Suplování:   Pondělí 18.6.2018

datum výpisu: 15.6.2018 (11:54)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Brabec Petr (Doz)

 

-

-

Ga

Ga

Ga

..

-

-

-

         

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Klein Radim (Doz)

 

Bz

Bz

-

-

..

..

-

-

-

         

Malý Jakub (Doz)

 

..

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

-

Vi

-

-

-

-

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

Bz

Bz

..

..

-

-

-

         

Růžičková Eliška (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Smetanová Marie (L)

 

..

..

                       

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

odpadá

N

7A8 (Nj)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

N

4A (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

1.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

2A8 (Chl)

(tm)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

2A8 (Chl)

(tm)

 
 

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

4A8 (D)

(tm)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

4A8 (D)

(tm)

 

Březinová Jana

4.hod

odpadá

Ch

3B

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

C

3B

 

Sportovní kurz

Gergelitsová Šárka

3.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A (It2)

(p2)

 
 

4.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A (It2)

(p2)

 
 

5.hod

spojeno (Br Doz)

It

2A8 (It2)

(p2)

 

Hnátová Ivana

4.hod

odpadá

M

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

M

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

2.hod

odpadá

C

7A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

C

7A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

C

7A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

D

3A

 

Sportovní kurz

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KAg)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KAg)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

6.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

Králíková Miroslava

1.hod

odpadá

VKB

4B (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

4B (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Ukončila studium

Králová Alena

2.hod

odpadá

N

3A (Nj)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

N

4A (NJ2)

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

4B (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

R

4B (RJ)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

KR

4B (KRj)

 

Ukončila studium

Krátká Hana

5.hod

odpadá

C

3A

 

Sportovní kurz

Krůtová Vlasta

3.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

3A

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

M

3A

 

Sportovní kurz

Mareš Pavel

5.hod

odpadá

Z

3B

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

1.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Fr

3A (Fr)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Fr

4B (Fr)

 

Ukončila studium

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Pilátová Eliška

3.hod

odpadá

N

8A8 (NJ)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

N

8A8 (NJ)

 

Ukončila studium

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Sportovní kurz

Šintalová Pavla

3.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA2)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

6.hod

odpadá

Z

7A8

 

Sportovní kurz

Vidrnová Vlasta

1.hod

změna

R

2A (Rj)

(č.9)

 
 

2.hod

změna

R

2A (Rj)

(č.9)

 
 

3.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Ma Doz)

C

1A8

(bi)

 

Zemanová Jana

3.hod

změna

A

5B8 (A1)

(j1)

 
 

4.hod

změna

A

5B8 (A1)

(j1)

 
 

5.hod

změna

A

5A8 (A2)

(j3)

 

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 1.- 9. hod - Brabec Petr, Marešovská Alena

3A, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Pavlíčková Lada

3B, 1.- 9. hod - Klein Radim, Malý Jakub

 

Zpracováno v systému Bakaláři