Suplování:   Čtvrtek 24.5.2018

datum výpisu: 23.5.2018 (12:17)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

3A

         

Pře

                 

4A

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

4B

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (MAT)

 

..

   

Ak

           

-

     

Březinová Jana (MAT)

-

..

           

-

   

-

     

Dvořák Zdeněk (MAT)

               

-

-

 

-

     

Kurešová Lenka (MAT)

 

-

Pi

..

-

..

-

-

-

-

 

-

     

Hronek Roman (MAT)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Jelínková Dana (MAT)

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

     

Králíková Miroslava (MAT)

-

Sv

..

-

-

..

-

-

..

-

-

       

Králová Alena (MAT)

 

-

                 

-

     

Králová Hana (MAT)

 

..

..

-

Ru

 

..

-

-

..

 

-

     

Krátká Hana (MAT)

 

Nt

Dz

         

..

..

-

       

Kureš Petr (MAT)

-

-

Sv

Sv

Tu

Tu

Br

-

Ku

Ku

-

-

     

Kuťáková Eva (MAT)

   

-

No

             

-

     

Malý Jakub (MAT)

-

-

-

Ds

Ds

..

-

-

Ku

Ku

-

       

Mareš Pavel (MAT)

     

-

   

..

     

-

-

     

Nováková Šárka (MAT)

       

..

 

Ds

-

-

..

-

-

     

Poláková Jana (MAT)

   

..

-

             

-

     

Prášek Vladimír (MAT)

     

Dz

             

-

     

Smetanová Marie (MAT)

-

-

Hm

..

-

 

-

-

-

 

-

       

Šintalová Pavla (Doz)

         

-

                 

Šintalová Pavla (MAT)

     

-

..

 

-

-

-

-

-

-

     

Šupková Renata (MAT)

 

Nt

Dz

   

..

..

-

..

..

 

-

     

Turková Luďka (MAT)

     

-

   

-

       

-

     

Vidrnová Vlasta (MAT)

 

..

....

Ru

-

Hs

Hs

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

5.hod

změna

F

3B

(f2)

 
 

6.hod

supl. (Kp MAT)

F

7A8

(ch)

 

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

C

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Kr MAT)

D

5B8 (Hv)

(hv)

 
 

2.hod

spojeno (Su MAT)

D

5B8 (Vv)

(hv)

 
 

3.hod

supl. (Pk MAT)

C

1B

(fr)

 
 

4.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

přesun <<

D

3A8

(č.44)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

D

3A8

 

na 5.hod

Dvořáková Dana

3.hod

spojeno (Mk MAT)

C

3B (P1)

(f2)

 
 

4.hod

spojeno (Mk MAT)

C

3B (P2)

(f2)

 
 

5.hod

změna

N

6A8 (NJ)

(č.9)

 
 

6.hod

supl. (No MAT)

C

6A8

(č.31)

 

Gergelitsová Šárka

5.hod

odpadá

VT

4A (VT2)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

VT

4A (VT2)+

 

Ukončila studium

Hašková Klára

1.hod

odpadá

C

2A8 (A1)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

C

2A8

(č.11)

 
 

5.hod

supl. (Vi MAT)

C

1A8 (A1)

(d)

 
 

6.hod

supl. (Vi MAT)

C

1A8 (A2)

(fr)

 

Heřmanová Darina

2.hod

změna

A

1A (A2)

(f1)

 
 

2.hod

spojeno (Sm MAT)

A

1A (A1)

(f1)

 

Hoza Pavel

1.hod

změna

D

1B

(fr)

 
 

2.hod

změna

C

5A8

(d)

 
 

3.hod

změna

D

5A8

(č.11)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

změna

VKM

3B (VKM1)+

(vv)

 
 

2.hod

změna

VKM

3B (VKM1)+

(vv)

 
 

3.hod

změna

M

1A

(č.31)

 
 

5.hod

odpadá

SM

4A (SM2)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

SM

4A (SM2)+

 

Ukončila studium

Králová Alena

4.hod

spojeno (Ba MAT)

N

1B (Nj1)

(fr)

 

Králová Hana

5.hod

odpadá

PS

8A8 (PS2)+

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

změna

C

3A

(d)

 

Kuťáková Eva

4.hod

změna

M

3A

(č.44)

 
 

8.hod

změna

Bi

6A8 (PC2)

(f2)

 
 

8.hod

spojeno (Kp MAT)

Bi

6A8 (PC3)

(f2)

 
 

9.hod

změna

Bi

6A8 (PC2)

(f2)

 
 

9.hod

spojeno (Kp MAT)

Bi

6A8 (PC3)

(f2)

 

Mareš Pavel

5.hod

přesun <<

Z

4B8

(z)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Z

4B8

 

na 5.hod

Marešovská Alena

5.hod

odpadá

HB

4A (HB2)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

HB

4A (HB2)+

 

Ukončila studium

Nováková Tereza

1.hod

supl. (Kr MAT)

Z

5B8 (Hv)

(hv)

 
 

1.hod

spojeno (Su MAT)

Z

5B8 (Vv)

(hv)

 
 

6.hod

změna

Z

3A

(z)

 

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

 

3.hod

supl. (Ku MAT)

Sv

6A8

(bi)

 

Pilátová Eliška

2.hod

supl. (Lk MAT)

Ov

4B8

(č.9)

 

Poláková Jana

1.hod

navíc

M

2A8

(č.11)

 
 

6.hod

změna

Bi

1A

(bi)

 

Prášek Vladimír

1.hod

změna

M

2B

(ch)

 

Růžičková Eliška

3.hod

supl. (Vi MAT)

Bi

4A8

(f1)

 
 

4.hod

supl. (Kh MAT)

Bi

5A8

(bi)

 
 

5.hod

změna

Bi

4A8

(bi)

 

Škoulová Hana

6.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

A

1B

(fr)

 

Šváchová Jana

1.hod

supl. (Ki MAT)

M

5A8

(14)

 
 

2.hod

supl. (Kp MAT)

M

6A8

(č.44)

 
 

3.hod

supl. (Kp MAT)

M

4B8

(č.44)

 
 

4.hod

změna

M

6A8

(f1)

 
 

5.hod

odpadá

Fm

4B (FG)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Fm

4B (FG)+

 

Ukončila studium

Turková Luďka

1.hod

změna

M

3A8

(d)

 
 

2.hod

změna

M

1B

(fr)

 
 

4.hod

supl. (Kp MAT)

M

3A8

(č.9)

 
 

5.hod

supl. (Kp MAT)

Z

1B

(fr)

 

Pedagogický dohled u třídy:

3A, 5. hod - Šintalová Pavla

 

Zpracováno v systému Bakaláři