Suplování:   Středa 10.4.2019

datum výpisu: 9.4.2019 (14:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

8A8

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

         

4A

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

         

4B

 

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (Doz)

 

-

-

Kn

Ru

..

..

-

             

Brabec Petr (D)

 

Ga

Ga

Ga

Ga

Ma

Ma

-

             

Březinová Jana (MAT)

         

-

..

-

-

-

         

Dvořák Zdeněk (MAT)

           

-

               

Heřmanová Darina (MAT)

         

Pt1

Sh

-

-

-

         

Hnátová Ivana (MAT)

         

..

-

..

..

-

         

Hoza Pavel (MAT)

             

-

             

Koblerová Jaroslava (MAT)

         

..

-

-

-

-

         

Kureš Petr (MAT)

         

-

-

..

..

-

         

Kuťáková Eva (MAT)

         

-

-

-

-

           

Malý Jakub (MAT)

         

..

-

-

-

-

         

Pavlíčková Lada (MAT)

         

-

-

-

-

-

         

Poláková Jana (MAT)

         

-

-

-

-

-

         

Prášek Vladimír (JD)

       

Kr

Kr

..

-

No

-

         

Říčařová Andrea (Doz)

 

-

-

-

-

Ma

Ma

..

..

-

         

Turková Luďka (N)

 

Pk

..

..

-

Ms

..

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Maturity

Březinová Jana

3.hod

navíc

Ch

3A

(f1)

 

Dvořák Zdeněk

5.hod

změna

D

7A8

(ch)

 
 

7.hod

přesun <<

C

5B8

(bi)

z 9.hod

 

8.hod

změna

C

2B

(č.31)

 
 

9.hod

přesun >>

C

5B8

 

na 7.hod

Dvořáková Dana

4.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Maturity

Gergelitsová Šárka

1.hod

spojeno (Br D)

It

2A (A2)

(p2)

 
 

2.hod

spojeno (Br D)

It

2A (A2)

(p2)

 
 

3.hod

spojeno (Br D)

It

2B (A2)

(p2)

 
 

4.hod

spojeno (Br D)

It

2B (A2)

(p2)

 
 

5.hod

navíc

It

1A8 (A1)

(p1)

 
 

6.hod

navíc

It

1A8 (A2)

(p1)

 

Hnátová Ivana

4.hod

odpadá

M

8A8 (A2)

 

Maturity

Hoza Pavel

2.hod

navíc

C

3A

(d)

 
 

3.hod

odpadá

C

3A (A2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

8A8 (A1)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

C

8A8 (A2)

 

Maturity

 

6.hod

změna

D

3B

(f1)

 

Hronek Roman

1.hod

odpadá

VKF

4B (VKF2)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

VKF

4B (VKF2)+

 

Maturity

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Maturity

 

4.hod

navíc

M

1A

(m2)

 

Klein Radim

3.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

1A8 (Dív)

(tm)

 
 

5.hod

navíc

Tv

6A8

(tv)

 
 

6.hod

navíc

Tv

6A8

(tv)

 

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Maturity

 

5.hod

změna

N

2B (Nj2)

(f1)

 
 

6.hod

změna

N

2B (Nj2)

(bl)

 

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

Sv

4A

 

Maturity

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4A

 

Maturity

 

4.hod

spojeno (Pk JD)

C

3B (A1)

(č.9)

 
 

5.hod

změna

C

3B (A1)

(m1)

 
 

5.hod

spojeno (Pk JD)

C

3B (A2)

(m1)

 

Kurešová Lenka

4.hod

odpadá

C

1A (A1)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

C

1A

(m2)

 
 

7.hod

změna

C

1A8

(č.30)

 

Malý Jakub

2.hod

změna

F

7A8

(f1)

 
 

4.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Maturity

Mareš Pavel

5.hod

supl. (Tu N)

Z

3A8

(č.44)

 
 

6.hod

změna

Z

1A

(m2)

 
 

8.hod

změna

Z

2A

(č.30)

 

Marešovská Alena

5.hod

změna

Bi

1B (PC1)

(f2)

 
 

5.hod

spojeno (Ri Doz)

Bi

1B (PC2)

(f2)

 
 

6.hod

změna

Bi

1B (PC1)

(f2)

 
 

6.hod

spojeno (Ri Doz)

Bi

1B (PC2)

(f2)

 

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Maturity

 

7.hod

změna

Fr

2A (Fr)

(č.31)

 
 

8.hod

supl. (Pk JD)

Sv

3B

(f1)

 

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Maturity

 

8.hod

změna

Sp

6B8 (Sp)

(hv)

 
 

9.hod

změna

Sp

6B8 (Sp)

(hv)

 

Pilátová Eliška

5.hod

navíc

Tv

6B8

(tm)

 
 

6.hod

navíc

Tv

6B8

(tm)

 

Poláková Jana

1.hod

odpadá

VKB

4A (VKB2)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

VKB

4A (VKB2)+

 

Maturity

Praktikant1 P

5.hod

supl. (Hm MAT)

A

2A (A2)

(bi)

 

Prášek Vladimír

1.hod

supl. (Tu N)

M

2B

(č.9)

 

Růžičková Eliška

4.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

3A8 (Dív)

(tm)

 

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Maturity

 

5.hod

změna

A

2A (A1)

(bl)

 
 

6.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Maturity

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

KA

8A8 (KAB2)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

KA

8A8 (KAB2)

 

Maturity

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Maturity

 

6.hod

supl. (Hm MAT)

A

3A8 (A2)

(č.31)

 

Šváchová Jana

6.hod

navíc

M

3A

(ch)

 

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

KR

4B (KR2)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

KR

4B (KR2)

 

Maturity

Ziková Věra

1.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Maturity

 

Zpracováno v systému Bakaláři