Suplování:   Úterý 19.6.2018

datum výpisu: 19.6.2018 (7:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

               

4A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

5B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (Doz)

 

-

Hn

Kp

Lk

-

..

..

..

..

         

Brabec Petr (Doz)

 

..

Ga

Ga

Ga

..

..

-

Ga

Ga

         

Hašková Klára (Doz)

 

..

..

..

-

Hn

..

               

Heřmanová Darina (Doz)

 

Pl

....

-

Sm

..

..

               

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

         

Klein Radim (Doz)

 

-

-

-

-

-

..

..

..

..

         

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

-

-

Sv

-

-

-

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

..

-

..

..

-

-

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Kp

Hn

Kp

Lk

-

-

-

-

-

         

Poláková Jana (Doz)

 

-

..

....

-

-

..

               

Růžičková Eliška (Doz)

 

Kp

..

Ki

Ki

-

-

Sv

Sv

-

         

Šeborová Jana (OCR)

 

..

..

Su

Su

Hn

-

               

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

Sh

..

-

-

..

..

         

Vidrnová Vlasta (Doz)

 

Ms

..

..

..

..

-

-

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Gergelitsová Šárka

2.hod

spojeno (Br Doz)

It

4B8 (It2)

(p2)

 
 

3.hod

spojeno (Br Doz)

It

6A8 (IT1)

(p2)

 
 

4.hod

spojeno (Br Doz)

It

6A8 (IT1)

(p2)

 
 

8.hod

spojeno (Br Doz)

It

5A8 (It1)

(p1)

 
 

9.hod

spojeno (Br Doz)

It

5A8 (It1)

(p1)

 

Hnátová Ivana

2.hod

spojeno (Bz Doz)

F

1A8 (Dív)

(č.44)

 
 

2.hod

supl. (Pa Doz)

F

1A8 (Chl)

(č.44)

 
 

5.hod

spojeno (Hs Doz)

F

1A8 (A1)

(f1)

 
 

5.hod

supl. (Sj OCR)

F

1A8 (A2)

(f1)

 
 

6.hod

přesun <<

F

4B8

(f2)

z 9.hod

Kurešová Lenka

4.hod

supl. (Bz Doz)

C

4B8 (H)

(fr)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

C

4B8 (D)

(fr)

 

Králíková Miroslava

3.hod

supl. (Ru Doz)

Bi

5A8 (PC3)

(bl)

 
 

4.hod

supl. (Ru Doz)

Bi

5A8 (PC3)

(bl)

 

Kureš Petr

1.hod

spojeno (Ru Doz)

Ch

3A8 (H)

(ch)

 
 

1.hod

supl. (Pa Doz)

Ch

3A8 (D)

(ch)

 
 

3.hod

spojeno (Bz Doz)

Ch

4B8 (H)

(ch)

 
 

3.hod

supl. (Pa Doz)

Ch

4B8 (D)

(ch)

 

Mareš Pavel

1.hod

supl. (Vi Doz)

Ov

1A8

(č.11)

 

Palla Roman

1.hod

supl. (Hm Doz)

A

4B8 (A2)

(j4)

 

Smetanová Marie

4.hod

změna

A

1A (A1)

(bi)

 
 

4.hod

spojeno (Hm Doz)

A

1A (A2)

(bi)

 

Škoulová Hana

4.hod

supl. (Si Doz)

A

2B (A2)

(st)

 

Šupková Renata

3.hod

spojeno (Sj OCR)

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 
 

3.hod

změna

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Sj OCR)

Vv

3A8 (Eva)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

3A8 (Evb)

(hv)

 

Šváchová Jana

6.hod

supl. (Mk Doz)

M

6A8

(f1)

 
 

7.hod

spojeno (Ru Doz)

F

2A (PC3)

(f2)

 
 

8.hod

spojeno (Ru Doz)

F

2A (PC3)

(f2)

 

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 6. hod - Hašková Klára, Poláková Jana

4A8, 1.- 9. hod - Beznosova Irina, Vidrnová Vlasta

5B8, 1.- 9. hod - Šintalová Pavla

7A8, 1.- 9. hod - Brabec Petr, Marešovská Alena

3A, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Pavlíčková Lada

3B, 1.- 9. hod - Klein Radim, Malý Jakub

 

Zpracováno v systému Bakaláři