Suplování:   Pondělí 4.3.2019

datum výpisu: 4.3.2019 (7:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

5A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

5B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (Doz)

 

Po

No

Ku

Kr

Nt

Nt

-

..

..

         

Jelínková Dana (D)

 

..

..

Pt1

-

Sm

Si

               

Klein Radim (Doz)

 

Po

No

Ku

Kr

Nt

Nt

-

..

..

         

Mareš Pavel (L)

 

....

Kh

Br

Tu

-

Ru

-

             

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Prášek Vladimír (Doz)

 

-

-

..

..

-

..

..

-

-

         

Zemanová Jana (L)

 

Hs

..

Pt1

..

..

                 

Ziková Věra (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

5.hod

odpadá

N

5A8 (Nj)

 

Sportovní kurz

Brabec Petr

3.hod

supl. (Ms L)

F

1B

(f2)

 

Dvořák Zdeněk

4.hod

odpadá

C

5B8

 

Sportovní kurz

Gergelitsová Šárka

6.hod

navíc

It

2A8 (A1)

(p1)

 
 

7.hod

navíc

It

2A8 (A2)

(p1)

 

Hašková Klára

1.hod

supl. (Ze L)

C

1A8 (A2)

(j3)

 

Hnátová Ivana

2.hod

odpadá

F

5A8

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

6.hod

výměna <<

C

6A8

(č.30)

z 26.2. 4.hod

Koblerová Jaroslava

6.hod

odpadá

M

5A8

 

Sportovní kurz

Králová Alena

2.hod

odpadá

N

5B8 (NJ1)

 

Sportovní kurz

Králová Hana

2.hod

supl. (Ms L)

Sv

2A

(z)

 

Krátká Hana

4.hod

spojeno (Kn Doz)

C

4A (H)

(ch)

 
 

4.hod

supl. (Bz Doz)

C

4A (D)

(ch)

 

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

5B8

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

3.hod

spojeno (Kn Doz)

M

4A (H)

(č.44)

 
 

3.hod

supl. (Bz Doz)

M

4A (D)

(č.44)

 

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Bz Doz)

Sv

3B (Dív)

(f1)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Doz)

Sv

3B (Chl)

(f1)

 

Nováková Tereza

3.hod

odpadá

M

5B8

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3A8 (Dív)

(tv)

 
 

5.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

3A8 (Chl)

(tv)

 
 

6.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3A8 (Dív)

(tv)

 
 

6.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

3A8 (Chl)

(tv)

 

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Pilátová Eliška

2.hod

odpadá

N

5B8 (NJ2)

 

Sportovní kurz

Poláková Jana

1.hod

supl. (Bz Doz)

Bi

3B (Dív)

(ch)

 
 

1.hod

spojeno (Kn Doz)

Bi

3B (Chl)

(ch)

 

Praktikant1 P

3.hod

supl. (Je D)

A

6A8 (A1)

(j3)

 
 

3.hod

spojeno (Ze L)

A

6A8 (A2)

(j3)

 

Růžičková Eliška

6.hod

supl. (Ms L)

Bi

3A

(m1)

 

Říčařová Andrea

1.hod

odpadá

Ch

5A8

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Bi

5B8

 

Sportovní kurz

Smetanová Marie

5.hod

supl. (Je D)

A

8A8 (A2)

(f2)

 

Šintalová Pavla

6.hod

supl. (Je D)

A

8A8 (A2)

(j3)

 
 

8.hod

přesun <<

FCE

3B (FCE)+

(j3)

z 8.3. 2.hod

 

9.hod

přesun <<

FCE

3B (FCE)+

(j3)

z 8.3. 1.hod

Turková Luďka

4.hod

supl. (Ms L)

M

2B

(fr)

 
 

6.hod

odpadá

Z

5B8

 

Sportovní kurz

Vidrnová Vlasta

3.hod

odpadá

C

5A8

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 9. hod - Beznosova Irina, Klein Radim

5B8, 1.- 9. hod - Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír, Ziková Věra

 

Zpracováno v systému Bakaláři