Suplování:   Úterý 5.6.2018

datum výpisu: 4.6.2018 (11:21)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (N)

 

..

Si

-

..

Kh

Si

-

             

Hašková Klára (L)

           

Su

               

Králíková Miroslava (Doz)

 

-

Pk

-

..

Kp

Sv

-

-

-

         

Kuťáková Eva (Doz)

 

-

-

-

Kr

Kr

-

-

-

-

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

Lk

-

..

..

-

-

-

         

Nováková Šárka (Doz)

 

..

-

..

-

..

..

-

Dz

Ru

         

Ošmerová Magda (Doz)

 

....

Pi

-

-

Kh

-

-

..

..

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Ru

Bz

Kn

Kn

-

-

-

-

-

         

Poláková Jana (Doz)

 

-

Hn

....

-

-

Pi

-

..

..

         

Škoulová Hana (NeSu)

   

-

-

-

-

                 

Ziková Věra (Doz)

 

..

-

Hm

Pl

-

..

-

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

8.hod

odpadá

N

4A8 (Nj)

 

Exkurze

Beznosova Irina

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tm)

 

Brabec Petr

1.hod

odpadá

It

4A8 (It2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

It

4B8 (It2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

F

7A8 (PC3)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

F

7A8 (PC3)

 

zrušeno

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

D20

4A (D20)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

D20

4A (D20)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

 

8.hod

supl. (No Doz)

D

6A8

(d)

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

It

4A8 (It1)

 

Exkurze

 

2.hod

navíc

It

4B8

(p1)

 

Heřmanová Darina

1.hod

navíc

A

4B8

(m1)

 
 

3.hod

supl. (Zi Doz)

A

2A (A1)

(j3)

 
 

6.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

2.hod

supl. (Po Doz)

F

2A8

(f2)

 
 

3.hod

odpadá

F

4A8

 

Exkurze

Kurešová Lenka

3.hod

supl. (Ma Doz)

C

5B8

(fr)

 
 

6.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

 

8.hod

změna

C

4B8

(ch)

 

Hoza Pavel

3.hod

odpadá

C

7A8

 

Exkurze

Jelínková Dana

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Klein Radim

3.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

4B8 (D)

(tm)

 
 

4.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

4B8 (D)

(tm)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

SM

4A (SM1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SM

4A (SM1)+

 

Ukončila studium

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

4A (NJ2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

navíc

N

4B8

(j3)

 
 

před 6., 7. hodinou dohled 1.patro

 

Králová Hana

5.hod

supl. (Ba N)

Sv

5A8 (Nj)

(m2)

 
 

5.hod

spojeno (Os Doz)

Sv

5A8 (Sp)

(m2)

 

Krátká Hana

4.hod

spojeno (Ku Doz)

C

3A (P1)

(fr)

 
 

5.hod

spojeno (Ku Doz)

C

3A (P2)

(fr)

 

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Ki Doz)

Ch

1B

(f2)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

SC

4B (SC)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

SC

4B (SC)+

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Ukončila studium

Palla Roman

4.hod

supl. (Zi Doz)

A

2B (A1)

(j3)

 

Pilátová Eliška

2.hod

změna

N

3A8 (Nj)

(č.44)

 
 

2.hod

spojeno (Os Doz)

N

3A8 (Sp)

(č.44)

 
 

5.hod

odpadá

N

4B8 (NJ2)

 

zrušeno

 

6.hod

supl. (Po Doz)

Ov

4B8

(bi)

 

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

SF

4A (SF1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Ki Doz)

M

2B

(m2)

 

Růžičková Eliška

1.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (D)

(tv)

 
 

2.hod

odpadá

Bi

4A8

 

Exkurze

 

9.hod

supl. (No Doz)

Bi

2A

(m2)

 
 

před 1., 2. hodinou dohled Šatna

 

Smetanová Marie

1.hod

změna

A

3A (A2)

(d)

 
 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

změna

A

1A (A1)

(d)

 

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

FCE

4B (FCE1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Ba N)

N

1B (Nj1)

(j1)

 
 

5.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Ba N)

N

2B (NJ2)

(p2)

 
 

8.hod

odpadá

KA

7A8 (KAB2)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

KA

7A8 (KAB2)

 

Exkurze

 

před 3., 4. hodinou dohled 3.patro

 

Šupková Renata

6.hod

spojeno (Hs L)

Vv

2A8 (Ev1)

(hv)

 
 

6.hod

změna

Vv

2A8 (Ev2)

(hv)

 

Šváchová Jana

6.hod

supl. (Ki Doz)

M

5A8

(č.30)

 

Turková Luďka

4.hod

odpadá

M

4A8 (A2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

M

4A8 (A1)

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

3.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

C

4A8 (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

C

4A8 (A2)

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Nováková Šárka, Pavlíčková Lada, Ziková Věra

7A8, 1.- 9. hod - Ošmerová Magda

 

Zpracováno v systému Bakaláři