Suplování:   Pondělí 11.3.2019

datum výpisu: 11.3.2019 (7:26)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2A8

     

KP

KP

                   

3A8

     

KP

KP

                   

4A8

     

KP

KP

                   

7A8

     

KP

KP

                   

3A

     

KP

KP

                   

3B

     

KP

KP

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (Doz)

     

....

                     

Kureš Petr (Doz)

   

-

                       

Kuťáková Eva (Doz)

     

-

-

                   

Nováková Tereza (Doz)

       

..

                   

Palla Roman (Doz)

     

..

                     

Poláková Jana (Doz)

     

-

..

                   

Růžičková Eliška (Doz)

     

..

-

                   

Říčařová Andrea (L)

 

Hs

No

..

..

Nt

Lk

-

             

Šintalová Pavla (N)

 

Pt1

Pt1

-

-

Sm

-

-

             

Šupková Renata (Doz)

       

..

                   

Vidrnová Vlasta (N)

 

Nt

Nt

Kb

..

..

..

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

3A8 (NJ2)

 

Kulturní pořad

Gergelitsová Šárka

8.hod

navíc

SM

4B (SM)+

(m2)

 
 

9.hod

navíc

SM

4B (SM)+

(m2)

 

Hašková Klára

1.hod

supl. (Ri L)

C

5A8

(ch)

 

Hoza Pavel

4.hod

odpadá

D

2A8

 

Kulturní pořad

Koblerová Jaroslava

3.hod

supl. (Vi N)

M

5A8

(č.44)

 
 

8.hod

navíc

VKM

4B (VKM2)+

(m1)

 
 

9.hod

navíc

VKM

4B (VKM2)+

(m1)

 

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

3A8 (NJ1)

 

Kulturní pořad

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

3B

 

Kulturní pořad

Kurešová Lenka

6.hod

supl. (Ri L)

D

1A

(bi)

 

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Ri L)

Sv

1B

(ch)

 

Nováková Tereza

1.hod

spojeno (Vi N)

M

2A8 (A1)

(14)

 
 

2.hod

spojeno (Vi N)

M

2A8 (A2)

(14)

 
 

5.hod

supl. (Ri L)

M

5B8

(č.44)

 

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Kulturní pořad

Pilátová Eliška

3.hod

odpadá

N

4A8 (Nj)

 

Kulturní pořad

Praktikant1 P

1.hod

supl. (Si N)

CAE

4B (CAE1)+

(j2)

 
 

2.hod

supl. (Si N)

CAE

4B (CAE1)+

(j2)

 

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

supl. (Si N)

A

7A8 (A1)

(j3)

 

Šintalová Pavla

8.hod

přesun <<

FCE

3B (FCE)+

(j3)

z 15.3. 2.hod

 

9.hod

přesun <<

FCE

3B (FCE)+

(j3)

z 15.3. 1.hod

Šváchová Jana

3.hod

přesun >>

M

7A8

 

na 13.3. 1.hod

Turková Luďka

3.hod

odpadá

M

3A

 

Kulturní pořad

Zemanová Jana

4.hod

odpadá

Fr

3A (Fr)

 

Kulturní pořad

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 3. hod - Palla Roman

2A8, 4. hod - Nováková Tereza

3A8, 3., 4. hod - Růžičková Eliška

4A8, 4. hod - Šupková Renata

4A8, 3. hod - Ballová Renata

7A8, 3., 4. hod - Kuťáková Eva

3B, 3., 4. hod - Poláková Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři