Suplování:   Pondělí 10.6.2019

datum výpisu: 7.6.2019 (20:31)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

2A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

3A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

               

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dvořák Zdeněk (L)

 

..

Pk

Tu

Vi

-

                 

Gergelitsová Šárka (D)

 

..

..

-

Br

Br

..

-

             

Heřmanová Darina (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (NeSu)

 

..

                         

Králová Hana (Doz)

 

-

-

..

-

..

..

-

-

-

         

Pilátová Eliška (Doz)

 

-

Ba

..

Ds

Po

Po

-

-

-

         

Růžičková Eliška (Doz)

 

-

Ms

Ak

-

..

-

               

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

-

No

-

-

-

-

         

Škoulová Hana (Doz)

 

..

Pk

Tu

..

No

..

-

-

-

         

Zemanová Jana (N)

 

Pl

Sm

Je

..

..

-

               

Ziková Věra (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

2.hod

supl. (Pi Doz)

N

5B8 (NJ2)

(pr)

 
 

4.hod

navíc

N

3A8

(ch)

 

Beznosova Irina

3.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

4A (D)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Tv

3A8 (Dív)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

3A8 (Dív)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Tv

2A (Dív)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Tv

2A (Dív)

 

Výlet

Brabec Petr

4.hod

spojeno (Ga D)

It

6A8 (It1)

(p1)

 
 

5.hod

spojeno (Ga D)

It

6A8 (It1)

(p1)

 

Březinová Jana

6.hod

odpadá

Ch

2A

 

Výlet

Dvořáková Dana

3.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Pi Doz)

N

6B8 (Nj)

(pr)

 
 

6.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

ML

8A8 (ML)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

ML

8A8 (ML)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

KA

4B (KAg1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAg1)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

spojeno (Ze N)

A

6A8 (A2)

(j3)

 
 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Klein Radim

3.hod

odpadá

Tv

4A (H)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

4A (H)

 

Ukončila studium

 

5.hod

navíc

Tv

3A8

(tv)

 
 

6.hod

navíc

Tv

3A8

(tv)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

2A (Chl)

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

Tv

2A (Chl)

 

Výlet

Králová Alena

1.hod

změna

N

2B (Nj2)

(m1)

 
 

3.hod

supl. (Ru Doz)

D

3A8

(bi)

 
 

4.hod

odpadá

N

3A8 (NJ1)

 

zrušeno

Krátká Hana

1.hod

odpadá

JS

8A8 (JS)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

JS

8A8 (JS)+

 

Ukončila studium

Kureš Petr

6.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Exkurze

Kurešová Lenka

3.hod

změna

C

6B8

(fr)

 
 

5.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

2.hod

supl. (Ru Doz)

Z

6A8

(j3)

 
 

6.hod

odpadá

Z

3A

 

Výlet

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB1)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

HB

4B (HB1)+

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

3.hod

odpadá

Fr

2A (Fr)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Si Doz)

Sv

7A8 (A1)

(j3)

 
 

5.hod

spojeno (Sh Doz)

Sv

7A8 (A2)

(j3)

 

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Exkurze

Palla Roman

1.hod

supl. (Ze N)

A

1A8 (A2)

(j3)

 
 

5.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Poláková Jana

5.hod

spojeno (Pi Doz)

M

1A8 (A2)

(č.9)

 
 

6.hod

spojeno (Pi Doz)

M

1A8 (A1)

(č.9)

 

Prášek Vladimír

2.hod

supl. (Sh Doz)

F

2B (A2)

(f2)

 
 

2.hod

spojeno (Dz L)

F

2B (A1)

(f2)

 
 

6.hod

navíc

It

2A8 (A1)

(p1)

 
 

7.hod

navíc

It

2A8 (A2)

(p1)

 

Smetanová Marie

2.hod

supl. (Ze N)

A

6B8 (A1)

(bl)

 
 

4.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

4.hod

odpadá

C

4A8

 

Exkurze

Šváchová Jana

2.hod

odpadá

F

3A

 

Výlet

Turková Luďka

2.hod

odpadá

M

4A8

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Sh Doz)

M

2B (A1)

(č.11)

 
 

3.hod

spojeno (Dz L)

M

2B (A2)

(č.11)

 

Vidrnová Vlasta

4.hod

supl. (Dz L)

D

5B8

(m2)

 
 

5.hod

odpadá

R

3A (Rj)

 

Výlet

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Heřmanová Darina, Šintalová Pavla

2A, 1.- 9. hod - Králová Hana, Pilátová Eliška

3A, 1.- 6. hod - Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři