Suplování:   Pondělí 22.1.2018

datum výpisu: 21.1.2018 (17:21)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

5A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (Doz)

 

..

..

..

-

..

-

-

-

-

         

Hašková Klára (DVPP)

 

-

-

-

-

-

-

               

Klein Radim (Doz)

 

Pa

Pa

-

-

..

..

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

-

....

Po

-

-

..

-

-

-

         

Králová Hana (Doz)

 

..

..

-

..

..

-

               

Krátká Hana (DVPP)

 

Pk

Pk

Su

Su

..

-

               

Růžičková Eliška (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Zemanová Jana (N)

 

..

No

..

..

..

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Březinová Jana

3.hod

odpadá

Ch

5A8

 

Sportovní kurz

Dvořák Zdeněk

0.hod

přesun <<

D

4A

(d)

z 19.1. 4.hod

Dvořáková Dana

6.hod

změna

C

1A

(č.31)

 

Hnátová Ivana

1.hod

navíc

M

5B8

(m1)

 
 

2.hod

odpadá

M

5B8 (A2)

 

zrušeno

Hovorková Lenka

1.hod

odpadá

C

5B8 (A2)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

C

5B8

(m1)

 

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

C

5A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

změna

D

1A8

(d)

 
 

6.hod

změna

D

3A

(č.44)

 

Jelínková Dana

5.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Králová Alena

2.hod

odpadá

N

3A (Nj)

 

Exkurze

 

3.hod

změna

D

2A8

(14)

 

Krůtová Vlasta

3.hod

přesun >>

Fr

8A8 (FJ)

 

na 31.1. 0.hod

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

3A

 

Exkurze

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

M

3A

 

Exkurze

Malý Jakub

před 1., 2. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Mareš Pavel

4.hod

odpadá

Z

5A8

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Ze N)

Fr

2A (Fr)

(fr)

 

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Palla Roman

3.hod

navíc

A

5B8

(j3)

 
 

4.hod

navíc

A

5B8

(z)

 

Pavlíčková Lada

1.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2A8 (Chl)

(tv)

 
 

2.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2A8 (Chl)

(tv)

 

Poláková Jana

3.hod

supl. (Kb Doz)

Bi

1A

(f2)

 

Prášek Vladimír

1.hod

změna

M

2B (A2)

(ch)

 
 

1.hod

spojeno (Kr DVPP)

M

2B (A1)

(ch)

 
 

2.hod

změna

M

2B (A1)

(č.30)

 
 

2.hod

spojeno (Kr DVPP)

M

2B (A2)

(č.30)

 

Smetanová Marie

4.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Exkurze

Škoulová Hana

4.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Exkurze

Šupková Renata

3.hod

změna

Vv

2B (Vv)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Kr DVPP)

Vv

2B (Hv)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

2B (Vv)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Kr DVPP)

Vv

2B (Hv)

(hv)

 

Vidrnová Vlasta

5.hod

změna

C

4A8

(bi)

 

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 9. hod - Ballová Renata, Klein Radim, Koblerová Jaroslava, Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři