

4.hod

supl. (Je N)

A

7A8 (A2)

(j2)

 

Hnátová Ivana

3.hod

změna

F

4A8

(č.9)

 
 

5.hod

supl. (Ha JD)

M

5B8

(f1)

 
 

8.hod

přesun <<

F

4B8

(f1)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

F

4B8

 

na 8.hod

Klein Radim

2.hod

supl. (Bz N)

Tv

1A8 (Dív)

(tm)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

6.hod

spojeno (Bz N)

Tv

3B (D)

(tv)

 
 

7.hod

spojeno (Bz N)

Tv

3B (D)

(tv)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

1A (Chl)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Tv

1A (Chl)

 

Sportovní kurz

Koblerová Jaroslava

3.hod

supl. (Ha L)

M

4A

(m2)

 
 

5.hod

supl. (Dz JD)

M

8A8

(m1)

 
 

6.hod

odpadá

M

1A (A2)

 

Sportovní kurz

Králíková Miroslava

3.hod

supl. (Vi D)

M

4B

(fr)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

1B

 

Sportovní kurz

Králová Hana

1.hod

odpadá

R

1A (Rj)

 

Sportovní kurz

Krátká Hana

8.hod

odpadá

Hv

1B (Hv)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Hv

1B (Hv)

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

1.hod

změna

Ch

7A8

(č.44)

 
 

4.hod

odpadá

Ch

1B

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

8.hod

supl. (Ga Doz)

It

5A8 (It2)

(p2)

 
 

9.hod

změna

It

5A8 (It1)

(p1)

 

Malý Jakub

4.hod

odpadá

M

3B

 

změna hodiny

 

před 1., 2. hodinou dohled Šatna

 

Mareš Pavel

3.hod

supl. (Bz N)

Z

4B8 (H)

(z)

 
 

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Z

4B8 (D)

(z)

 

Nováková Šárka

1.hod

odpadá

Fr

1A (Fr)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Ma Doz)

Sv

8A8

(bi)

 

Ošmerová Magda

6.hod

přesun <<

Sp

5B8 (Sp)

(fr)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Sp

5B8 (Sp)

 

na 6.hod

Palla Roman

1.hod

supl. (Vi D)

A

1A8

(č.31)

 
 

6.hod

spojeno (Sm OCR)

A

1A8 (A2)

(j3)

 

Pilátová Eliška

6.hod

přesun <<

N

5B8 (Nj)

(č.44)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

N

5B8 (Nj)

 

na 6.hod

Poláková Jana

4.hod

supl. (Bz N)

M

4B8 (H)

(č.11)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

M

4B8 (D)

(č.11)

 

Prášek Vladimír

1.hod

změna

SF

4A (SF1)+

(bi)

 
 

2.hod

změna

SF

4A (SF1)+

(bi)

 
 

6.hod

supl. (Sv Doz)

F

8A8

(ch)

 

Růžičková Eliška

1.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tv)

 
 

3.hod

odpadá

Bi

5A8 (PC3)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

Bi

5A8

(ch)

 

Šintalová Pavla

3.hod

supl. (Sm OCR)

A

8A8 (A1)

(m1)

 

Šupková Renata

3.hod

spojeno (Sj N)

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 
 

3.hod

změna

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Sj N)

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 
 

8.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

4.hod

spojeno (Vi D)

M

4A8 (A1)

(č.9)

 
 

5.hod

spojeno (Vi D)

M

4A8 (A2)

(č.9)

 

Ziková Věra

5.hod

supl. (Je N)

A

4A (A2)

(j3)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Marešovská Alena, Pavlíčková Lada

1B, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Škoulová Hana, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři