Suplování:   Pátek 7.6.2019

datum výpisu: 6.6.2019 (11:47)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

6B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hnátová Ivana (Doz)

 

Ak

-

Ms

..

..

Ma

-

-

-

         

Kurešová Lenka (Doz)

 

-

Bj

Sh

..

Kb

..

-

-

-

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

Ds

-

-

-

-

-

-

-

         

Zemanová Jana (N)

 

-

Bj

..

Si

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

5.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Ukončila studium

Březinová Jana

1.hod

odpadá

Ch

6B8 (PC1)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Lk Doz)

Bi

1A8 (A1)

(bi)

 
 

2.hod

spojeno (Ze N)

Bi

1A8 (A2)

(bi)

 

Dvořák Zdeněk

4.hod

odpadá

D

6B8

 

Exkurze

Dvořáková Dana

2.hod

supl. (Sv Doz)

C

2A

(m1)

 
 

5.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

3.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

5.hod

supl. (Lk Doz)

M

1A

(fr)

 

Klein Radim

5.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Exkurze

Králová Alena

1.hod

supl. (Hn Doz)

D

1A8

(č.30)

 
 

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Ukončila studium

Králová Hana

3.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Kureš Petr

3.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC1)

 

Exkurze

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC3)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC3)

 

Exkurze

Malý Jakub

1.hod

odpadá

VKF

3B (VKF)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

VKF

3B (VKF)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

F

7A8 (PC2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

F

7A8 (PC2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

M

4B

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

3.hod

supl. (Hn Doz)

Ov

3A8

(m2)

 

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

Bi

6B8 (PC3)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Bi

6B8 (PC3)

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Hn Doz)

Bi

2A8

(č.31)

 

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Ukončila studium

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

Palla Roman

3.hod

odpadá

A

6B8 (A2)

 

Exkurze

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

F

6B8 (PC2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

F

6B8 (PC2)

 

Exkurze

Růžičková Eliška

5.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Exkurze

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

4.hod

supl. (Ze N)

A

6A8 (A2)

(j3)

 

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

3.hod

supl. (Lk Doz)

A

1A8 (A2)

(14)

 

Pedagogický dohled u třídy:

6B8, 1.- 9. hod - Hnátová Ivana

7A8, 1.- 9. hod - Kurešová Lenka, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři