Suplování:   Pondělí 29.1.2018

datum výpisu: 28.1.2018 (17:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

     

Pře

                     

2A8

     

Pře

                     

3A8

         

Pře

                 

4A8

   

Pře

                       

4B8

   

Pře

                       

5A8

       

Pře

                   

5B8

       

Pře

                   

7A8

   

KP

                       

1A

           

Pře

               

1B

           

Pře

               

3A

   

KP

                       

3B

   

KP

                       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (N)

 

..

Ak

..

-

..

-

               

Dvořáková Dana (Doz)

   

..

     

..

               

Hovorková Lenka (N)

 

Hn

Hn

-

-

Po

Po

-

-

-

         

Hoza Pavel (D)

 

..

..

..

Hn

Hn

Kr

               

Jelínková Dana (L)

 

Pl

Pl

Dz

Po

Sv

Ms

               

Koblerová Jaroslava (N)

 

-

....

Kh

-

-

..

               

Králíková Miroslava (Doz)

           

..

               

Králová Alena (Doz)

     

..

                     

Mareš Pavel (Doz)

   

..

 

..

                   

Nováková Šárka (Doz)

   

..

                       

Palla Roman (Doz)

       

..

                   

Pilátová Eliška (Doz)

   

..

                       

Šintalová Pavla (Doz)

 

-

-

Dz

Po

..

-

-

             

Šupková Renata (Doz)

         

..

                 

Zemanová Jana (JD)

 

..

Kt

Pl

..

Sv

Ms

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořák Zdeněk

3.hod

supl. (Je L)

D

4A (A2)

(d)

 
 

3.hod

spojeno (Si Doz)

D

4A (A1)

(d)

 

Dvořáková Dana

3.hod

změna

C

6A8 (A1)

(st)

 
 

4.hod

změna

C

6A8 (A2)

(st)

 

Gergelitsová Šárka

2.hod

odpadá

Pm

4A8 (It1)

 

Přednáška-beseda

Hnátová Ivana

1.hod

spojeno (Ha N)

M

5B8 (A2)

(m1)

 
 

2.hod

spojeno (Ha N)

M

5B8 (A1)

(m1)

 
 

3.hod

změna

F

4B8

(14)

 
 

4.hod

spojeno (Hz D)

M

7A8 (A2)

(m2)

 
 

5.hod

spojeno (Hz D)

M

7A8 (A1)

(m1)

 

Králíková Miroslava

2.hod

změna

VKB

4B (VKB2)+

(č.31)

 

Králová Alena

2.hod

supl. (Ba N)

N

5A8 (Nj)

(j1)

 

Králová Hana

3.hod

supl. (Kb N)

Sv

1A

(č.31)

 
 

5.hod

změna

R

4B (RJ)

(j4)

 

Krátká Hana

6.hod

supl. (Hz D)

C

3A

(č.31)

 

Krůtová Vlasta

2.hod

supl. (Ze JD)

Fr

2A (Fr)

(fr)

 

Kureš Petr

4.hod

změna

Ch

4B8

(č.31)

 

Mareš Pavel

6.hod

supl. (Ze JD)

Z

5A8 (A2)

(m2)

 
 

6.hod

spojeno (Je L)

Z

5A8 (A1)

(m2)

 

Palla Roman

1.hod

supl. (Je L)

KA

4A (KAg)+

(j4)

 
 

2.hod

supl. (Je L)

KA

4A (KAg)+

(j2)

 
 

3.hod

spojeno (Ze JD)

A

5B8 (A1)

(j3)

 

Poláková Jana

4.hod

supl. (Je L)

Bi

4A (A2)

(z)

 
 

4.hod

spojeno (Si Doz)

Bi

4A (A1)

(z)

 
 

5.hod

spojeno (Ha N)

M

4B8 (A2)

(č.11)

 
 

6.hod

spojeno (Ha N)

M

4B8 (A1)

(č.11)

 

Prášek Vladimír

5.hod

změna

M

2B

(bi)

 
 

6.hod

změna

F

4B

(j3)

 

Šváchová Jana

5.hod

supl. (Je L)

F

5A8 (A1)

(č.31)

 
 

5.hod

spojeno (Ze JD)

F

5A8 (A2)

(č.31)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 3. hod - Hoza Pavel

2A8, 3. hod - Králová Alena

3A8, 5. hod - Šupková Renata

4A8, 2. hod - Pilátová Eliška

4B8, 2. hod - Mareš Pavel

5A8, 4. hod - Mareš Pavel

5B8, 4. hod - Palla Roman

7A8, 2. hod - Hoza Pavel

1A, 6. hod - Dvořáková Dana

1B, 6. hod - Králíková Miroslava

3A, 2. hod - Nováková Šárka

3B, 2. hod - Dvořáková Dana

Přednáška "Tonda obal na cestách" - viz. rozpis
KP - Deník Růženy Porgesové - 9:00 pro 3A, 3B a 7A8 (aula)

 

Zpracováno v systému Bakaláři