Suplování:   Úterý 11.12.2018

datum výpisu: 11.12.2018 (12:10)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gergelitsová Šárka (Doz)

 

-

                         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

....

Ri

Ds

Ds

-

-

..

..

         

Kuťáková Eva (Doz)

   

-

                       

Malý Jakub (D)

 

-

-

-

Kh

Kp

-

-

-

-

         

Marešovská Alena (DVPP)

               

..

..

         

Nováková Šárka (Doz)

 

-

Hz

..

..

Ms

Ku

               

Nováková Tereza (OCR)

 

-

Zi

Zi

-

-

-

-

Sv

-

         

Poláková Jana (Doz)

     

..

                     

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

Dz

..

..

-

..

-

             

Smetanová Marie (JD)

           

-

-

-

-

         

Smetanová Marie (NeSu)

-

-

                         

Šeborová Jana (Doz)

 

..

..

Su

Su

Hs

-

-

-

-

         

Šváchová Jana (Doz)

       

-

                   

Vidrnová Vlasta (N)

 

Hz

Ru

-

-

Ms

Po

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Březinová Jana

9.hod

odpadá

Ch

6A8

 

zrušeno

Dvořák Zdeněk

2.hod

supl. (Pk Doz)

D

6B8

(d)

 

Dvořáková Dana

3.hod

odpadá

N

1A (NJ2)

 

Exkurze

 

4.hod

spojeno (Kb Doz)

C

2A (A2)

(č.31)

 
 

5.hod

spojeno (Kb Doz)

C

2A (A1)

(č.31)

 

Hašková Klára

5.hod

spojeno (Sj Doz)

Hv

2A8 (A2)

(hv)

 

Hoza Pavel

1.hod

supl. (Vi N)

D

2A8

(m1)

 
 

2.hod

supl. (No Doz)

C

3A

(m2)

 

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

Exkurze

Králová Alena

1.hod

změna

N

3A8 (NJ1)

(č.30)

 
 

3.hod

odpadá

N

1A (NJ1)

 

Exkurze

Králová Hana

4.hod

supl. (Mk D)

Sv

4B

(ch)

 

Krátká Hana

2.hod

odpadá

C

3B

 

Exkurze

 

6.hod

přesun >>

C

4A

 

na 14.12. 0.hod

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

1A

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Ch

3B (PC2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Ch

3B (PC2)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Mk D)

Ch

7A8

(ch)

 

Kurešová Lenka

6.hod

odpadá

C

1A

 

Exkurze

Kuťáková Eva

6.hod

supl. (No Doz)

Bi

7A8

(m2)

 

Mareš Pavel

5.hod

supl. (No Doz)

Z

1B (FJ)

(m2)

 
 

5.hod

spojeno (Vi N)

Z

1B (RJ)

(m2)

 
 

8.hod

odpadá

Z

1A

 

Exkurze

Palla Roman

1.hod

změna

A

3A (A2)

(vv)

 
 

4.hod

změna

A

3A8 (A1)

(vv)

 

Poláková Jana

4.hod

odpadá

Bi

3B (PC1)

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Vi N)

Bi

2A

(fr)

 

Prášek Vladimír

9.hod

odpadá

F

1A

 

Exkurze

Růžičková Eliška

2.hod

supl. (Vi N)

Bi

5A8

(ch)

 
 

5.hod

změna

Bi

6A8 (PC1)

(vv)

 
 

6.hod

změna

Bi

6A8 (PC1)

(vv)

 

Říčařová Andrea

3.hod

supl. (Kb Doz)

Ch

5A8

(f2)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

1A

 

Exkurze

Smetanová Marie

2.hod

změna

A

2A8 (A2)

(vv)

 
 

4.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Exkurze

Šintalová Pavla

5.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Exkurze

Škoulová Hana

2.hod

změna

A

2B (A2)

(f1)

 
 

5.hod

změna

A

4A (A1)

(m1)

 

Šupková Renata

3.hod

spojeno (Sj Doz)

Vv

4A8 (Eva)

(hv)

 
 

3.hod

změna

Vv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Sj Doz)

Vv

4A8 (Eva)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

4A8 (Evb)

(hv)

 

Šváchová Jana

8.hod

supl. (Nt OCR)

F

6A8

(f2)

 

Ziková Věra

2.hod

změna

A

5B8 (A1)

(č.31)

 
 

2.hod

spojeno (Nt OCR)

A

5B8 (A2)

(č.31)

 
 

3.hod

změna

A

5B8 (A2)

(m2)

 
 

3.hod

spojeno (Nt OCR)

A

5B8 (A1)

(m2)

 
 

5.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Koblerová Jaroslava, Šeborová Jana

3B, 1.- 6. hod - Nováková Šárka

Matematická olympiáda - 1. -5. hodina - studovna

 

Zpracováno v systému Bakaláři