Suplování:   Pátek 10.5.2019

datum výpisu: 9.5.2019 (12:06)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7A8

         

Pře

                 

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

3A

       

Pře

                   

3B

           

Pře

               

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Březinová Jana (N)

 

..

..

-

Hn

<>

Lk

               

Králová Alena (Doz)

           

..

               

Krátká Hana (Doz)

 

..

..

..

Hz

..

..

               

Kurešová Lenka (NeSu)

       

..

                   

Pavlíčková Lada (NV)

 

Kn

Kn

-

-

-

-

               

Škoulová Hana (Doz)

 

..

..

....

-

Sm

-

               

Turková Luďka (L)

 

..

..

..

Su

Ga

-

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

5.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

N

3B (NJ2)

 

Přednáška-beseda

Beznosova Irina

3.hod

odpadá

Tv

2B (Dív)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Tv

2B (Dív)

 

Exkurze

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

5.hod

supl. (Tu L)

M

3A

(m1)

 

Hnátová Ivana

4.hod

supl. (Bj N)

F

3A8

(ch)

 

Hoza Pavel

3.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Kr Doz)

D

3B

(14)

 
 

5.hod

výměna <<

C

6A8

(f1)

z 7.5. 4.hod

Klein Radim

1.hod

spojeno (Pa NV)

Tv

5B8 (D)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Pa NV)

Tv

5B8 (D)

(tm)

 
 

3.hod

odpadá

Tv

2B (Chl)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Tv

2B (Chl)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Přednáška-beseda

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Ukončila studium

 

5.hod

změna

D

1A8

(d)

 

Králová Hana

3.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

5.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

Exkurze

Kurešová Lenka

6.hod

supl. (Bj N)

C

1A8

(bi)

 

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Bi

2B (PC2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Bi

2B (PC2)

 

Exkurze

Malý Jakub

3.hod

změna

F

7A8 (PC1)

(pr)

 
 

4.hod

změna

F

7A8 (PC1)

(pr)

 
 

6.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

Marešovská Alena

6.hod

změna

Bi

6B8

(f1)

 

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Sv

3B

 

změna hodiny

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

Palla Roman

3.hod

změna

A

6B8 (A2)

(f2)

 
 

4.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Přednáška-beseda

Poláková Jana

5.hod

změna

Bi

3B

(m2)

 

Prášek Vladimír

5.hod

odpadá

F

2B (PC1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

F

2B (PC1)

 

Exkurze

Růžičková Eliška

5.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Přednáška-beseda

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Sh Doz)

A

4A8 (A2)

(pr)

 

Šupková Renata

4.hod

změna

C

4A8 (A1)

(č.9)

 
 

4.hod

spojeno (Tu L)

C

4A8 (A2)

(č.9)

 

Ziková Věra

4.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Přednáška-beseda

Pedagogický dohled u třídy:

2B, 1.- 6. hod - Krátká Hana

3B, 6. hod - Králová Alena

Přednáška "Činnost Evropské komise" (učebna č. 44)
4. hod 3A
5. hod 7A8
6.hod 3B

 

Zpracováno v systému Bakaláři