Suplování:   Pátek 24.5.2019

datum výpisu: 23.5.2019 (10:57)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7A8

           

SK

               

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

3A

           

SK

               

3B

           

SK

               

4A

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

4B

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Březinová Jana (N)

 

Pk

Pk

-

Ru

Nt

Ak

-

-

-

         

Dvořák Zdeněk (MAT)

 

..

-

-

                     

Dvořáková Dana (MAT)

-

....

..

..

-

..

-

               

Heřmanová Darina (NeSu)

 

-

-

                       

Hoza Pavel (NeSu)

       

-

                   

Hronek Roman (MAT)

-

-

-

-

-

                   

Klein Radim (Doz)

           

..

               

Králová Alena (MAT)

 

-

                         

Králová Hana (MAT)

-

-

-

..

-

..

                 

Krátká Hana (MAT)

-

..

..

..

..

..

..

               

Kuťáková Eva (MAT)

-

..

-

..

..

..

..

-

-

           

Mareš Pavel (MAT)

-

Vi

 

-

                     

Marešovská Alena (MAT)

 

Pk

Pk

                       

Pilátová Eliška (MAT)

 

-

                         

Poláková Jana (MAT)

 

Hs

Hs

 

..

                   

Růžičková Eliška (Doz)

           

..

               

Růžičková Eliška (MAT)

   

....

..

                     

Smetanová Marie (MAT)

-

..

..

Lk

..

-

..

               

Šintalová Pavla (MAT)

-

Pt1

Pt1

-

-

                   

Škoulová Hana (DVPP)

 

..

..

....

-

Pl

-

-

             

Šupková Renata (MAT)

   

-

..

                     

Vidrnová Vlasta (MAT)

     

..

-

                   

Zemanová Jana (N)

 

-

Lk

Zi

Je

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

5.hod

přesun <<

N

3B (NJ2)

(j1)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

N

3B (NJ2)

 

na 5.hod

Hašková Klára

1.hod

změna

C

3A8 (A1)

(č.11)

 
 

1.hod

spojeno (Po MAT)

C

3A8 (A2)

(č.11)

 
 

2.hod

změna

C

3A8 (A2)

(č.11)

 
 

2.hod

spojeno (Po MAT)

C

3A8 (A1)

(č.11)

 

Hnátová Ivana

1.hod

změna

F

1A8

(hv)

 
 

3.hod

změna

F

3A8

(č.11)

 
 

4.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

navíc

F

2A8

(č.30)

 

Hoza Pavel

3.hod

přesun <<

C

3A

(f1)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

 

6.hod

přesun >>

C

3A

 

na 3.hod

Jelínková Dana

4.hod

změna

A

6A8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

spojeno (Ze N)

A

6A8 (A2)

(j3)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

změna

M

2A

(č.9)

 
 

2.hod

změna

M

5A8

(bi)

 
 

3.hod

výměna <<

M

2A

(č.44)

z 20.5. 1.hod

 

4.hod

výměna <<

M

1A

(f1)

z 23.5. 6.hod

 

5.hod

výměna <<

M

1A

(č.31)

z 20.5. 2.hod

Králová Alena

4.hod

přesun <<

D

1A8

(č.11)

z 5.hod

 

5.hod

přesun <<

N

3B (NJ1)

(č.44)

z 6.hod

 

6.hod

supl. (Bj N)

D

1A8

(bi)

 

Králová Hana

6.hod

změna

Sv

6A8

(ch)

 

Kurešová Lenka

2.hod

spojeno (Ze N)

C

1A8 (A2)

(14)

 
 

3.hod

spojeno (Sm MAT)

C

1A8 (A1)

(14)

 
 

4.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

výměna >>

C

1A

 

na 20.5. 2.hod

 

6.hod

odpadá

D

8A8

 

Ukončila studium

Malý Jakub

2.hod

změna

VKF

3B (VKF)+

(p2)

 
 

3.hod

změna

F

7A8 (PC3)

(pr)

 
 

4.hod

změna

F

7A8 (PC3)

(pr)

 
 

6.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

4.hod

změna

Z

1B

(z)

 

Marešovská Alena

5.hod

navíc

Bi

6B8

(bi)

 
 

6.hod

přesun <<

Bi

6B8

(č.44)

z 6.hod

Nováková Šárka

4.hod

přesun <<

Sv

3B

(fr)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Sv

3B

 

na 4.hod

Nováková Tereza

5.hod

supl. (Bj N)

M

6A8

(ch)

 

Ošmerová Magda

4.hod

změna

Sp

5A8 (Sp)

(bi)

 
 

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

Palla Roman

3.hod

změna

A

6B8 (A2)

(f2)

 
 

5.hod

spojeno (Sh DVPP)

A

4A8 (A2)

(j3)

 

Poláková Jana

3.hod

výměna >>

Bi

2A

 

na 20.5. 1.hod

 

5.hod

navíc

M

1A8

(č.9)

 

Praktikant1 P

1.hod

supl. (Si MAT)

FCE

3B (FCE)+

(j2)

 
 

2.hod

supl. (Si MAT)

FCE

3B (FCE)+

(j2)

 

Prášek Vladimír

1.hod

spojeno (Ma MAT)

F

6B8 (PC1)

(f2)

 
 

2.hod

spojeno (Ma MAT)

F

6B8 (PC1)

(f2)

 
 

3.hod

změna

M

3B

(ch)

 
 

4.hod

výměna >>

F

1A

 

na 23.5. 6.hod

Růžičková Eliška

4.hod

supl. (Bj N)

Bi

3A8

(ch)

 

Šupková Renata

4.hod

navíc

C

4A8

(č.44)

 

Šváchová Jana

1.hod

změna

M

1B

(14)

 
 

2.hod

změna

F

2A

(f1)

 

Turková Luďka

3.hod

navíc

M

4A8

(č.9)

 
 

4.hod

odpadá

M

4A8 (A2)

 

zrušeno

 

5.hod

změna

M

3A

(14)

 

Vidrnová Vlasta

1.hod

supl. (Ms MAT)

D

4A8

(z)

 
 

2.hod

změna

D

4A8

(hv)

 

Ziková Věra

3.hod

supl. (Ze N)

A

6B8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

změna

A

3A (A1)

(bl)

 

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 6. hod - Klein Radim, Růžičková Eliška

3A, 6. hod - Klein Radim, Růžičková Eliška

3B, 6. hod - Klein Radim, Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři