Suplování:   Pondělí 19.2.2018

datum výpisu: 18.2.2018 (17:26)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (N)

 

Pt2

Pt2

Pt2

-

....

-

-

-

-

         

Hnátová Ivana (NV)

 

Lk

Lk

Po

Hz

Hz

-

-

-

-

         

Klein Radim (Doz)

 

..

..

-

-

Bz

Bz

-

-

-

         

Marešovská Alena (Doz)

   

Pt1

                       

Nováková Šárka (N)

 

Dz

..

-

..

..

Sv

-

-

-

         

Prášek Vladimír (Doz)

 

Kr

Kr

-

Dz

..

-

-

-

-

         

Zemanová Jana (Doz)

 

..

Kt

Pl

Pl

Je

Je

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

1.hod

odpadá

Tv

2A8 (Dív)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Tv

2A8 (Dív)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

8A8 (H)

(tv)

 
 

6.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

8A8 (H)

(tv)

 

Brabec Petr

5.hod

odpadá

It

2A8 (It2)

 

Sportovní kurz

Dvořák Zdeněk

1.hod

supl. (No N)

C

7A8

(č.31)

 
 

4.hod

supl. (Pk Doz)

C

1B

(f2)

 

Dvořáková Dana

před 1. hodinou dohled 2.patro

 

Gergelitsová Šárka

5.hod

odpadá

It

2A8 (It3)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

It

2A8 (It1)

 

Sportovní kurz

Kurešová Lenka

1.hod

změna

C

5B8 (A2)

(m1)

 
 

1.hod

spojeno (Hn NV)

C

5B8 (A1)

(m1)

 
 

2.hod

změna

C

5B8 (A1)

(m1)

 
 

2.hod

spojeno (Hn NV)

C

5B8 (A2)

(m1)

 

Hoza Pavel

4.hod

spojeno (Hn NV)

C

7A8 (A1)

(j3)

 
 

5.hod

spojeno (Hn NV)

C

7A8 (A2)

(j3)

 

Jelínková Dana

5.hod

změna

A

5A8 (A1)

(bi)

 
 

5.hod

spojeno (Ze Doz)

A

5A8 (A2)

(bi)

 
 

6.hod

změna

A

5A8 (A1)

(f1)

 
 

6.hod

spojeno (Ze Doz)

A

5A8 (A2)

(f1)

 

Králová Alena

3.hod

odpadá

D

2A8

 

Sportovní kurz

 

před 1. hodinou dohled 1.patro

 

Krátká Hana

1.hod

spojeno (Pk Doz)

C

2B (A2)

(hv)

 
 

2.hod

spojeno (Pk Doz)

C

2B (A1)

(hv)

 

Krůtová Vlasta

2.hod

supl. (Ze Doz)

Fr

2A (Fr)

(fr)

 

Kureš Petr

5.hod

přesun <<

Ch

2B

(f1)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Ch

2B

 

na 5.hod

Malý Jakub

před 1., 2. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Mareš Pavel

6.hod

navíc

Z

2B

(č.11)

 

Nováková Tereza

4.hod

odpadá

Z

2A8

 

Sportovní kurz

Palla Roman

3.hod

spojeno (Ze Doz)

A

5B8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

spojeno (Ze Doz)

A

5B8 (A1)

(č.31)

 

Pilátová Eliška

před 1. hodinou dohled 3.patro

 

Poláková Jana

3.hod

supl. (Hn NV)

M

4B8

(f1)

 
 

5.hod

změna

Bi

4B8 (A1)

(p1)

 
 

6.hod

změna

Bi

4B8 (A2)

(p1)

 

Praktikant1 P

2.hod

supl. (Ma Doz)

VKB

4B (VKB1)+

(bi)

 

Praktikant2 P

1.hod

supl. (Ba N)

N

1B (Nj1)

(j1)

 
 

2.hod

supl. (Ba N)

N

5A8 (Nj)

(j1)

 
 

3.hod

supl. (Ba N)

N

7A8 (Nj)

(j1)

 

Šváchová Jana

6.hod

supl. (No N)

F

2A

(ch)

 

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Klein Radim, Prášek Vladimír, Zemanová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři