Suplování:   Pátek 18.1.2019

datum výpisu: 17.1.2019 (12:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gergelitsová Šárka (JD)

 

-

-

Ly

Ly

-

-

-

             

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Jelínková Dana (Doz)

 

..

..

Si

Si

..

..

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

Sv

Ku

-

-

-

-

-

-

-

         

Klein Radim (Doz)

 

Bz

Bz

Bz

Bz

Sv

Sv

               

Králová Hana (L)

 

-

-

-

-

..

Hz

               

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

-

Hn

Nt

Nt

-

-

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Bz

Bz

-

-

-

-

-

-

-

         

Růžičková Eliška (OCR)

 

..

....

Ms

-

Sv

Sv

-

-

-

         

Smetanová Marie (D)

 

..

..

Zi

..

-

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

1.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

5B8 (H)

(tv)

 
 

1.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

5B8 (D)

(tv)

 
 

2.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

5B8 (H)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

5B8 (D)

(tv)

 
 

3.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

2B (Chl)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

2B (Chl)

(tv)

 

Brabec Petr

2.hod

odpadá

F

1B

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

3.hod

odpadá

N

1A (NJ2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

změna

C

4B

(č.30)

 

Hašková Klára

6.hod

odpadá

C

1B

 

Sportovní kurz

Heřmanová Darina

3.hod

změna

A

5A8 (A2)

(z)

 
 

5.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Sportovní kurz

Hnátová Ivana

4.hod

supl. (Ma Doz)

M

8A8

(bi)

 

Hoza Pavel

6.hod

supl. (Kh L)

C

6A8

(m2)

 

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

1A (NJ1)

 

Sportovní kurz

Krátká Hana

1.hod

odpadá

Hv

1A (Hv)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Hv

1A (Hv)

 

Sportovní kurz

Kurešová Lenka

5.hod

odpadá

C

1A

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

2.hod

supl. (Kb Doz)

M

5A8

(č.30)

 

Lysoněk Tomáš

3.hod

spojeno (Ga JD)

It

5B8 (It2)

(p2)

 
 

4.hod

spojeno (Ga JD)

It

5B8 (It2)

(p2)

 

Malý Jakub

6.hod

odpadá

M

4B

 

změna hodiny

Mareš Pavel

3.hod

supl. (Ru OCR)

Z

3A

(ch)

 
 

4.hod

odpadá

Z

1B

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

3.hod

odpadá

Fr

1B (FJ)

 

Sportovní kurz

Nováková Tereza

5.hod

supl. (Ma Doz)

M

2A8

(č.44)

 
 

6.hod

supl. (Ma Doz)

Z

6B8

(č.44)

 

Prášek Vladimír

4.hod

odpadá

F

1A

 

Sportovní kurz

Šeborová Jana

1.hod

odpadá

Vv

1A (Vv)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Vv

1A (Vv)

 

Sportovní kurz

Šintalová Pavla

3.hod

supl. (Je Doz)

A

5A8 (A1)

(st)

 
 

4.hod

supl. (Je Doz)

A

6A8 (A1)

(st)

 

Šváchová Jana

1.hod

supl. (Kb Doz)

M

2A

(m1)

 
 

5.hod

spojeno (Ru OCR)

M

7A8 (D)

(m2)

 
 

5.hod

supl. (Kn Doz)

M

7A8 (H)

(m2)

 
 

6.hod

spojeno (Ru OCR)

M

7A8 (D)

(č.31)

 
 

6.hod

supl. (Kn Doz)

M

7A8 (H)

(č.31)

 

Vidrnová Vlasta

3.hod

odpadá

R

1B (RJ)

 

Sportovní kurz

Ziková Věra

3.hod

supl. (Sm D)

A

1A8 (A1)

(j2)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Jelínková Dana, Koblerová Jaroslava

1B, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Marešovská Alena, Pavlíčková Lada

 

Zpracováno v systému Bakaláři