Suplování:   Středa 12.6.2019

datum výpisu: 11.6.2019 (14:32)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7A8

             

Pře

Pře

Pře

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Březinová Jana (Absc)

             

-

-

           

Dvořák Zdeněk (Absc)

             

-

 

..

         

Gergelitsová Šárka (Absc)

               

-

-

         

Heřmanová Darina (Doz)

 

Zi

-

Je

-

Je

..

-

-

-

         

Hnátová Ivana (Absc)

               

..

           

Hoza Pavel (Absc)

               

..

-

         

Jelínková Dana (Absc)

             

-

             

Králová Hana (Absc)

             

Ds

-

..

         

Kureš Petr (Absc)

             

..

..

           

Kurešová Lenka (Absc)

             

Po

-

-

         

Kuťáková Eva (Absc)

             

-

-

..

         

Malý Jakub (Absc)

             

-

-

           

Mareš Pavel (Absc)

             

-

Po

           

Marešovská Alena (Absc)

             

-

-

-

         

Nováková Šárka (Absc)

             

Ds

-

           

Nováková Tereza (Absc)

             

-

-

           

Pilátová Eliška (Absc)

           

..

-

Ds

..

         

Poláková Jana (Absc)

                 

-

         

Prášek Vladimír (Absc)

             

-

             

Prášek Vladimír (L)

 

....

Ku

-

                     

Říčařová Andrea (Absc)

             

..

..

           

Šeborová Jana (Absc)

           

-

-

             

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

Pt1

Kp

-

-

-

-

-

         

Škoulová Hana (Doz)

 

-

-

..

Kp

..

..

-

-

-

         

Šváchová Jana (Absc)

             

..

..

..

         

Turková Luďka (Absc)

             

-

-

           

Zemanová Jana (N)

 

Pl

....

Sm

Pt1

No

-

               

Ziková Věra (Absc)

             

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

3.hod

spojeno (Pa)

Tv

1A8 (Chl)

(tm)

 
 

4.hod

navíc

Tv

3A8

(tv)

 

Březinová Jana

6.hod

změna

Ch

3A

(m2)

 

Dvořáková Dana

4.hod

odpadá

C

4B (P1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

C

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

7.hod

supl. (Kh Absc)

C

2A (Rj)

(č.44)

 
 

7.hod

spojeno (No Absc)

C

2A (Fr)

(č.44)

 
 

8.hod

supl. (Pi Absc)

N

6B8 (Nj)

(j1)

 

Hašková Klára

6.hod

změna

Hv

5A8 (Hv)

(a)

 

Hnátová Ivana

4.hod

odpadá

M

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

7.hod

navíc

F

5B8

(f2)

 

Hoza Pavel

4.hod

odpadá

C

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

C

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

změna

D

3B

(č.30)

 

Hronek Roman

1.hod

odpadá

VKF

4B (VKF2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKF

4B (VKF2)+

 

Ukončila studium

Jelínková Dana

3.hod

změna

A

5A8 (A1)

(f1)

 
 

3.hod

spojeno (Hm Doz)

A

5A8 (A2)

(f1)

 
 

5.hod

supl. (Hm Doz)

A

2A (A2)

(pr)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKM

4B (VKM2)+

 

Ukončila studium

Klein Radim

4.hod

odpadá

Tv

3A8 (Chl)

 

zrušeno

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SVS

4B (SVS2)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

Kureš Petr

4.hod

supl. (Si Doz)

Ch

7A8 (A1)

(č.44)

 
 

4.hod

spojeno (Sh Doz)

Ch

7A8 (A2)

(č.44)

 

Kuťáková Eva

2.hod

supl. (Pk L)

Bi

2B

(f2)

 

Malý Jakub

2.hod

změna

F

7A8

(f1)

 
 

4.hod

odpadá

M

4B (P2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

M

4B (P1)

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

3.hod

odpadá

Ov

4A8

 

Exkurze

 

6.hod

změna

Z

1A

(č.11)

 
 

9.hod

změna

Z

3B

(fr)

 

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Ze N)

Fr

3A (Fr)

(j4)

 
 

6.hod

odpadá

Sv

8A8

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Přednáška-beseda

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Exkurze

Palla Roman

1.hod

supl. (Ze N)

A

1A8 (A2)

(j4)

 
 

5.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

navíc

A

3A8

(j3)

 

Pavlíčková Lada

1.hod

odpadá

Tv

4A8 (D)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Tv

4A8 (D)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Tv

1A8 (Chl)

 

změna hodiny

Pilátová Eliška

4.hod

odpadá

N

4A8 (Nj)

 

Exkurze

Poláková Jana

1.hod

odpadá

VKB

4A (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

VKB

4A (VKB2)+

 

Ukončila studium

 

7.hod

supl. (Lk Absc)

M

1A8

(č.9)

 
 

8.hod

supl. (Ms Absc)

Bi

2A

(č.44)

 

Praktikant1 P

3.hod

supl. (Si Doz)

A

3B (A2)

(st)

 
 

4.hod

supl. (Ze N)

A

6A8 (A2)

(j3)

 

Prášek Vladimír

8.hod

změna

F

3B

(m1)

 

Růžičková Eliška

1.hod

odpadá

Tv

4A8 (H)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Tv

4A8 (H)

 

Exkurze

Smetanová Marie

3.hod

supl. (Ze N)

A

6B8 (A1)

(bl)

 
 

6.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Turková Luďka

6.hod

odpadá

M

4A8

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

KR

4B (KR2)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KR

4B (KR2)

 

Ukončila studium

Ziková Věra

1.hod

supl. (Hm Doz)

A

1B (A2)

(bl)

 
 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAB2)+

 

Ukončila studium

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Heřmanová Darina, Šintalová Pavla

 

Zpracováno v systému Bakaláři