Suplování:   Čtvrtek 6.6.2019

datum výpisu: 5.6.2019 (11:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

6B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

3A

             

Pře

Pře

Pře

         

3B

             

Pře

Pře

Pře

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (DVPP)

 

-

-

..

..

Kn

Kn

-

-

-

         

Brabec Petr (Doz)

             

-

-

           

Březinová Jana (Doz)

             

-

..

           

Doležalová Marie (N)

 

..

..

Ga

Ga

-

-

               

Dvořák Zdeněk (Doz)

               

..

           

Gergelitsová Šárka (Doz)

             

-

             

Hašková Klára (Doz)

             

-

-

           

Hnátová Ivana (Doz)

 

Nt

..

Mk

Mk

..

-

-

-

-

         

Hronek Roman (Doz)

             

-

             

Jelínková Dana (Doz)

             

-

             

Klein Radim (Doz)

             

-

-

           

Králová Alena (Doz)

               

..

           

Králová Alena (NeSu)

   

-

                       

Králová Hana (Doz)

             

-

             

Kurešová Lenka (Doz)

 

Bj

-

-

..

..

-

-

-

-

         

Kuťáková Eva (Doz)

             

-

-

           

Malý Jakub (Doz)

             

-

-

-

         

Mareš Pavel (Doz)

             

-

-

..

         

Marešovská Alena (Doz)

             

-

..

..

         

Nováková Šárka (Doz)

             

-

-

           

Nováková Tereza (Doz)

               

-

           

Palla Roman (Doz)

             

-

-

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

             

-

..

..

         

Poláková Jana (Doz)

             

-

-

-

         

Prášek Vladimír (Doz)

             

-

-

-

         

Růžičková Eliška (Doz)

             

..

..

..

         

Říčařová Andrea (Doz)

           

Ma

-

-

-

         

Šupková Renata (Doz)

               

>>

           

Šváchová Jana (Doz)

 

..

Kh

..

-

..

..

-

..

..

         

Turková Luďka (Doz)

               

-

-

         

Zemanová Jana (N)

 

-

-

-

-

-

-

               

Ziková Věra (Doz)

             

..

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

KN

4B (KN1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KN

4B (KN1)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

navíc

N

3A8

(m1)

 
 

8.hod

odpadá

N

3A8 (NJ2)

 

zrušeno

Březinová Jana

1.hod

supl. (Lk Doz)

Bi

1A8

(d)

 
 

2.hod

odpadá

SC

4A (SC1)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Ch

3A (PC1)

 

Přednáška-beseda

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

D

6B8

 

Exkurze

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

C

7A8

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

N

7A8 (NJ)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

3.hod

supl. (Do N)

It

1A (P1)

(p1)

 
 

4.hod

supl. (Do N)

It

1A (P1)

(p1)

 

Heřmanová Darina

3.hod

navíc

A

1B (A2)

(m2)

 
 

4.hod

změna

A

1B (A2)

(m2)

 

Hoza Pavel

6.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

Jelínková Dana

3.hod

navíc

A

1B (A1)

(č.44)

 
 

4.hod

změna

A

1B (A1)

(č.31)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM1)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

změna

M

1A

(č.11)

 
 

8.hod

změna

M

5A8 (A2)

(č.30)

 
 

9.hod

změna

M

5A8 (A1)

(č.30)

 

Klein Radim

3.hod

odpadá

Tv

4B (H)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

4B (H)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Bz DVPP)

Tv

2A8 (Dív)

(tv)

 
 

6.hod

supl. (Bz DVPP)

Tv

2A8 (Dív)

(tm)

 

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Sv Doz)

Sv

6A8

(m2)

 
 

4.hod

odpadá

Sv

6B8

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4A (P2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

C

4A (P1)

 

Ukončila studium

Kureš Petr

6.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

 

8.hod

změna

Ch

5B8

(č.31)

 
 

9.hod

změna

Ch

2B

(č.31)

 

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

M

4A (P1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

M

4A (P2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Bi

7A8

 

Exkurze

Malý Jakub

3.hod

supl. (Hn Doz)

F

5A8 (PC2)

(f2)

 
 

4.hod

supl. (Hn Doz)

F

5A8 (PC2)

(f2)

 
 

5.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

8A8 (VKB1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

Bi

6B8

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Ri Doz)

Bi

1B

(ch)

 

Nováková Tereza

1.hod

supl. (Hn Doz)

M

5B8

(č.30)

 
 

3.hod

odpadá

Z

7A8

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Z

6B8

 

Exkurze

 

9.hod

změna

M

5B8

(14)

 

Ošmerová Magda

3.hod

změna

Sp

6A8 (Sp)

(z)

 
 

4.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp)

 

Exkurze

Palla Roman

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Prášek Vladimír

2.hod

odpadá

F

6B8

 

Exkurze

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

KA

4B (KAB1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAB1)+

 

Ukončila studium

Šupková Renata

6.hod

přesun <<

C

4A8

(f1)

z 8.hod

Vidrnová Vlasta

2.hod

přesun <<

D

4A8

(č.11)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

D

4A8

 

na 2.hod

Ziková Věra

6.hod

navíc

A

5B8

(fr)

 

Pedagogický dohled u třídy:

6B8, 1.- 9. hod - Hnátová Ivana

7A8, 1.- 9. hod - Kurešová Lenka, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři