Suplování:   Středa 17.1.2018

datum výpisu: 16.1.2018 (12:22)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Jelínková Dana (N)

 

-

-

Hz

Mk

Hm

..

               

Marešovská Alena (Doz)

 

Vi

No

-

-

Kh

-

-

..

..

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

Kn

Kn

-

-

-

-

-

         

Smetanová Marie (OCR)

 

-

Kr

Ku

..

..

..

               

Škoulová Hana (Doz)

 

-

Kr

Ku

..

..

..

-

-

-

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

Ms

-

Ds

Kh

-

-

-

         

Zemanová Jana (OCR)

 

-

-

Hz

..

..

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

7.hod

přesun <<

N

4A (NJ1)

(j1)

z 19.1. 1.hod

Dvořák Zdeněk

4.hod

odpadá

C

1B

 

Sportovní kurz

 

před 3., 4. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Dvořáková Dana

5.hod

supl. (Sv Doz)

C

6A8

(m1)

 
 

před 3., 4. hodinou dohled 2.patro

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

It

1B (A1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

It

1B (A1)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

It

1A (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

It

1A (A1)

 

Sportovní kurz

Heřmanová Darina

5.hod

supl. (Je N)

A

7A8 (A2)

(p1)

 

Hoza Pavel

3.hod

supl. (Je N)

D

5A8 (A1)

(m2)

 
 

3.hod

spojeno (Ze OCR)

D

5A8 (A2)

(m2)

 

Klein Radim

3.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tm)

 
 

4.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tm)

 

Koblerová Jaroslava

2.hod

odpadá

M

1A

 

Sportovní kurz

 

před 3., 4. hodinou dohled 1.patro

 

Králíková Miroslava

5.hod

změna

M

5A8 (A2)

(m2)

 

Králová Hana

5.hod

supl. (Ma Doz)

Sv

5B8

(bi)

 
 

6.hod

supl. (Sv Doz)

Sv

5A8

(f1)

 

Krátká Hana

2.hod

supl. (Sm OCR)

C

3A (A2)

(m1)

 
 

2.hod

spojeno (Sh Doz)

C

3A (A1)

(m1)

 

Kuťáková Eva

3.hod

supl. (Sm OCR)

Bi

3B (A1)

(j3)

 
 

3.hod

spojeno (Sh Doz)

Bi

3B (A2)

(j3)

 
 

9.hod

výměna >>

Bi

3B

 

na 10.1. 8.hod

Malý Jakub

4.hod

supl. (Je N)

A

8A8 (A2)

(bi)

 
 

8.hod

změna

M

3B

(m2)

 
 

9.hod

výměna <<

M

3B

(m2)

z (10.1. 8.hod)

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

Z

1A

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Sv Doz)

Z

2A

(f1)

 

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Ma Doz)

Sv

7A8

(bi)

 
 

6.hod

odpadá

Fr

1A (Fr)

 

Sportovní kurz

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

It

1B (A2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

It

1B (A2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

It

1A (A2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

It

1A (A2)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

5.hod

odpadá

M

1B (A2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

M

1B (A1)

 

Sportovní kurz

Vidrnová Vlasta

1.hod

supl. (Ma Doz)

C

1A8

(č.44)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Marešovská Alena, Pavlíčková Lada

1B, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Škoulová Hana, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři