Suplování:   Úterý 23.1.2018

datum výpisu: 22.1.2018 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

5A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (Doz)

 

..

Ak

-

Ds

..

Si

-

Pi

-

         

Gergelitsová Šárka (JD)

 

Br

Br

Br

Br

-

-

-

             

Hoza Pavel (NeSu)

           

-

-

-

-

         

Klein Radim (Doz)

 

-

-

-

-

-

Bz

Bz

..

..

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

..

-

-

Ds

Ds

-

..

..

         

Růžičková Eliška (Doz)

 

Pa

Bj

..

..

-

-

..

..

-

         

Šeborová Jana (N)

 

..

..

Su

Su

Hs

-

               

Zemanová Jana (N)

 

-

-

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

6.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

3B (H)

(tm)

 
 

7.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

3B (H)

(tv)

 

Brabec Petr

1.hod

spojeno (Ga JD)

It

4A8 (It1)

(p1)

 
 

2.hod

spojeno (Ga JD)

It

4B8 (It1)

(p1)

 
 

3.hod

spojeno (Ga JD)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 
 

4.hod

spojeno (Ga JD)

It

6A8 (IT2)

(p1)

 
 

8.hod

odpadá

It

5A8 (It1)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

It

5A8 (It1)

 

Sportovní kurz

Březinová Jana

2.hod

supl. (Ru Doz)

Ch

4A8

(č.44)

 
 

3.hod

odpadá

Ch

5A8 (PC2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Ch

5A8 (PC2)

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

4.hod

supl. (Ba Doz)

N

4A (NJ1)

(j1)

 
 

5.hod

spojeno (Kb Doz)

C

1A (A1)

(č.44)

 
 

6.hod

spojeno (Kb Doz)

C

1A (A2)

(č.44)

 

Gergelitsová Šárka

8.hod

odpadá

It

5A8 (It2)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

It

5A8 (It2)

 

Sportovní kurz

Hašková Klára

1.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

spojeno (Sj N)

Hv

1A8 (A2)

(hv)

 

Králíková Miroslava

6.hod

odpadá

M

5A8

 

Sportovní kurz

Králová Alena

2.hod

změna

N

1B (Nj2)

(m1)

 
 

2.hod

spojeno (Ba Doz)

N

1B (Nj1)

(m1)

 
 

před 1., 2. hodinou dohled 1.patro

 

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Pavlíčková Lada

1.hod

spojeno (Ru Doz)

Tv

3A8 (H)

(tv)

 

Pilátová Eliška

8.hod

supl. (Ba Doz)

N

4A8 (Nj)

(j1)

 

Smetanová Marie

1.hod

změna

A

3A (A2)

(hv)

 

Šintalová Pavla

6.hod

supl. (Ba Doz)

N

2B (NJ2)

(p2)

 
 

před 1., 2. hodinou dohled 3.patro

 

Šupková Renata

3.hod

změna

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Sj N)

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Sj N)

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 

Šváchová Jana

3.hod

odpadá

F

5A8 (PC3)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

F

5A8 (PC3)

 

Sportovní kurz

Vidrnová Vlasta

před 5., 6., 7. hodinou dohled Šatna

 

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 9. hod - Ballová Renata, Klein Radim, Koblerová Jaroslava, Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři