Suplování:   Úterý 30.4.2019

datum výpisu: 29.4.2019 (13:44)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7A8

         

KP

KP

               

8A8

     

Th

Absc

KP

KP

               

1B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

3B

         

KP

KP

               

4A

     

Th

Absc

KP

KP

               

4B

     

Th

Absc

KP

KP

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (Doz)

 

Kn

Kn

-

-

..

..

-

..

..

         

Brabec Petr (Doz)

     

Ga

                     

Dvořáková Dana (Doz)

     

Pi

                     

Heřmanová Darina (Doz)

 

..

..

..

Pl

Sm

-

-

-

-

         

Krátká Hana (Doz)

     

-

                     

Kuťáková Eva (Doz)

 

-

-

..

-

-

-

-

-

-

         

Malý Jakub (Doz)

         

..

-

               

Mareš Pavel (Doz)

 

..

..

-

-

-

..

               

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

<>

-

-

..

               

Růžičková Eliška (Doz)

 

Dz

-

-

..

..

..

               

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

Sh

..

-

               

Turková Luďka (N)

 

Mk

Mk

Dz

Nt

-

Nt

Mk

-

-

         

Ziková Věra (Doz)

 

..

Nt

Nt

-

..

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

5.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Kulturní pořad

Brabec Petr

2.hod

odpadá

F

1B

 

Exkurze

Dvořák Zdeněk

1.hod

supl. (Ru Doz)

D

5A8

(d)

 
 

3.hod

supl. (Tu N)

D

2B

(z)

 

Dvořáková Dana

6.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Kulturní pořad

Gergelitsová Šárka

3.hod

spojeno (Br Doz)

It

6B8 (It2)

(p2)

 

Hašková Klára

4.hod

odpadá

C

1B

 

Exkurze

Hoza Pavel

3.hod

výměna <<

D

2A8

(č.44)

z 6.5. 4.hod

Jelínková Dana

3.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Kulturní pořad

Klein Radim

1.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

1A8 (Dív)

(tm)

 
 

2.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

1A8 (Dív)

(tm)

 
 

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Tv

3A (Chl)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

3A (Chl)

 

Exkurze

Králová Alena

3.hod

změna

N

1A (NJ1)

(d)

 
 

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

4.hod

odpadá

Sv

4B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Kulturní pořad

Krátká Hana

6.hod

odpadá

C

4A

 

Kulturní pořad

 

8.hod

odpadá

Hv

1B (Hv)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Hv

1B (Hv)

 

Exkurze

Kurešová Lenka

1.hod

změna

D20

4B (D20)+

(z)

 
 

2.hod

změna

D20

4B (D20)+

(z)

 

Malý Jakub

1.hod

supl. (Tu N)

M

2B (A2)

(č.11)

 
 

2.hod

supl. (Tu N)

M

2B (A1)

(14)

 
 

7.hod

supl. (Tu N)

M

4A8

(č.9)

 

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

3A

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Fr

1B (FJ)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Kulturní pořad

 

8.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

zrušeno

Nováková Tereza

2.hod

spojeno (Zi Doz)

M

5B8 (A1)

(č.31)

 
 

3.hod

spojeno (Zi Doz)

M

5B8 (A2)

(č.11)

 
 

4.hod

supl. (Tu N)

Z

5B8

(z)

 
 

6.hod

supl. (Tu N)

Z

5A8

(z)

 

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Kulturní pořad

Palla Roman

1.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Exkurze

 

4.hod

změna

A

3A8 (A1)

(m2)

 
 

4.hod

spojeno (Hm Doz)

A

3A8 (A2)

(m2)

 
 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Kulturní pořad

Pavlíčková Lada

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Obecná absence třídy

Pilátová Eliška

3.hod

supl. (Ds Doz)

N

1A (NJ2)

(st)

 
 

8.hod

změna

N

4A8 (Nj)

(j3)

 
 

9.hod

změna

N

6B8 (Nj)

(j3)

 

Prášek Vladimír

6.hod

odpadá

F

3B

 

Kulturní pořad

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Třídnická hodina

 

5.hod

supl. (Hm Doz)

A

5A8 (A2)

(z)

 

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Třídnická hodina

 

4.hod

spojeno (Si Doz)

A

7A8 (A1)

(j3)

 
 

5.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Kulturní pořad

Šupková Renata

8.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

5.hod

odpadá

R

1B (RJ)

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 5., 6. hod - Malý Jakub

8A8, 3. hod - Brabec Petr

1B, 1.- 6. hod - Mareš Pavel, Marešovská Alena

3A, 1.- 6. hod - Růžičková Eliška, Ziková Věra

4A, 3. hod - Krátká Hana

4B, 3. hod - Dvořáková Dana

4A 3. hod fr
4B 3. hod č. 31
8A8 3. hod f2

 

Zpracováno v systému Bakaláři