Suplování:   Středa 11.4.2018

datum výpisu: 10.4.2018 (12:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4B8

         

KP

KP

               

5A8

     

KP

KP

                   

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

8A8

 

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

         

1A

         

KP

KP

               

1B

     

KP

KP

                   

2A

               

KP

KP

         

2B

               

KP

KP

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

4A

 

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

         

4B

 

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (MAT)

         

-

-

-

             

Brabec Petr (Doz)

 

-

-

-

-

..

..

-

..

-

         

Březinová Jana (MAT)

         

..

..

-

             

Dvořák Zdeněk (NeSu)

 

..

..

                       

Dvořáková Dana (Doz)

 

....

..

Ba

-

-

-

               

Gergelitsová Šárka (NeSu)

           

..

-

..

..

         

Hašková Klára (Doz)

         

..

..

               

Jelínková Dana (L)

 

-

-

..

..

..

..

               

Klein Radim (Doz)

               

..

..

         

Koblerová Jaroslava (MAT)

         

-

-

-

-

           

Krátká Hana (Doz)

 

-

-

-

<>

-

..

-

-

-

         

Kureš Petr (MAT)

         

-

..

-

             

Kuťáková Eva (MAT)

         

..

..

-

             

Malý Jakub (Doz)

 

..

-

-

-

-

No

-

..

-

         

Mareš Pavel (Doz)

     

..

..

     

..

-

         

Marešovská Alena (MAT)

         

Lk

-

-

             

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

Ru

Ru

-

-

               

Pilátová Eliška (MAT)

         

..

-

-

-

-

         

Poláková Jana (MAT)

         

..

-

-

             

Prášek Vladimír (JD)

     

Ga

Ga

..

..

-

..

..

         

Smetanová Marie (Doz)

         

..

..

               

Turková Luďka (MAT)

         

Sh

Sh

-

             

Zemanová Jana (Doz)

     

..

Pl

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

supl. (Ds Doz)

N

6A8 (NJ)

(j1)

 
 

4.hod

odpadá

N

7A8 (Nj)

 

Exkurze

Beznosova Irina

8.hod

odpadá

Tv

2A (Dív)

 

Kulturní pořad

 

9.hod

odpadá

Tv

2A (Dív)

 

Kulturní pořad

Dvořák Zdeněk

3.hod

odpadá

C

8A8

 

Zkoušky

 

4.hod

odpadá

C

1B

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

D

4A

 

Zkoušky

Gergelitsová Šárka

3.hod

spojeno (Pk JD)

It

1A (A2)

(p2)

 
 

4.hod

spojeno (Pk JD)

It

1A (A2)

(p2)

 
 

5.hod

navíc

It

1A8

(p1)

 

Heřmanová Darina

5.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Kulturní pořad

Hnátová Ivana

3.hod

odpadá

M

7A8

 

Exkurze

Kurešová Lenka

3.hod

odpadá

C

4A (P1)

 

Zkoušky

 

4.hod

odpadá

C

4A (P2)

 

Zkoušky

 

5.hod

supl. (Ma MAT)

C

5B8

(bi)

 
 

6.hod

odpadá

D

7A8

 

Exkurze

Hoza Pavel

4.hod

odpadá

C

5A8 (A2)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

navíc

C

5A8

(č.44)

 
 

7.hod

změna

D

1A8

(č.44)

 
 

9.hod

odpadá

D

2B

 

Kulturní pořad

Koblerová Jaroslava

3.hod

odpadá

M

4A (P2)

 

Zkoušky

 

4.hod

odpadá

M

4A (P1)

 

Zkoušky

Králíková Miroslava

4.hod

odpadá

M

5A8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

M

5A8 (A2)

 

zrušeno

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

3A (Nj)

 

Exkurze

 

6.hod

změna

D

2A8

(ch)

 

Králová Hana

1.hod

odpadá

Sv

3B

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

R

4B (RJ)

 

Zkoušky

 

6.hod

odpadá

R

1A (Rj)

 

Kulturní pořad

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Zkoušky

 

2.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Zkoušky

 

5.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ)

 

Zkoušky

Kureš Petr

4.hod

odpadá

Ch

3A

 

Exkurze

Kuťáková Eva

9.hod

odpadá

Bi

3B

 

Exkurze

Mareš Pavel

6.hod

přesun <<

Z

2A

(č.44)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Z

2A

 

na 6.hod

Marešovská Alena

2.hod

odpadá

Bi

7A8

 

Exkurze

Nováková Tereza

5.hod

změna

Z

4A8

(č.30)

 

Nováková Šárka

1.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Fr

3A (Fr)

 

Exkurze

 

4.hod

výměna <<

Sv

2B

(č.44)

z 18.4. 5.hod

 

5.hod

změna

Sv

2B

(hv)

 
 

6.hod

supl. (Mk Doz)

Sv

6A8

(m1)

 

Ošmerová Magda

4.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp)

 

Exkurze

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KAg2)+

 

Zkoušky

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KAg2)+

 

Zkoušky

 

4.hod

změna

A

5B8 (A2)

(m2)

 
 

4.hod

spojeno (Ze Doz)

A

5B8 (A1)

(m2)

 
 

5.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Exkurze

Růžičková Eliška

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tv)

 

Smetanová Marie

2.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Zkoušky

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4B (FCE)+

 

Zkoušky

 

2.hod

odpadá

FCE

4B (FCE)+

 

Zkoušky

Škoulová Hana

2.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Exkurze

 

5.hod

změna

A

1B (A1)

(m2)

 
 

5.hod

spojeno (Tu MAT)

A

1B (A2)

(m2)

 
 

6.hod

spojeno (Tu MAT)

A

1B (A1)

(m2)

 

Šupková Renata

5.hod

odpadá

Vv

4B8 (Evb)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Vv

4B8 (Evb)

 

Kulturní pořad

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Zkoušky

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Zkoušky

Turková Luďka

9.hod

odpadá

Z

7A8

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

2.hod

odpadá

R

3B (Rj)

 

Exkurze

 

5.hod

změna

R

2A (Rj)

(č.31)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4B8, 5., 6. hod - Hašková Klára

5A8, 3., 4. hod - Zemanová Jana

1A, 5., 6. hod - Smetanová Marie

1B, 3., 4. hod - Mareš Pavel

2A, 8., 9. hod - Klein Radim

2B, 8., 9. hod - Mareš Pavel

 

Zpracováno v systému Bakaláři