Suplování:   Úterý 30.1.2018

datum výpisu: 30.1.2018 (7:28)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (N)

 

..

No

-

Ak

..

Ak

-

Ak

           

Heřmanová Darina (Doz)

 

Po

....

-

Kh

Ru

Tu

               

Hovorková Lenka (N)

 

..

-

Po

-

..

Pk

-

..

-

         

Klein Radim (JD)

               

..

..

         

Koblerová Jaroslava (N)

 

..

..

-

-

Ds

Ds

-

..

..

         

Králová Alena (L)

 

..

No

                       

Nováková Tereza (OCR)

 

Sv

Kr

Pi

Pi

Mk

-

               

Palla Roman (Doz)

 

-

-

Tu

..

Ru

Vi

               

Smetanová Marie (Doz)

 

Kr

-

..

Kh

-

Vi

               

Šeborová Jana (N)

 

..

..

Su

Su

Hs

-

               

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

No

..

-

-

             

Škoulová Hana (Doz)

 

Kr

-

-

-

-

..

..

             

Zemanová Jana (JD)

 

-

-

-

-

-

-

               

Ziková Věra (Doz)

 

Po

-

Tu

No

-

Tu

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořák Zdeněk

7.hod

navíc

C

1B

(d)

 

Dvořáková Dana

2.hod

změna

N

3B (Nj)

(m1)

 
 

4.hod

navíc

C

3B

(m2)

 
 

5.hod

spojeno (Kb N)

C

1A (A1)

(č.44)

 
 

6.hod

spojeno (Kb N)

C

1A (A2)

(č.44)

 

Hašková Klára

5.hod

spojeno (Sj N)

Hv

1A8 (A1)

(hv)

 

Hnátová Ivana

5.hod

přesun <<

M

5B8

(m1)

z 8.hod

 

8.hod

přesun <<

F

4B8

(m1)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

F

4B8

 

na 8.hod

Hoza Pavel

1.hod

změna

C

2A (A2)

(č.31)

 
 

2.hod

změna

C

2A (A1)

(vv)

 

Jelínková Dana

3.hod

změna

A

8A8 (A2)

(j2)

 

Králová Alena

3.hod

změna

N

3A (Nj)

(č.9)

 
 

4.hod

spojeno (Ba N)

N

4A (NJ1)

(14)

 
 

6.hod

změna

N

2B (NJ1)

(d)

 
 

6.hod

spojeno (Ba N)

N

2B (NJ2)

(d)

 
 

8.hod

supl. (Ba N)

N

4A8 (Nj)

(j1)

 

Králová Hana

4.hod

spojeno (Sm Doz)

Sv

1A (A1)

(d)

 
 

4.hod

supl. (Hm Doz)

Sv

1A (A2)

(d)

 

Krátká Hana

1.hod

supl. (Sm Doz)

C

3A (A2)

(fr)

 
 

1.hod

spojeno (Sh Doz)

C

3A (A1)

(fr)

 
 

2.hod

supl. (Nt OCR)

C

3A

(fr)

 

Malý Jakub

4.hod

odpadá

M

3B

 

zrušeno

 

5.hod

supl. (Nt OCR)

F

6A8

(z)

 

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Ak L)

Sv

1B (Nj2)

(j3)

 
 

2.hod

spojeno (Ba N)

Sv

1B (Nj1)

(j3)

 
 

4.hod

supl. (Zi Doz)

Sv

2B (A1)

(j3)

 
 

4.hod

spojeno (Si Doz)

Sv

2B (A2)

(j3)

 
 

6.hod

změna

Sv

4A

(z)

 

Ošmerová Magda

5.hod

změna

Sp

5A8 (Sp)

(vv)

 

Pilátová Eliška

3.hod

změna

Ov

1A8 (A2)

(j3)

 
 

3.hod

spojeno (Nt OCR)

Ov

1A8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

změna

Ov

1A8 (A1)

(č.30)

 
 

4.hod

spojeno (Nt OCR)

Ov

1A8 (A2)

(č.30)

 

Poláková Jana

1.hod

spojeno (Hm Doz)

Bi

4B8 (A2)

(m1)

 
 

1.hod

supl. (Zi Doz)

Bi

4B8 (A1)

(m1)

 
 

3.hod

supl. (Ha N)

Bi

4A

(ch)

 

Prášek Vladimír

6.hod

supl. (Ha N)

F

4B

(m1)

 

Růžičková Eliška

5.hod

spojeno (Pl Doz)

Bi

2A8 (A1)

(f1)

 
 

5.hod

supl. (Hm Doz)

Bi

2A8 (A2)

(f1)

 

Šupková Renata

3.hod

spojeno (Sj N)

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 
 

3.hod

změna

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Sj N)

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 

Šváchová Jana

1.hod

supl. (Nt OCR)

M

5B8

(m2)

 

Turková Luďka

3.hod

spojeno (Zi Doz)

M

2A (A1)

(m1)

 
 

3.hod

supl. (Pl Doz)

M

2A (A2)

(m1)

 
 

6.hod

supl. (Hm Doz)

M

4A8 (A2)

(č.11)

 
 

6.hod

spojeno (Zi Doz)

M

4A8 (A1)

(č.11)

 

Vidrnová Vlasta

6.hod

supl. (Pl Doz)

C

1A8 (A1)

(m2)

 
 

6.hod

spojeno (Sm Doz)

C

1A8 (A2)

(m2)

 

Matematická olympiáda - sraz 7:45 učebna j1
Konverzační soutěž AJ - 8:00 učebny j3, st, pr

 

Zpracováno v systému Bakaláři