Suplování:   Úterý 7.5.2019

datum výpisu: 6.5.2019 (12:14)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

6A8

   

Pře

Pře

                     

6B8

   

Pře

Pře

                     

7A8

   

Pře

Pře

                     

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

2A

   

Pře

Pře

                     

2B

   

Pře

Pře

                     

3A

   

Pře

Pře

                     

3B

   

Pře

Pře

                     

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (Doz)

   

-

..

                     

Brabec Petr (Doz)

   

Ma

..

                     

Březinová Jana (Doz)

   

..

                       

Dvořák Zdeněk (JD)

       

Ku

Pk

                 

Hoza Pavel (NeSu)

 

-

-

..

<>

-

-

-

             

Jelínková Dana (Doz)

 

-

-

Sm

Zi

Sh

..

-

-

-

         

Nováková Šárka (Doz)

   

..

..

                     

Prášek Vladimír (Doz)

   

..

..

                     

Šváchová Jana (Doz)

   

..

..

                     

Turková Luďka (L)

 

..

..

..

Nt

-

Nt

Mk

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

5.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Ukončila studium

Březinová Jana

4.hod

výměna <<

Ch

6A8

(ch)

z 10.5. 5.hod

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

N

7A8 (NJ)

 

Přednáška-beseda

 

6.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

6B8 (It1)

 

Přednáška-beseda

Hašková Klára

2.hod

odpadá

Hv

6A8 (Hv)

 

Přednáška-beseda

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

KA

4B (KAg2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAg2)+

 

Ukončila studium

Klein Radim

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

PS

4B (PS)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

PS

4B (PS)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

R

2A (Rj)

 

Přednáška-beseda

 

4.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

Krátká Hana

2.hod

odpadá

C

3B

 

Přednáška-beseda

 

6.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Kureš Petr

3.hod

odpadá

Ch

3B (PC3)

 

Přednáška-beseda

Kurešová Lenka

1.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Dz JD)

Bi

2B

(fr)

 

Malý Jakub

1.hod

navíc

M

2B

(č.11)

 
 

7.hod

supl. (Tu L)

M

4A8

(č.9)

 

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

SZ

4B (SZ)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SZ

4B (SZ)+

 

Ukončila studium

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Br Doz)

Bi

1B

(f2)

 

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Ukončila studium

Nováková Tereza

2.hod

změna

M

5B8 (A2)

(z)

 
 

4.hod

supl. (Tu L)

Z

5B8

(z)

 
 

6.hod

supl. (Tu L)

Z

5A8

(z)

 
 

8.hod

změna

M

6A8

(z)

 

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp)

 

Přednáška-beseda

 

3.hod

odpadá

Sp

6A8 (Sp)

 

Přednáška-beseda

 

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

Palla Roman

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Pavlíčková Lada

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Pilátová Eliška

8.hod

změna

N

4A8 (Nj)

(j3)

 
 

9.hod

změna

N

6B8 (Nj)

(j3)

 

Poláková Jana

3.hod

odpadá

Bi

3B (PC2)

 

Přednáška-beseda

Prášek Vladimír

5.hod

supl. (Dz JD)

F

2B

(fr)

 

Smetanová Marie

3.hod

supl. (Je Doz)

A

1B (A1)

(č.9)

 
 

5.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Šeborová Jana

2.hod

odpadá

Vv

6A8 (Vv)

 

Přednáška-beseda

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

CAE

4B (CAE2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

CAE

4B (CAE2)+

 

Ukončila studium

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

A

2B (A2)

 

Přednáška-beseda

 

3.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Je Doz)

A

5A8 (A1)

(pr)

 

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

Fm

4B (FG)+

 

Ukončila studium

Ziková Věra

4.hod

supl. (Je Doz)

A

1A (A1)

(pr)

 

Pedagogický dohled u třídy:

6A8, 2., 3. hod - Ballová Renata

6B8, 2., 3. hod - Brabec Petr

7A8, 2., 3. hod - Šváchová Jana

2A, 2. hod - Březinová Jana

3A, 2., 3. hod - Nováková Šárka

3B, 2., 3. hod - Prášek Vladimír

 

Zpracováno v systému Bakaláři