Suplování:   Středa 2.5.2018

datum výpisu: 30.4.2018 (12:53)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Březinová Jana (MAT)

         

..

..

               

Gergelitsová Šárka (MAT)

             

-

..

..

         

Heřmanová Darina (MAT)

 

-

Zi

Pl

                     

Jelínková Dana (Doz)

 

-

-

Ze

..

Zi

..

               

Koblerová Jaroslava (MAT)

         

-

-

               

Králová Alena (Doz)

 

Po

No

..

-

-

Po

               

Králová Hana (Doz)

 

Mk

....

-

..

-

..

               

Kureš Petr (MAT)

 

..

..

-

                     

Malý Jakub (MAT)

         

-

..

-

<>

           

Marešovská Alena (MAT)

 

-

Hz

Vi

                     

Nováková Tereza (MAT)

         

Pi

-

               

Pilátová Eliška (MAT)

 

Po

Ba

-

                     

Prášek Vladimír (MAT)

 

Ga

Ga

Ga

Ga

..

..

-

..

..

         

Růžičková Eliška (MAT)

 

Kn

Kn

Pa

                     

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

Zi

Mk

-

-

               

Škoulová Hana (Doz)

 

-

..

Sm

Mk

Tu

Tu

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

2.hod

supl. (Pi MAT)

N

5B8 (Nj)

(j1)

 

Brabec Petr

5.hod

navíc

F

3B

(f2)

 
 

6.hod

odpadá

F

3B (PC1)

 

zrušeno

 

8.hod

změna

F

7A8

(f2)

 

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

SD

8A8 (SD)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SD

8A8 (SD)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

1.hod

spojeno (Pk MAT)

It

1B (A2)

(p2)

 
 

2.hod

spojeno (Pk MAT)

It

1B (A2)

(p2)

 
 

3.hod

spojeno (Pk MAT)

It

1A (A2)

(p2)

 
 

4.hod

spojeno (Pk MAT)

It

1A (A2)

(p2)

 
 

5.hod

navíc

It

1A8 (A1)

(p2)

 
 

6.hod

navíc

It

1A8 (A2)

(p2)

 

Hnátová Ivana

1.hod

navíc

F

2B

(f2)

 
 

2.hod

odpadá

F

2B (PC1)

 

zrušeno

Kurešová Lenka

1.hod

změna

C

5B8

(bi)

 
 

3.hod

odpadá

C

4A (P1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

C

4A (P2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

2.hod

supl. (Ma MAT)

C

7A8

(bi)

 
 

7.hod

změna

D

1A8

(č.44)

 
 

8.hod

výměna <<

D

2B

(d)

z (25.4. 9.hod)

Klein Radim

1.hod

spojeno (Ru MAT)

Tv

6A8 (D)

(tm)

 
 

2.hod

spojeno (Ru MAT)

Tv

6A8 (D)

(tm)

 

Koblerová Jaroslava

3.hod

odpadá

M

4A (P2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4A (P1)

 

Ukončila studium

Králíková Miroslava

1.hod

odpadá

Bi

2B (PC2)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

Bi

2B

(f2)

 

Krátká Hana

6.hod

odpadá

C

3A

 

Exkurze

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KFr

4B (KFr)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

4.hod

odpadá

Ch

3A

 

Exkurze

Kuťáková Eva

5.hod

odpadá

Bi

3B (PC2)

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

Bi

3B

(f2)

 
 

8.hod

výměna <<

Bi

3B

(bi)

z 9.hod

 

9.hod

výměna >>

Bi

3B

 

na 8.hod

Malý Jakub

1.hod

supl. (Kh Doz)

M

3B

(č.31)

 
 

4.hod

supl. (Si Doz)

F

6A8 (A1)

(č.44)

 
 

4.hod

spojeno (Sh Doz)

F

6A8 (A2)

(č.44)

 
 

9.hod

výměna <<

M

3B

(m1)

z 8.hod

Mareš Pavel

1.hod

změna

Z

1A

(m1)

 
 

2.hod

změna

Z

5A8

(m1)

 
 

8.hod

výměna >>

Z

2B

 

na 25.4. 9.hod

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Ak Doz)

Sv

2A

(m2)

 
 

3.hod

odpadá

Fr

3A (Fr)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

 

5.hod

změna

Sv

2B

(č.30)

 
 

6.hod

změna

Fr

1A (Fr)

(č.44)

 

Ošmerová Magda

1.hod

změna

Sp

5A8 (Sp)

(bl)

 
 

2.hod

změna

Sp

5B8 (Sp)

(j4)

 
 

4.hod

změna

Sp

7A8 (Sp)

(bl)

 

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KAg2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KAg2)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

změna

A

2A8 (A1)

(č.30)

 
 

3.hod

spojeno (Hm MAT)

A

2A8 (A2)

(č.30)

 
 

5.hod

změna

A

7A8 (A1)

(bl)

 

Pavlíčková Lada

3.hod

spojeno (Ru MAT)

Tv

3A8 (H)

(tm)

 

Pilátová Eliška

5.hod

supl. (Nt MAT)

Ov

4A8

(z)

 

Poláková Jana

1.hod

supl. (Ak Doz)

M

4B8 (NJ1)

(hv)

 
 

1.hod

spojeno (Pi MAT)

M

4B8 (NJ2)

(hv)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

3A

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Ak Doz)

M

2A8

(m1)

 

Smetanová Marie

2.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Exkurze

 

3.hod

spojeno (Sh Doz)

A

3B (A2)

(č.31)

 
 

4.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

změna

A

1A (A1)

(č.44)

 
 

6.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

5.hod

změna

Vv

4B8 (Eva)

(dk)

 
 

6.hod

změna

Vv

4B8 (Eva)

(dk)

 

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

Turková Luďka

1.hod

změna

M

3A8 (A2)

(f1)

 
 

2.hod

změna

M

3A8 (A1)

(č.9)

 
 

3.hod

změna

M

4A8

(č.44)

 
 

5.hod

spojeno (Sh Doz)

M

1B (A1)

(m2)

 
 

6.hod

spojeno (Sh Doz)

M

1B (A2)

(m2)

 
 

6.hod

změna

M

1B (A1)

(m2)

 

Vidrnová Vlasta

2.hod

změna

R

3B (Rj)

(bl)

 
 

3.hod

supl. (Ma MAT)

C

1A8

(bi)

 
 

4.hod

změna

C

4A8

(bi)

 
 

5.hod

změna

R

2A (Rj)

(st)

 

Zemanová Jana

3.hod

spojeno (Je Doz)

A

5A8 (A1)

(č.9)

 
 

3.hod

změna

A

5A8 (A2)

(č.9)

 

Ziková Věra

2.hod

spojeno (Hm MAT)

A

4A8 (A2)

(j2)

 
 

2.hod

změna

A

4A8 (A1)

(j2)

 
 

3.hod

změna

A

2B (A1)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Si Doz)

A

2B (A2)

(hv)

 
 

4.hod

změna

A

4B8 (A1)

(ch)

 
 

5.hod

supl. (Je Doz)

A

7A8 (A2)

(p1)

 

Pedagogický dohled u třídy:

3A, 1.- 6. hod - Králová Alena, Králová Hana

 

Zpracováno v systému Bakaláři