Suplování:   Středa 5.6.2019

datum výpisu: 4.6.2019 (12:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

5A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

5B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

6B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

1A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (N)

 

-

-

Kn

Pa

Ru

Ru

-

-

-

         

Hašková Klára (Doz)

 

-

Bj

-

Ri

..

..

               

Heřmanová Darina (Doz)

 

Br

-

..

-

..

Po

               

Hnátová Ivana (Doz)

 

..

..

-

..

..

-

..

..

-

         

Jelínková Dana (Doz)

 

Br

..

..

Ms

-

-

               

Kurešová Lenka (Doz)

 

-

-

..

..

..

-

Bj

-

-

         

Nováková Šárka (JD)

   

-

-

..

-

..

..

-

..

         

Palla Roman (Doz)

 

-

-

..

Vi

Kp

Po

               

Pilátová Eliška (L)

         

..

..

-

..

..

         

Poláková Jana (L)

 

..

                         

Smetanová Marie (Doz)

 

Vi

..

..

Vi

..

..

               

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

Pk

..

-

-

               

Škoulová Hana (DVPP)

 

-

-

..

..

Kp

..

               

Šváchová Jana (Doz)

 

....

Ma

-

Hz

-

-

..

..

..

         

Zemanová Jana (N)

 

Vi

....

..

Ms

..

-

               

Ziková Věra (Doz)

 

..

..

Pk

-

..

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

2.hod

odpadá

N

5A8 (Nj)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Ukončila studium

Brabec Petr

1.hod

supl. (Hm Doz)

F

1B (A2)

(f1)

 
 

1.hod

spojeno (Je Doz)

F

1B (A1)

(f1)

 
 

2.hod

odpadá

It

2A (A2)

 

Exkurze

Březinová Jana

2.hod

supl. (Hs Doz)

Ch

3A8

(f1)

 
 

4.hod

odpadá

Ch

6B8

 

Exkurze

 

7.hod

supl. (Lk Doz)

Bi

1A8

(bi)

 

Dvořák Zdeněk

5.hod

odpadá

D

7A8

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

C

5B8

 

Exkurze

Dvořáková Dana

4.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

7.hod

odpadá

C

7A8 (A2)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

C

7A8 (A1)

 

Exkurze

Gergelitsová Šárka

1.hod

odpadá

It

2A (A1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

It

2A (A1)

 

Exkurze

Hoza Pavel

4.hod

supl. (Sv Doz)

C

3A

(f1)

 
 

5.hod

odpadá

C

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Hronek Roman

1.hod

odpadá

VKF

4B (VKF2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKF

4B (VKF2)+

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

1A (A2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

M

1A (A1)

 

Exkurze

Klein Radim

3.hod

supl. (Bz N)

Tv

1A8 (Dív)

(tm)

 

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

5B8 (NJ1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sv

2A

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

 

7.hod

odpadá

R

2A (Rj)

 

Exkurze

Krátká Hana

1.hod

odpadá

Hv

5B8 (Hv)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Hv

5B8 (Hv)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

1A

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Pl Doz)

Ch

4A8 (A1)

(ch)

 
 

5.hod

spojeno (Sh DVPP)

Ch

4A8 (A2)

(ch)

 
 

7.hod

odpadá

Ch

5B8 (PC1)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

Ch

5B8 (PC1)

 

Exkurze

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

Bi

7A8

 

Exkurze

Malý Jakub

2.hod

odpadá

F

7A8

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

4.hod

supl. (Je Doz)

Z

6A8 (A1)

(z)

 
 

4.hod

spojeno (Ze N)

Z

6A8 (A2)

(z)

 
 

6.hod

odpadá

Z

1A

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

Z

2A

 

Exkurze

Marešovská Alena

2.hod

supl. (Sv Doz)

Bi

1B

(bi)

 

Nováková Tereza

1.hod

odpadá

Z

6B8

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

M

5B8

 

Exkurze

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Sp

6B8 (Sp)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Sp

6B8 (Sp)

 

Exkurze

Pavlíčková Lada

4.hod

supl. (Bz N)

Tv

3A8 (Dív)

(tm)

 

Pilátová Eliška

3.hod

odpadá

N

5B8 (NJ2)

 

Exkurze

Poláková Jana

2.hod

odpadá

VKB

4A (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Hm Doz)

M

3A8 (A2)

(č.31)

 
 

6.hod

spojeno (Pl Doz)

M

3A8 (A1)

(č.31)

 

Prášek Vladimír

3.hod

supl. (Si Doz)

M

3B (A2)

(f1)

 
 

3.hod

spojeno (Zi Doz)

M

3B (A1)

(f1)

 

Růžičková Eliška

5.hod

supl. (Bz N)

Tv

6A8 (D)

(mim)

 
 

6.hod

supl. (Bz N)

Tv

6A8 (D)

(mim)

 

Říčařová Andrea

4.hod

supl. (Hs Doz)

Ch

1B

(ch)

 
 

7.hod

odpadá

Bi

5B8 (PC3)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

Bi

5B8 (PC3)

 

Exkurze

Šupková Renata

1.hod

odpadá

Vv

5B8 (Vv)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Vv

5B8 (Vv)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

1.hod

supl. (Sm Doz)

C

1A8 (A1)

(č.11)

 
 

1.hod

spojeno (Ze N)

C

1A8 (A2)

(č.11)

 
 

2.hod

odpadá

KR

4B (KR2)

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

D

2A

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Pl Doz)

C

2A8 (A1)

(č.11)

 
 

4.hod

spojeno (Sm Doz)

C

2A8 (A2)

(č.11)

 

Pedagogický dohled u třídy:

6B8, 1.- 9. hod - Hnátová Ivana

7A8, 1.- 9. hod - Kurešová Lenka, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři