Suplování:   Čtvrtek 14.6.2018

datum výpisu: 13.6.2018 (11:56)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

3A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

               

4B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

5A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

6A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

2A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

               

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (N)

 

..

..

-

..

Si

..

-

-

-

         

Hašková Klára (Doz)

 

Po

Po

Ak

Po

-

-

-

-

-

         

Králíková Miroslava (Doz)

 

..

..

-

-

..

-

-

..

-

         

Mareš Pavel (Doz)

 

-

-

-

Vi

..

..

-

..

-

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

-

-

..

..

-

..

..

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Bz

Bz

Bz

Bz

-

-

               

Růžičková Eliška (Doz)

 

..

-

-

-

Nt

..

               

Šeborová Jana (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Šupková Renata (Doz)

 

..

..

Ak

Po

..

..

               

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

-

..

..

..

-

Kh

-

         

Ziková Věra (Doz)

 

..

Pl

..

-

-

Sm

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

1.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

3.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

7A8 (D)

(tm)

 
 

4.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

7A8 (D)

(tm)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

5A8 (D)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

Tv

5A8 (D)

 

Výlet

Březinová Jana

4.hod

odpadá

Ch

2A

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Ch

5A8

 

Výlet

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

C

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

C

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

D

3A8

 

Výlet

Dvořáková Dana

5.hod

odpadá

N

6A8 (NJ)

 

Výlet

Gergelitsová Šárka

5.hod

odpadá

VT

4A (VT2)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

VT

4A (VT2)+

 

Ukončila studium

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

A

4B8 (A2)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

2.hod

odpadá

F

3A8

 

Výlet

Kurešová Lenka

2.hod

odpadá

C

4B8

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

4B8

 

Exkurze

Hoza Pavel

2.hod

odpadá

C

5A8

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

D

5A8

 

Výlet

Jelínková Dana

3.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

5.hod

odpadá

SM

4A (SM2)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

SM

4A (SM2)+

 

Ukončila studium

Králová Alena

2.hod

odpadá

D

2A

 

Výlet

 

3.hod

supl. (Hs Doz)

D

2A8 (Ev2)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Su Doz)

D

2A8 (Ev1)

(hv)

 
 

6.hod

odpadá

N

2B (NJ1)

 

zrušeno

Králová Hana

4.hod

odpadá

Sv

5A8

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

PS

8A8 (PS2)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

PS

8A8 (PS2)+

 

Ukončila studium

 

8.hod

supl. (Sv Doz)

Sv

1A

(ch)

 

Krátká Hana

5.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Výlet

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

6A8

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

Ch

4B8

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Ch

3A8

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

Ch

6A8 (PC3)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Ch

6A8 (PC3)

 

Výlet

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

Bi

6A8

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

Bi

6A8 (PC2)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Bi

6A8 (PC2)

 

Výlet

Malý Jakub

8.hod

odpadá

F

6A8 (PC1)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

F

6A8 (PC1)

 

Výlet

Nováková Tereza

5.hod

supl. (Ru Doz)

Z

4A8

(m2)

 

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

6.hod

přesun <<

Sv

2B

(m1)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Sv

2B

 

na 6.hod

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

3A8 (Sp)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

Sp

6A8 (Sp)

 

Výlet

Palla Roman

2.hod

supl. (Zi Doz)

A

2B (A1)

(č.31)

 
 

3.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Výlet

Pilátová Eliška

3.hod

odpadá

N

3A8 (Nj)

 

Výlet

Poláková Jana

1.hod

spojeno (Hs Doz)

M

2A8 (A1)

(m2)

 
 

1.hod

změna

M

2A8 (A2)

(m2)

 
 

2.hod

spojeno (Hs Doz)

M

2A8 (A2)

(č.30)

 
 

2.hod

změna

M

2A8 (A1)

(č.30)

 
 

4.hod

supl. (Hs Doz)

M

2A8 (Ev2)

(m1)

 
 

4.hod

spojeno (Su Doz)

M

2A8 (Ev1)

(m1)

 
 

7.hod

odpadá

Bi

4B8

 

Exkurze

Růžičková Eliška

8.hod

odpadá

Bi

5A8

 

Výlet

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Zi Doz)

A

4A8 (A1)

(j3)

 

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

A

6A8 (A1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Ba N)

N

2B (NJ2)

(j1)

 

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

A

6A8 (A2)

 

Výlet

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

3A8

 

Výlet

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Ms Doz)

C

4A8

(č.11)

 

Pedagogický dohled u třídy:

3A8, 1.- 6. hod - Pavlíčková Lada, Šupková Renata

4B8, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Šeborová Jana

5A8, 1.- 9. hod - Králíková Miroslava, Mareš Pavel

6A8, 1.- 9. hod - Marešovská Alena, Šváchová Jana

2A, 1.- 6. hod - Růžičková Eliška, Ziková Věra

 

Zpracováno v systému Bakaláři