Suplování:   Čtvrtek 17.1.2019

datum výpisu: 16.1.2019 (13:31)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Jelínková Dana (Doz)

 

-

-

..

..

Sm

-

-

..

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

..

-

Sv

-

..

-

Ri

Dz

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

Lk

-

-

..

-

..

..

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

..

..

-

-

Bz

Bz

-

..

..

         

Růžičková Eliška (OCR)

 

..

..

..

..

Kp

-

..

..

..

         

Vidrnová Vlasta (N)

 

-

-

Ds

No

..

Su

-

Ri

Dz

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

7.hod

přesun <<

N

3A8 (NJ2)

(j1)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

N

3A8 (NJ2)

 

na 7.hod

Beznosova Irina

5.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

2A8 (Chl)

(tv)

 
 

6.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

2A8 (Chl)

(tm)

 

Brabec Petr

1.hod

odpadá

It

1B (P2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

It

1B (P2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

It

1A (P2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

It

1A (P2)

 

Sportovní kurz

Doležalová Marie

3.hod

odpadá

It

1A (P1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

It

1A (P1)

 

Sportovní kurz

Dvořák Zdeněk

9.hod

supl. (Kb Doz)

D

5A8 (A1)

(d)

 
 

9.hod

spojeno (Vi N)

D

5A8 (A2)

(d)

 

Dvořáková Dana

3.hod

supl. (Vi N)

C

2A8

(č.11)

 
 

5.hod

odpadá

N

1A (NJ2)

 

Sportovní kurz

Gergelitsová Šárka

0.hod

přesun <<

VKM

7A8 (VKMa)+

(m2)

z 22.1. 9.hod

 

1.hod

odpadá

It

1B (P1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

It

1B (P1)

 

Sportovní kurz

Heřmanová Darina

4.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Sportovní kurz

Hnátová Ivana

5.hod

odpadá

M

8A8

 

zrušeno

Králová Alena

5.hod

odpadá

N

1A (NJ1)

 

Sportovní kurz

 

7.hod

přesun <<

N

3A8 (NJ1)

(d)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

N

3A8 (NJ1)

 

na 7.hod

Králová Hana

9.hod

odpadá

Sv

1A

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

5.hod

supl. (Ru OCR)

Ch

4A8

(č.44)

 

Kurešová Lenka

3.hod

supl. (Ma Doz)

C

6B8

(č.44)

 
 

4.hod

přesun >>

D

8A8

 

na 18.1. 0.hod

Nováková Šárka

4.hod

supl. (Vi N)

Sv

5B8

(d)

 
 

5.hod

odpadá

Fr

1B (FJ)

 

Sportovní kurz

Palla Roman

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

zrušeno

Říčařová Andrea

6.hod

odpadá

Ch

1B

 

Sportovní kurz

 

8.hod

supl. (Kb Doz)

Ch

5A8 (A2)

(bi)

 
 

8.hod

spojeno (Vi N)

Ch

5A8 (A1)

(bi)

 

Smetanová Marie

5.hod

supl. (Je Doz)

A

5A8 (A1)

(j3)

 
 

8.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Sportovní kurz

Šupková Renata

6.hod

supl. (Vi N)

C

4A8

(fr)

 

Šváchová Jana

3.hod

odpadá

M

1B

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Kb Doz)

M

2A

(14)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Jelínková Dana, Koblerová Jaroslava

1B, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Marešovská Alena, Pavlíčková Lada

 

Zpracováno v systému Bakaláři