Suplování:   Úterý 11.6.2019

datum výpisu: 10.6.2019 (11:54)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

1A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Heřmanová Darina (Doz)

 

..

..

Sm

..

Pl

-

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

....

Dz

..

..

-

-

             

Králová Hana (Doz)

 

..

..

..

..

Ma

..

-

..

-

         

Kurešová Lenka (L)

       

Ak

-

                 

Mareš Pavel (Doz)

 

..

..

-

-

-

Po

-

-

-

         

Pilátová Eliška (Doz)

 

-

..

-

-

Ba

..

-

..

..

         

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

Pt1

Zi

-

-

-

-

         

Škoulová Hana (Doz)

 

Tu

Tu

..

Pt1

..

-

-

-

-

         

Zemanová Jana (N)

 

-

-

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

N

3A8 (NJ2)

 

zrušeno

 

5.hod

supl. (Pi Doz)

N

5B8 (NJ2)

(bi)

 

Brabec Petr

5.hod

odpadá

It

4A8 (It2)

 

Exkurze

Březinová Jana

2.hod

odpadá

Ch

2A

 

Výlet

Dvořák Zdeněk

3.hod

supl. (Kb Doz)

D

5A8

(m2)

 

Dvořáková Dana

3.hod

odpadá

N

1A (NJ2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

C

2A (A1)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

C

2A (A2)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

2.hod

odpadá

Pm

4A8 (A2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

It

4A8 (It1)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

9.hod

odpadá

F

4A8

 

Exkurze

Hoza Pavel

4.hod

výměna >>

C

6A8

 

na 8.hod

 

8.hod

výměna <<

C

6A8

(ch)

z 4.hod

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Klein Radim

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

Králová Alena

1.hod

navíc

N

3A8

(fr)

 
 

3.hod

odpadá

N

1A (NJ1)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Lk L)

D

1A8

(d)

 

Krátká Hana

6.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

1A

 

Exkurze

Kurešová Lenka

1.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

C

1A

 

Exkurze

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Kh Doz)

Bi

6B8

(č.44)

 

Nováková Šárka

3.hod

odpadá

Fr

2A (Fr)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Ukončila studium

Nováková Tereza

4.hod

výměna <<

M

6A8

(č.31)

z 8.hod

 

8.hod

výměna >>

M

6A8

 

na 4.hod

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Exkurze

Palla Roman

4.hod

navíc

A

3A8

(m2)

 
 

5.hod

supl. (Hm Doz)

A

5A8 (A2)

(z)

 
 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Pavlíčková Lada

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

Poláková Jana

1.hod

odpadá

Bi

2A

 

Výlet

 

6.hod

supl. (Ms Doz)

M

1A8

(č.11)

 

Praktikant1 P

4.hod

supl. (Si Doz)

A

7A8 (A1)

(j2)

 
 

4.hod

spojeno (Sh Doz)

A

7A8 (A2)

(j2)

 

Prášek Vladimír

9.hod

odpadá

F

1A

 

Exkurze

Říčařová Andrea

5.hod

odpadá

Bi

1A

 

Exkurze

Smetanová Marie

3.hod

supl. (Hm Doz)

A

1B (A2)

(d)

 
 

4.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Šeborová Jana

3.hod

odpadá

Hv

4A8 (Eva)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Hv

4A8 (Eva)

 

Exkurze

Šupková Renata

1.hod

odpadá

C

4A8

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Vv

4A8 (Evb)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Vv

4A8 (Evb)

 

Exkurze

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

Fm

4B (FG)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

Fm

4B (FG)+

 

Ukončila studium

Turková Luďka

1.hod

spojeno (Sh Doz)

M

2B (A1)

(č.11)

 
 

2.hod

spojeno (Sh Doz)

M

2B (A2)

(14)

 
 

7.hod

odpadá

M

4A8

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

6.hod

odpadá

D

2A

 

Výlet

Ziková Věra

5.hod

spojeno (Si Doz)

A

3B (A2)

(j3)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Heřmanová Darina, Šintalová Pavla

1A, 1.- 7. hod - Koblerová Jaroslava, Mareš Pavel

1A, 8., 9. hod - Mareš Pavel

2A, 1.- 9. hod - Králová Hana, Pilátová Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři