Suplování:   Úterý 14.5.2019

datum výpisu: 13.5.2019 (11:05)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

6A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

6B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Brabec Petr (Doz)

 

-

No

..

..

Ga

-

               

Březinová Jana (N)

 

..

Kb

Ms

-

..

..

-

-

..

         

Hašková Klára (Doz)

 

..

..

-

Ri

Ma

Po

-

-

-

         

Hnátová Ivana (L)

 

Nt

-

                       

Krátká Hana (Doz)

 

....

..

-

-

-

..

-

Ms

..

         

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

-

..

-

               

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

..

..

-

..

               

Šeborová Jana (Doz)

 

..

..

Vi

Ru

Ma

-

-

-

-

         

Šupková Renata (Doz)

 

Kp

-

Vi

Ru

-

-

-

Ms

..

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

..

-

..

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

odpadá

N

6A8 (Nj)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

5.hod

odpadá

Tv

3A (Dív)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

3A (Dív)

 

Exkurze

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

C

7A8

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

N

7A8 (NJ)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

6B8 (It1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

It

6B8 (It1)

 

Exkurze

 

5.hod

spojeno (Br Doz)

It

4A8 (It2)

(p2)

 
 

8.hod

změna

VKM

7A8 (VKMa)+

(č.31)

 
 

9.hod

změna

VKM

7A8 (VKMa)+

(č.31)

 

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

KA

4B (KAg2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAg2)+

 

Ukončila studium

Hnátová Ivana

7.hod

odpadá

M

6B8 (A2)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

M

6B8 (A1)

 

Exkurze

Hoza Pavel

3.hod

odpadá

C

3A

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

C

6A8

 

Exkurze

Jelínková Dana

3.hod

změna

A

1B (A1)

(j3)

 
 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

2.hod

supl. (Bj N)

M

2A

(č.44)

 
 

3.hod

změna

M

5A8

(č.31)

 
 

4.hod

změna

M

2A (A2)

(ch)

 
 

5.hod

změna

M

2A (A1)

(ch)

 
 

8.hod

změna

VKM

3B (VKMb)+

(č.30)

 
 

9.hod

změna

VKM

3B (VKMb)+

(č.30)

 

Klein Radim

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Tv

3A (Chl)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

3A (Chl)

 

Exkurze

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

PS

4B (PS)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

PS

4B (PS)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Sv

6B8

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

1.hod

supl. (Su Doz)

Ch

4A8

(ch)

 
 

3.hod

odpadá

Ch

3B (PC1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Ch

3B (PC1)

 

Exkurze

Kurešová Lenka

1.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

7.hod

odpadá

C

6B8 (A1)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

C

6B8 (A2)

 

Exkurze

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

SZ

4B (SZ)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SZ

4B (SZ)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

supl. (Bj N)

Ov

3A8

(ch)

 
 

8.hod

supl. (Kr Doz)

Z

1B (Hv)

(z)

 
 

8.hod

spojeno (Su Doz)

Z

1B (Vv)

(z)

 

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

spojeno (Hs Doz)

Bi

2A8 (A1)

(f2)

 
 

5.hod

supl. (Sj Doz)

Bi

2A8 (A2)

(f2)

 

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Br Doz)

Sv

1B

(f2)

 
 

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Ukončila studium

 

5.hod

změna

Fr

1B (FJ)

(d)

 
 

6.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Exkurze

Nováková Tereza

1.hod

supl. (Hn L)

M

5B8

(f1)

 
 

8.hod

odpadá

M

6A8

 

Exkurze

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Sp

6A8 (Sp)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Sp

6B8 (Sp)

 

Exkurze

Palla Roman

1.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Pavlíčková Lada

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Pilátová Eliška

8.hod

změna

N

4A8 (Nj)

(j3)

 
 

9.hod

odpadá

N

6B8 (Nj)

 

Exkurze

Poláková Jana

2.hod

změna

M

3A8

(f1)

 
 

3.hod

odpadá

Bi

3B (PC3)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Bi

3B (PC3)

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Hs Doz)

M

3A8

(d)

 

Růžičková Eliška

4.hod

supl. (Sj Doz)

Bi

4A8 (Eva)

(bi)

 
 

4.hod

spojeno (Su Doz)

Bi

4A8 (Evb)

(bi)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

6A8 (PC3)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Bi

6A8 (PC3)

 

Exkurze

Říčařová Andrea

4.hod

supl. (Hs Doz)

Ch

1B

(f2)

 

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

změna

A

1A (A2)

(č.44)

 
 

5.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

CAE

4B (CAE2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

CAE

4B (CAE2)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Exkurze

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Turková Luďka

7.hod

změna

M

4A8

(č.11)

 

Vidrnová Vlasta

3.hod

supl. (Sj Doz)

D

4A8 (Eva)

(č.44)

 
 

3.hod

spojeno (Su Doz)

D

4A8 (Evb)

(č.44)

 

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

6A8, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Šeborová Jana

6B8, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Šupková Renata

7A8, 1.- 6. hod - Malý Jakub, Šváchová Jana

3A, 1.- 6. hod - Brabec Petr

3B, 1.- 6. hod - Prášek Vladimír

 

Zpracováno v systému Bakaláři