Suplování:   Pátek 14.12.2018

datum výpisu: 13.12.2018 (11:23)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (Doz)

 

-

-

Pa

Pa

-

-

               

Heřmanová Darina (D)

 

-

-

Zi

..

Je

Pl

               

Hnátová Ivana (L)

       

-

Ga

                 

Koblerová Jaroslava (D)

 

Ds

Ru

-

-

-

-

               

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

-

-

-

               

Škoulová Hana (Doz)

 

..

Pl

....

-

Pl

                 

Vidrnová Vlasta (N)

 

....

..

..

-

-

-

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

1.hod

změna

F

8A8

(f1)

 
 

2.hod

změna

F

1B

(f1)

 

Dvořáková Dana

0.hod

navíc

C

4B

(č.44)

 
 

1.hod

supl. (Kb D)

C

2A

(m1)

 

Gergelitsová Šárka

5.hod

supl. (Hn L)

M

6B8

(č.31)

 

Hašková Klára

6.hod

změna

C

1B

(z)

 

Jelínková Dana

1.hod

změna

KA

3B (KAgr)+

(vv)

 
 

2.hod

změna

KA

3B (KAgr)+

(vv)

 
 

5.hod

změna

A

1B (A1)

(j3)

 
 

5.hod

spojeno (Hm D)

A

1B (A2)

(j3)

 

Klein Radim

5.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Exkurze

Krátká Hana

0.hod

přesun <<

C

4A

(m1)

z 11.12. 6.hod

Kureš Petr

3.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC2)

 

Exkurze

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC1)

 

Exkurze

 

5.hod

změna

Bi

2B (PC1)

(vv)

 
 

6.hod

změna

Bi

2B (PC1)

(vv)

 

Malý Jakub

1.hod

změna

VKF

3B (VKF)+

(mim)

 
 

2.hod

změna

VKF

3B (VKF)+

(mim)

 
 

3.hod

odpadá

F

7A8 (PC3)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

F

7A8 (PC3)

 

Exkurze

Mareš Pavel

3.hod

výměna <<

Z

3B

(m1)

z 12.12. 9.hod

Marešovská Alena

1.hod

změna

Bi

6B8 (PC1)

(č.44)

 
 

2.hod

změna

Bi

6B8 (PC1)

(č.44)

 
 

8.hod

navíc

HB

4A (HB2)+

(mim)

 
 

9.hod

navíc

HB

4A (HB2)+

(mim)

 

Palla Roman

2.hod

supl. (Sh Doz)

A

4A (A1)

(j4)

 
 

5.hod

změna

A

4A8 (A1)

(bi)

 
 

5.hod

spojeno (Sh Doz)

A

4A8 (A2)

(bi)

 
 

6.hod

změna

A

3A8 (A1)

(j3)

 
 

6.hod

spojeno (Hm D)

A

3A8 (A2)

(j3)

 

Pavlíčková Lada

3.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

2B (Dív)

(tv)

 
 

4.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

2B (Dív)

(tv)

 

Prášek Vladimír

3.hod

výměna >>

M

3B

 

na 12.12. 9.hod

Růžičková Eliška

2.hod

supl. (Kb D)

Bi

5A8

(č.30)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Exkurze

Šeborová Jana

1.hod

změna

Vv

1A (Vv)

(dk)

 
 

2.hod

změna

Vv

1A (Vv)

(dk)

 
 

3.hod

změna

Vv

2A8 (A2)

(dk)

 
 

4.hod

změna

Vv

2A8 (A2)

(dk)

 
 

5.hod

změna

Vv

2A (Vv)

(dk)

 
 

6.hod

změna

Vv

2A (Vv)

(dk)

 

Šupková Renata

2.hod

navíc

C

4A8

(m2)

 
 

3.hod

spojeno (Tu)

C

4A8 (A1)

(č.44)

 
 

4.hod

odpadá

C

4A8 (A1)

 

zrušeno

Turková Luďka

3.hod

odpadá

M

4A8 (A1)

 

změna hodiny

 

4.hod

navíc

M

4A8

(č.9)

 

Ziková Věra

3.hod

supl. (Hm D)

A

5A8 (A2)

(f2)

 

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 1.- 6. hod - Šintalová Pavla

 

Zpracováno v systému Bakaláři